Skocz do zawartości


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
kocur99

kocur99

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 164 postów
Siemka. Umówiona zostalam na wizytę do mojej endokrynologa ( niestety dopiero za miesiąc) do tego czasu ołysięję do reszty!W styczniu miałam operację (wycięty prawy i lewy płat tarczycy) biorę Euthyrox -100. Od 3 tygodni zaczęly mi wypadać włosy, a paznokcie wygladaja masakrycznie. Co sie dzieje, czy ten lek tak dziala na moj oragnizm, moze cos z tarczyca się dzieje pogorszenie %-) ?
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
goblin77

goblin77

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 141 postów
Cześć. Może leki nie mają z tym nic wspólnego. Zla dieta? Stresy palenie papierosów wcale nie wzmacnia włosow %-) tylko je osłabia do reszty. poza tym powinnasc brać witamine E i A przy problemach z tarczyca, żeby wzmocnić oragnizm. Ja biore tabletki na wzmocnienie włosów i jestem z nich zadowolona i włosy juz mi nie wypadają ;-)
  • 0

#3
elf22

elf22

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 135 postów
Może leki sa zbyt mocne dla Ciebie. Bez płatow tarczycy lekarz powinien ciebie badać co 2-3 miesiące, a nawet częściej.
Na wypadanie włosów polecam:
http://www.kfd.pl/ta...osow-67050.html
  • 0




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko