Skocz do zawartości

Zdjęcie

Winstrol

* * * * * 1 głosów

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
~Gieksiarz

~Gieksiarz

  Super spamer

 • Aktywny user KFD
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 8142 postów
 • Wiek: 50
  • Płeć:b/d

  *
  POPULARNY

  WINSTROL


  • Klasyfikacja: Steroid anaboliczno androgenny
  Dodany obrazek

  • Substancja aktywna: Stanozolol

  • Dawkowanie: doustnie - mężczyźni 30-100 mg / dzień, kobiety 2,5-10/ dzień inj. 50-100mg/c2d, Kobiety 25mg c2d

  • Aromatyzacja: nie

  • Redukcja: nie

  • Blokowanie HPTA: Słabo

  • Okres półtrwania: ~9h

  • Okres wykrywalności: 3 tyg. oral, 9tyg. inj.


  Początkowo produkowany dla koni wyścigowych stanozolol, został wprowadzony również do użytku przez człowieka. Ben Johnson w okresie swojej świetności i bicia rekordów stosował m.in. właśnie ten specyfik. Preparat o nazwie Winstrol zawierający stanozolol, produkowany przez hiszpańska fimę farmaceutyczna Zambon , stał się najsławniejszym na całym świecie a nazwa Winstrol najbardziej rozpoznawalna. Obecnie w użyciu i sprzedaży znajduje się winstrol firmy Desma, która wykupiła prawa do produkcji winstrolu depot, ponadto produkuje wersje oralna 2mg/tabl. Obok nandrolonu jest najpopularniejszym środkiem dopingującym stosowanym w bardzo wielu dyscyplinach sportowych, takich jak lekkoatletyka, pływanie, podnoszenie ciężarów etc.

  Stanozolol jest niczym innym jak pochadna DHT, z dwoma modyfikacjami. W pozycji 17 alfa wstawiona jest grupa metylowa, oraz pierścień A jest "wzbogacony" o grupę pyrazolową. Dla zróżnicowanych form podawania stanozololu trzeba zauważyć, że obie formy, czyli oralna i iniekcyjna składają się dokładnie z tej samej substancji. Forma iniekcyjna jest zawiesiną wodną ( można przyjmować ta formę oralnie ), natomiast oralna to substancja aktywna i tzw. wypełniacz, który współtworzy formę tabletki. Formy iniekcyjne często spotykana jest pod postacia depot ( o przedłużonym uwalnianiu), które może wynosić od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin. Formy depot zawierają nanomikronizowany stanozolol. Ilustracja pokazuje na jakiej zasadzie winstrol depot powoli systematycznie uwalnia się do krwi.

  Dodany obrazek  Dodany obrazek


  Winstrol słabo wiąże się do AR, czego przyczyna jest min. długi 9 godzinny okres półtrwania tej substancji. Wykazano, że chociaż stanozolol nie oddziałuje bezpośrednio z receptorem glukokortykoidów, to wchodzi w interakcje z dwoma białkami wiążącymi glikokortykosteroidy - STBP i LAGS, uwalniając tym samym kotyzol czyniąc go aktywnym metabolicznie . W tym samym czasie, stanozolol zakłóca wydzielanie kortyzolu z nadnerczy. To powoduje spadek poziomu kortyzolu podczas stosowania winstrolu. W rzeczywistości z tego powodu wiele osób doznaje uciążliwych bóli stawów podczas korzystania z stanozololu, zwłaszcza gdy stosowany jest samodzielnie. Tłumaczyło by to również, suchy wygląd na winstrolu. Stanazolol zmniejsza poziom TBG , jednak nie tak bardzo jak niektóre inne SAA. W związku z tym, że stanazolol nie konwertuje do estrogenów, stosowanie antyestrogenu nie jest wymagane. Nawet dla osób podatnych na typowe dla nich skutki uboczne, nie ma obawy o wystąpienie ginekomastii.

  Jest on sterydem powszechnie wykorzystywanym do cykli redukcyjnych. O ile wielu ludzi wykonuje cykle redukcyjne na metanabolu czy oxymetholonie, o tyle o zastosowanie winstrolu do cykli typowo masowych jest rzadkie. Stosowanie niewielkich dawek w cyklu masowym przyczynia się do obniżenia poziomu SHBG. Proteiny te przyczyniają się do zmniejszania poziomu wolnych hormonów. Stanazolol więc może nasilać działanie anaboliczne stosowanych wraz z nim sterydów. Przykładowo, dodanie Winstrolu do cyklu z użyciem testosteronu niewątpliwie przyczyni się do podniesienia poziomu wolnego testosteronu , a tym samym aktywności w organizmie. Kwestia ta tyczy się głownie wersji oralnej stanozololu , gdyż tylko ta forma podania wymusza pierwsze przejście przez wątrobę. Tutaj winstrol hamuje produkcje SHBG, które produkuje wątroba. Badanie porównujące wersję oralną a iniekcyjną wykazało większą skuteczność w blokowaniu produkcji SHBG przez wersje oralna. Co ważne sam stanozolol wykazuje niskie powinowactwo do SHBG, tym samym pozostaje w krwiobiegu w postaci biodostepnej.

  Podobnie jak większość SAA nie ulegających aromatyzacji tak winstrol podawany w dawce 6mg/dzien może obniżyć zdrowy cholesterol hdl o 33% , by w tym samym czasie podnieść poziom szkodliwego LDL o 28% będąc pod tym względem liderem wsrod SAA.Pojawiający się nawet przy małych dawkach przerost mięśnia sercowego powoduje, że stanozolol najczęściej stosowany jest do krótkich cykli redukcyjnych. Powszechnie jest przyjęty okres stosowania winstrolu na 6 tygodni, ze względu na jego toksyczne właściwości, tym niemniej wielu ludzi stosuje go nawet do okresu 12 tygodni. Użycie winstrolu do typowo masujących cykli napotyka jednak pewne bariery. Jak wiadomo jest on silnie hapatotoksyczny, jednym z bardziej hepatotoksycznych z wszystkich SAA oralnych z grupa 17 aa- (Grupa c-17aa została "wstawiona", aby molekuły były odporne na redukcje w procesie trawienia, oraz w tzw. pierwsze przejście ("first pass") przez wątrobę. Należy również zaznaczyć , że minimalny okres przyjmowania w którym można zauważyć wyraźny pokaz możliwości winstrolu to 4 tyg., stosowanie cykli poniżej 4 tygodni nie ma sensu. Ludzie z niskim BF zauważa znaczne utwardzenie mięśnia, poprawę użylenia, separacji i pocięcia mięśnia . Winstrol zwiększa a jednocześnie w pewien sposób upośledza syntezę kolagenu, a w konsekwencji strukturę budowy aparatu więzadłowego powodując ze stawy staja się podatne na zerwania(podobnie sytuacja przedstawia się wśród większości SAA).

  Często pojawia się pytanie- Która wersja jest bardziej toksyczna oralna czy iniekcyjna? Obie wersje są równie szkodliwe, tym niemniej jeśli chodzi o układ pokarmowy (możliwe wzdęcia, zgaga etc.), oraz ze względu na pierwsze przejście przez wątrobę to wersja oralna jest bardziej szkodliwa dla układu pokarmowego i wątroby. Ponadto, na bazie wody zastrzyki są dużo bardziej podatne na skażenie bakteryjne więc należy zachować odpowiednią staranność, niezbędna do utrzymania butelki wielokrotnego użytku w sterylności a zastrzyki na bazie wodnej sławne są ze swojej bolesności.
  Standardowe dawkowanie u mężczyzn wynosi 20 - 100mg ed dla tabletek i 25 - 100mg ed dla wersji iniekcyjnej. W zależności od oczekiwanych rezultatów Winstrol łączy się z silnymi androgenami, takimi jak Testosteron. Stosowany w takim połączeniu stanazolol równoważy cykl, zapewniając dobry efekt anaboliczny, bez zbędnego zwiększania poziomu estrogenów. Stack taki powoduje przyzwoite przyrosty masy mięśniowej i siły, przy jednoczesnym ograniczeniu poziomu otłuszczenia i retencji wody. Pracując nad definicją w okresie przedstartowym łączy się Winstrol z niearomatyzującymi androgenami, takimi jak Trenbolon lub Halotestin. Skutkuje to w uzyskaniu wspaniałego, "pociętego" wyglądu, oczekiwanego do startu.

  To opis z naszej strony sterydy net
  CYKLE Z WINSTROLEM


  1-10 prop 100 eod
  3-10 winstrol 30-40mg tabletki inj 50eod
  1-9npp 50-100mg e3d


  1-16 enan 250e3d
  10-17 winstrol 30-40mg tabletki inj 50eod


  1-12 prop 100 ed
  2-9 tren 50ed
  3-10winstrol 30-40mg tabletki inj 50eod lub 50ed

  1-10 winstrol 100ed
  1-20 test cypionat 500-750ew
  1-14 deka 300mg
  10-20 masteron 150eod

  1-8 winstrol 30mg
  1-8 metanbol 20mg

  1-10 wins depot 50ed lub 50eod
  1-10 oxandrolon 50-100mg

  Winstrol posiada grupe 17alfa, może być źle rozkładany w wątrobie, nizależnieczy wesja oralna czy inj tak samo obciążąją wątrobę wersja inj nie posiada pierwszego przejścia za to nacisk na wątrobę i układ pokarmowy jest dłuższy.
  Przy stosowaniu wersji oralnej, blokuje wydzielanie SHBG , uwalniając testosteron. czyli dodajać wins do cyklu mamy więcej wolnego testa w organiżmie, dlategonie jest tomit że wins oral częśto ułatwia odblok.

  WINS wraz z odpowiednią niskokaloryczną dietą daje wysoką jakość mięśni. najważniejsze na cyklu z winstrolem są trzy sprawy, profil lipidowy wątroba, oraz stawy na stawy małe ilośći npp czy deki są najskuteczniejszym rozwiazanem na profil lipidowy, niacyna olej lniany i lecytyna, l karnityna oliwa z oliwek olej z orzechów włoskich.
  Wątroba lecytyna heparegen zupełnie wystarcają przydobrym winstrolu dla amatora kulturystki dawki 30-40mg wersji oralnej są optymalne przy inj 50mg ed lub 100 eod to górna granica.

  Co do zastrzyków nie polecam kupować niesprawdzonych ug gdyż w sterydach na bazie wody szybko gromadzą sie bakterie Winstrol na wodzie z inną substancją opartą na oleju w jednej strzykawce. Zastrzyk powinien być głęboki najlepiej w pośladek długość igły minimum 40 mm. wstrzykiwać bardzo powoli.

  żródło własne.

  Edytowany przez ~Gieksiarz, 17 luty 2012 - 21:20 .
  wins

  • 9

  #2
  lelelel

  lelelel

  • KFD pro
  • PipPipPipPipPip
  • 1739 postów
 • Wiek: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  Bardzo fajny artykul ;)

  Edytowany przez lelelel, 17 luty 2012 - 21:34 .

  • 0

  #3
  Krzysiek2607

  Krzysiek2607

   Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 64 postów
 • Wiek: 30
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 18+
  spoko spoko a wlasnie wcinam winstrol i trenuje na rzezbe po 15 powtorzen w kazdym cwiczeniu do tego 3x w tygodniu areoby i zamiast gubic wagi ona wzrasta mialem 81kg a teraz 84.7kg czuje sie bardziej zbity, diete tez mam. Moze mi powiedziec ktos co sie dzieje? ;]
  • 0

  #4
  ~Gieksiarz

  ~Gieksiarz

   Super spamer

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8142 postów
 • Wiek: 50
  • Płeć:b/d
  wins mimo że jest uważany za łągodny SAA co jest mitem wymaga większej profilaktyki niż meta o czym pisałem ale daje pewne efekty kluczem tuj est mniejsze dawkowanie i profilaktyka 30mg dobrego winsa i dawki nie trzeba podbijać.
  • 0

  #5
  Fedoro

  Fedoro

   Chyba zostanę tu na dłużej

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
 • Wiek: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: ~6lat
  mam pytanie. skoro wins jest szkodliwy dla stawow (wysusza je) to czy polaczenie z meta nie bedzie ryzykowane? wiem o laczeniu z deca, trenem bo wzmocnia te saa stawy. a jak to jest z ta meta?
  • 0

  #6
  ~Gieksiarz

  ~Gieksiarz

   Super spamer

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8142 postów
 • Wiek: 50
  • Płeć:b/d
  Właśnie połączenie metą jes tdobrym rozwiązaniem metanabol mocno aromatyzuje co za tym idzie więcej estrogenu lepiej wpłynie na stawy,
  oba sterydy działają odmiennie dlatego efekt też będzie lepszy niż osobno.
  • 2

  #7
  Fedoro

  Fedoro

   Chyba zostanę tu na dłużej

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
 • Wiek: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: ~6lat
  ahaaa no teraz juz rozumiem wszystko. ale najlepiej by bylo mete laczyc z winem w strzalach no nie?
  watroba by mniej cierpiala wtedy:D
  • 0

  #8
  JestęHejterę

  JestęHejterę

   KFD Silver

  • KFD pro
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2836 postów
 • Wiek: 32
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:USA
  I pamiętajcie wino nie pali tłuszczu !!
  • 0

  #9
  Fedoro

  Fedoro

   Chyba zostanę tu na dłużej

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
 • Wiek: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: ~6lat

  I pamiętajcie wino nie pali tłuszczu !!


  jest to zawarte w tekscie wyzej wiec nie wiem po co jeszcze ty o tym piszesz...
  • 0

  #10
  JestęHejterę

  JestęHejterę

   KFD Silver

  • KFD pro
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2836 postów
 • Wiek: 32
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:USA
  Po to ze i tak wbije tu baran jakiś, albo zrobi nowy temat ze daje wiosenne wino zeby mu tluszcz spaliło ; ]
  • 0

  #11
  ~Gieksiarz

  ~Gieksiarz

   Super spamer

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8142 postów
 • Wiek: 50
  • Płeć:b/d

  ahaaa no teraz juz rozumiem wszystko. ale najlepiej by bylo mete laczyc z winem w strzalach no nie?
  watroba by mniej cierpiala wtedy:D  w strzałach jak już to kupuj na bazie oleju w mojej praktyce strzały mają nieco mniejszy wpływ na układ pokarmowy ale na bazie wody duże ryzyko zakażenia dlatego ja jakbym miał wybierać wybieram tabletki.
  • 0

  #12
  taksobie

  taksobie

   Spam to mój żywioł

  • Aktywny użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6015 postów
 • Wiek: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Północna Polska
  • Staż [mies.]: >140
  Wydaje mi się, że obecnie łatwiej o dobre tabletki niż strzały ale mogę się mylić. Jest teraz na rynku dobre mleko?

  P.S.
  Wino na oleju? :blink: Kto produkuje takie i czym się z grubsza różni od wody?
  • 0

  #13
  ~Gieksiarz

  ~Gieksiarz

   Super spamer

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8142 postów
 • Wiek: 50
  • Płeć:b/d
  adex ale podobno zaniżone win kiedyś chyba axio ale tu mogę się mylić.
  wielkiego wyboru nie ma.

  Lepiej tabletki w dzisiejszych czasach desma to polski ug , nie warty swojej ceny lepiej kupić dobre tabletki a resztę kasy przeznaczyć na profilaktykę.
  • 0

  #14
  taksobie

  taksobie

   Spam to mój żywioł

  • Aktywny użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6015 postów
 • Wiek: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Północna Polska
  • Staż [mies.]: >140
  Fajna sprawa z tym olejem. Można by mieszać co drugi dzień z Propem po 1ml każdego. To by ograniczyło kucie, do tego wrzucić Met w tabletkach i jechane :rolleyes:.
  • 0

  #15
  ~Gieksiarz

  ~Gieksiarz

   Super spamer

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8142 postów
 • Wiek: 50
  • Płeć:b/d
  Fajna sprawa szkoda że tak mało firm robi.
  • 0

  #16
  Fedoro

  Fedoro

   Chyba zostanę tu na dłużej

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
 • Wiek: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: ~6lat

  Po to ze i tak wbije tu baran jakiś, albo zrobi nowy temat ze daje wiosenne wino zeby mu tluszcz spaliło ; ]


  w zasadzie masz racje ;D heh
  • 0

  #17
  AnkolFaka

  AnkolFaka

   Zbanowany

  • Zbanowany
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2254 postów
 • Wiek: 37
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Kielce
  • Staż [mies.]: +4lata
  fajny art
  łapka :rolleyes:
  • 0

  #18
  ~Gieksiarz

  ~Gieksiarz

   Super spamer

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8142 postów
 • Wiek: 50
  • Płeć:b/d
  niby o samo ale po swoich obserwacjach jezeli chodzi o sprawy żołądkowo jelitowe to winstrol depot jest deliikatniejszy dla układu pokarmowego jeszcze lepszym rozwiażaniem jest łączenie winko depot + winstrol tabletki wtedy czuć moc winsa , należy pamiętać o profilaktyce stawów lipidów i wątroby czyli heparegen+leceytyna, nandrolon npp lub dekanian oraz olej lniany i niacyna i lecytyna także.
  • 0

  #19
  lelelel

  lelelel

  • KFD pro
  • PipPipPipPipPip
  • 1739 postów
 • Wiek: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  bralem depot i na mnie fajnie dzialal ale stawow jakos nie odczuwalem ;p
  • 0

  #20
  ~Gieksiarz

  ~Gieksiarz

   Super spamer

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8142 postów
 • Wiek: 50
  • Płeć:b/d
  jakiej firmy brałeś solo?
  • 0
  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko