Jump to content

Photo

Wioślarz Concept 2 D

- - - - -

  • Please log in to reply

#1
niiick18

niiick18

    Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 8 posts

Witam,

Przymierzam się do zakupu wioślarza do mieszkania. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć w temacie, jedynym słusznym wyborem jest Concept 2. Wydatek spory jak dla mnie (model D ok 4,5k), ale szczerze mówiąc nie spotkałem się z negatywną opinią na jego temat, choć byłem już chyba na końcach internetu w tej sprawie.

Jest niestety jeden szczegół, który mnie bardzo martwi, mianowicie hałas. Mieszkanie jest w nowym budownictwie, czyli architekt o izolacyjności akustycznej słyszał niewiele albo wcale. Mam obawy czy sąsiedzi mnie na taczkach nie wywiozą razem z nowym sprzętem. Obecnie mam orbitrek Spirit xe395 i zdarzało mi się interwały w niedzielę o 5 robić (żeby na ranną mszę zdążyć :) ) i narzekań nie było, jednak hałas w tym wypadku nie jest jakiś wielki.

Stąd moje prośba do użytkowników tego forum, którzy mieli jakąkolwiek styczność z tym wioślarzem, o podzielenie się swoimi doświadczeniami. Plusem jest chyba to, że mieszkam na parterze i poniżej jest garaż podziemny, więc "sąsiad z dołu" narzekał nie będzie. Pytanie jak pozostali.

Alternatywą jest opór magnetyczny albo wodny, ale to chyba nie przypadek, że większość zawodowców korzysta właśnie z Concept 2.

Z góry dziękuję za pomoc


Zmieniony przez - marcel089 w dniu 2019-09-06 05:53:52


  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

 Zamknij okienko