Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakładanie galerii - Zasady!

- - - - - regulamin galeria zdjecia filmy zakladanie galerii zasady

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
uzytkownik_918041

uzytkownik_918041

    Chyba zostanę tu na dłużej

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1082 postów
Od dziś w tym dziale zapanuje porządek i wprowadzone zostaną nowe zasady dotyczące zakładania galerii.

1. Nazwa tematu.

Nazwa tematu musi zawierać imię i nazwisko sportowca. Nie koniecznie ale mile widziany przydomek, ksywa w cudzysłowie pomiędzy imieniem i nazwiskiem.

2. Opis tematu.

To pole nie jest obowiązkowe. Jeśli już chciałbyś je wypełnić to nie podawaj żadnych bezsensownych znaków specjalnych w postaci uśmieszków. Wypełnić pole opisu należałoby jakimś dobrym hasłem tj. "Najlepszy zawodnik K-1 World Max", "Król ringu", "Tajski Bokser".

3. Treść.

Treść w galerii musi być czytelna, zero błędów ortograficznych, zero spamu. Tekst powinien być estetycznie ułożony w prawidłowej kolejności.
Zaczynając od nazwiska Figtera, poprzez zdjęcie, biografię, zdjęcia dodatkowe i filmy. Nie tolerujemy chaosu w treści. Takie posty natychmiast będą kasowane - chyba, że będzie to w minimalnym stopniu, wtedy będzie owa galeria edytowana przez moderatora, który ma do tego uprawnienia.

4. Dodawanie obrazków.

Zakładanie galerii bez obrazków to pisanie bez celu. Prawidłowe dodawanie fotografii, prezentujących sylewetki naszych ulubieńców, idoli muszą być ładowane poprzez załączniki. Dlaczego ? chcemy dział galerii SW utrzymać w jak najlepszym porządku! Dlatego też nie mogą być to zewnętrzne linki, ponieważ po ich usunięciu z zewnętrznego serwera, znikają również u nas! Bezapelacyjnie dodawanie obrazków będzie przeprowadzane za pomocą załączników. Ilość obrazków na jeden post nie może przekraczać liczby 25!

5. Dodawanie filmów.

Dodawanie filmów jest równie ważne co dodawanie zdjęć. Tutaj też panują pewne zasady. Ludzie na forum zakładający nowy temat z galerią idą na łatwiznę, podając tylko linki do filmów. Taki wariant został przemyślany i jednogłośnie odrzucony. Od teraz obowiązuje dodawanie filmów za pomocą kodu HTML. Znajdziecie go praktycznie przy każdym filmie z YouTube - jeżeli autor filmu zezwolił na pokazywanie kodu HTML. Jeżeli autor nie zezwolił na pokazanie kodu HTML do swojego filmu to możliwe jest dodanie takiego linku, ale przy jednakowym oznaczeniem go pewnym info tj. "Autor nie zezwolił na HTML" bądź "Brak kodu HTML na YouTube" - takie linki będą sprawdzane i akceptowane, jeśli info od autora galerii się potwierdzi.
Kolejnym powodem takiej zmiany jest reklama. Po co youtube ma żyć kosztem KFD ? Właśnie m. inn. dlatego takie postanowienie zmiany. Ilośc filmów na jeden post nie może przekraczać liczby 10!

6. Opisy

Biografia, osiągnięcia, ciekawostki dotyczące danego sportowca muszą być porządnie przygotowane. Jeśli nie chce Ci się tłumaczyć tekstu z J. Angielskiego na polski to nie kombinuj tylko zostaw to w spokoju. nie chcemy fałszywych informacji. Następną rzeczą jest TREŚĆ UNIKALNA. Prosimy nie kopiować z innych stron opisów słowo w słowo - Google uzna to za "duplicate content" i nici z pozycjonowania. Dlatego jeśli już dodajesz opis, zmień kilka słów w treści na własne. Zredaguj nie które zdania własnymi słowami.
opisy nie mogą być za krótkie.

7. Opinia własna

Ten punkt nie jest wymagany, ale jeśli jest możliwość napisania tego typu wypowiedzi własnej to jest to mile widziana forma urozmaicenia galerii. Należy napisać kilka własnych zdań na temat zawodnika, sportowca.


Wypisane zostały ogólne zasady panujące w tym dziale. Nie przestrzeganie tych zasad będzie karalne. Moderator po stwierdzeniu, iż galeria nie spełnia wymogów ma obowiązek wysłać upomnienie na PW w celu poprawienia galerii. Zobowiązany jest tez podać punkty, które zostały nie dopracowane przez autora galerii.

Jesteśmy dobrej myśli i nadziei, że pomożecie nam w rozwoju KFD. Chcemy by stało się bardziej znane i popularne w temacie SW - co na pewno zaowocuje w przyszłości.

Pozdrawiam!
Lee.

Edytowany przez Lee Hsiao-lung, 16 czerwiec 2008 - 21:36 .

  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego: