Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zaawansowany kalkulator żywieniowy/food planner (+obliczanie kosztu planu)

- - - - -

  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
Proteina

Proteina

    Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 1 postów

Witam! Opracowując plan żywieniowy dla siebie zależy mi na poznaniu nie tylko sumy kalorii i poszczególnych składników odżywczych, ale także całkowitego kosztu planu, jednak nie znalazłem takiego kalkulatora, który to umożliwia.

Jako, że z zawodu jestem programistą, zbudowałem własny kalkulator żywieniowy. Charakteryzuje się on tym, że sami definiujemy produkty, które chcemy wykorzystać w naszym planie (tj. określamy liczbę kalorii, ilość poszczególnych składników odżywczych oraz właśnie cenę produktu). Mi takie rozwiązanie odpowiada bardziej niż jakikolwiek znaleziony w sieci kalkulator, bo mam większą kontrolę nad swoim planem (np. składniki odżywcze mogę spisać bezpośrednio z opakowania produktu, który spożywam, to samo dotyczy ceny, ktora może się często zmieniać). Aplikacja oprócz kosztów oblicza również kalorie, wartości odżywcze i parę innych przydatnych rzeczy dla całego planu, jak i dla każdego posiłku z osobna, więc pod tym względem standard.

Pytanie do Was: czy jesteście zainteresowani taką aplikacją w formie strony internetowej i/lub aplikacji mobilnej? Ewentualnie, co byście zmienili? Aplikacja narazie leży u mnie na dysku i zastanawiam się, czy warto ją opublikować.

Kolejna kwestia - czy jesteście skłonni zapłacić za taką aplikację (lub za dodatkową, rozszerzoną funkcjonalność) np. kilka złotych/miesiąc (lub w innej formie płatności)? Czy obecnie płacicie za podobne rozwiązanie?


  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
nonic

nonic

    Na KFD prawie jak w domu ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1377 postów
  • Wiek: 23
    • Płeć:Mężczyzna

    Same aplikacje do tworzenia planów są darmowe - chociażby ar.pl. Jedynie dodatkiem była by cena danego produktu, ale mi osobiście by to nijak się przydało. Przecież wiem ile płacę za kurczaka, za ryż, czy jakieś batoniki.


    • 0




    0 użytkowników czyta ten temat

    0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

     Zamknij okienko