Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybierz Białko dla siebie

- - - - -

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
Kamil-Nowakowski

Kamil-Nowakowski

  HI TEC NUTRITION

 • Partner KFD
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 11988 postów
 • Wiek: 38
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Giżycko
  • Staż [mies.]: długo
  Przy tak dużym wyborze odzywek białkowych, jakie oferuje HI TEC NUTRITION i PEAK, trudno jest wybrać odpowiednią odżywkę dla siebie.
  Ten artykuł pomoże dla każdego dopasować najbardziej właściwą odżywkę.
  Przedstawimy wam odzywki podzielone na dwie kategorie: szybko wchłaniane białka i wolne wchłaniane białka
  SZYBKIE BIAŁKA:
  Szybkie białka wpływają bezpośrednio na wzrost masy mięśniowej, poprzez nakręcanie syntezy białkowej w komórkach mięśniowych jak i poprzez dostarczanie niezbędnych materiałów budulcowych w formie aminokwasów EEA.
  Im szybciej białko jest przyswajane i zawiera więcej BCAA jak i EEA tym szybciej i bardziej skutecznie stymuluje proces wzrostu masy mięśniowej.
  Szybko wchłaniane białko nie może stanowić substytutu - białka z pożywienia jak np. mięso, ryby, jajko, mleko, ponieważ białko z pożywienia jest wolniej trawione dlatego tez wolniej stymuluje syntezę białkową.
  Aby korzystać z zalet szybkiego białka nie powinno się spożywać je z pożywieniem zawierającym dużą ilość tłuszczu ponieważ negatywnie wpływają na główną zaletę, czyli szybkie przyswajanie. Dobrą rada jest to aby, rano bezpośrednio po przebudzeniu jak i po treningu spożywać szybkie białka z szybko przyswajanymi węglowodanami - Carbo Pur lub Carbo Plus - co jeszcze bardzie zwiększy anabolizm.

  SZYBKIE BIAŁKA – wybór

  Anabolic Protein
  Mieszanina WPI, WPC i SPI zawierająca 91% pełnowartościowego białka. Zwiększa syntezę insuliny, testosteronu, hormonu wzrostu, T3 i T4 a także stymuluje syntezę tlenku azotu. Preparat buduje mięśnie i spala tłuszcz zawiera wysoka ilość BCAA i EEA jak i białko wzbogacone jest o wolne aminokwasy.

  Whey Fusion
  - MATRIX Z 6 RODZAJOW BIALKA SERWATKOWEGO
  - MIN. 85% ZAWARTOSCI BIALKA W SUCHEJ MASIE
  - WYSOKA ZAWARTOSC L-LEUCYNY / BCAA
  - WYSOKA ZAWARTOSC L-GLUTAMINY
  - WYSOKA ZAWARTOSC BIALKA
  - WZBOGACONE O ENZYMY TRAWIENE
  - WZBOGACONE O BETA ECDYSTERON
  - BARDZO DOBRY SMAK

  Whey Fusion jest białkiem najwyższej jakości dla najbardziej ambitnych sportowców z zawartością 85% białka w suchej masie i wartością biologiczna 104 – 159. Uzupełniony o L-Leucynę i peptydami z Izolatu Serwatki,

  Whey Fusion jest bardzo szybko wchłanianym białkiem, już w ciągu 15 min aminokwasy docierają do krwiobiegu krwiobiegu.

  Whey Fusion zawiera 50% aminokwasów esencialnych, 25% BCAA, 20% Glutaminy i dodatkowo jest wzmocnione o Beta Ecdysteron jaki i o enzymy trawienne.

  Osoby bardzo szczupłe z tendencja do retencji wody powinny spożywać Whey Fusion, lecz osoby które nie maja takiego problemu, z przybraniem masy mięśniowej a nawet maja tendencje do magazynowania tłuszczu powinny spożywać Anabolic Protein co pozwoli na przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej przy braku retencji wody.
  Jeśli jesteś Ektomorfikiem, spożywaj Whey Fusion jeśli masz budowę Endomorficzną powinieneś spożywać Anabolic Protein.

  Soja Protein Isolat (Injection Grade)

  Długi czas żle mówiło się o Soja Protein a zawiera dużo pozytywnych właściwości.
  Soja Protein Izolat jest szybko wchłaniane dlatego nadaje sie dobrze do budowy masy mięśniowej ( lecz nie tak dobrze jak wyżej opisane białka), zawiera dużo Antioxidantów , które chroniła twoje ciało , stymuluje hormon tarczycy co powoduje spalanie tkanki tłuszczowej i jest prozdrowotna.
  Soja Protein Izolat jest dobrym białkiem podczas zdrowego odżywiania jak i diety, osoby które nie mogą wogóle spożywać białka pochodzenia mlecznego, jajecznego powinni korzystać z zalet Soja Protein Isolate.

  WOLNE BIAŁKA:

  Wolno wchłaniane białka jak juz sama nazwa wskazuje są wolno trawione, dostarczają przez dłuższy czas ( nawet do 8h) aminokwasy, równocześnie organizm ma mniej aminokwasów w jednej chwili do dyspozycji.
  Wolno wchłaniane białka nie wpływają bezpośrednio na budowę masy mięśniowej, wolne białka działają antykatabolicznie poprzez dostarczanie przez dłuższy czas aminokwasów.
  Wolno wchłaniane białka w przeciwieństwie do szybko wchłanianych tylko w małym stopniu wpływają na syntezę białkową czyli na bezpośredni wzrost masy mięśniowej. Dlatego tez polecamy stosowanie szybkich białek, a białka wolne powinny stanowić uzupełnienie szybkich białek. Wolno wchłaniane białka są głównie stosowane podczas diety – uczucie sytości, ochrona mięśni – jak podczas długiego braku dostarczenia białka np. podczas podróży i snu.
  W przeciwieństwie do szybko wchłanianych białek, wolno wchłaniane białka mogą stanowi substytut pokarmu np. mięsa, ryby, jajek dużym plusem jest to ze wolne białka nie zawierają węglowodanów jak i tłuszczu co jest bardzo istotne np. podczas diety.
  Stosuj wolne białka wtedy kiedy wiesz, że nie będziesz miał jak przez dłuższy czas uzupełnić białka lub podczas diety kiedy ograniczasz spożycie jedzenia. .

  Protein 80

  Protein 80 Mieszanina WPC z białkiem pszenicznym, zawiera 80% pełnowartościowego białka o BV=105, zawiera dużą ilość glutaminy. Dzięki rewelacyjnej cenie stanowi bardzo dobre źródło białka dla osób z ograniczonym budżetem finansowym.

  Hi-Tec Protein

  Hi-Tec Protein Mieszanina WPC, kazeiny i białka pszenicznego. Zawiera 85% pełnowartościowego białka o BV=125, bardzo dobry profil aminokwasów, pozwala na długi dopływ aminokwasów w kombinacji z dobra cena stanowi Super Zestaw białka wolno wchłanianego


  Micellar Casein
  • MICELLAR CASEIN - 100% NATURAL & BIOACTIVE

  * CASOMORPHINEN & GLYCO-MACRO-PEPTIDE

  * 20% GLUTAMIN, 20% BCAA, FAST 50% EAA

  * 8 h TIME-RELEASED PROTEIN-MATRIX

  * ANTI-KATABOL

  * Długotrwale dopływ aminokwasow

  * Nasyca (dieta)

  * Enzymy trawienne & MULTIVITAMIN

  * ASPARTAME FREE

  * BARDZO DOBRY SMAK


  Millera Casein jest wytwarzane w specjalnym procesie produkcyjnym dzięki któremu jakość, BV i skład aminokwasów jest dużo wyższy od innych rodzaju kazeiny.
  Specjalny sklad z 10% Alpha-Lactoglobulin, 10% Beta-Lactoglobulin, 40 % Alpha S-Casein, 30 % Beta Casein und 10 % Kappa Casein pozwala na równomierny i ciągły dopływ aminokwasów od 30 min po spożyciu do 8 godzin.
  Micellar casein jest bardzo smaczne, nasyca, działa antykatabolicznie nadaje się doskonale jako białoko na noc lub podczas ostrej diety aby organizm miał dopływ aminokwasów poprzez 8 godzin
  Mega Protein – HARDCORE BIAŁKO

  Mega Protein = „Hardcore-Protein“ Białka jaj i Soja Protein Isolat.
  Mega Protein zostało specjalnie opracowane dla kulturystów startujących na zawodach, nie zawiera żadnych form mleka co uniemożliwia tworzenia się wody podskórnej, powoduje to lepsza definicje, blokuje uczucie głodu co jest bardzo potrzebne podczas diety startowej. Jeżeli przygotowujesz się do zawodów, chcesz uzyskać jak najlepszą definicje i nie boisz się specyficznego smaku Mega Protein będzie najlepszym białkiem w fazie przygotowani w drodze do MEDALU !.
  • 0

  Doradca KFD

  Doradca KFD
  • KFD pro

  Siemka, sprawdź ofertę specjalną:  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko