Skocz do zawartości

Zdjęcie

Weider Super Nova Caps

- - - - - Weider Super Nova Caps weider super nova caps

  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
pytam

pytam

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 166 postów
Kup >> Weider Super Nova Caps << NAJTANIEJ W POLSCE

NAJSILNIEJSZY ŚRODEKTERMOGENICZNY WSPOMAGAJĄDZY ODCHUDZANIE!
Należy do produktów nowej generacji, zaprojektowanych po wycofaniu efedryny. Działający termogenicznie środek wspomagający spalanie tkanki tłuszczowej. Wyciągi z zielonej herbaty oraz drzew: Citrus Aurantium i wierzby wzmagają tempo przemian metabolicznych w kierunku większego zużycia energii do produkcji ciepła i większego utleniania tłuszczu. To działanie wzmacniane jest przez współdziałanie z kofeiną (300 mg na porcję). Kwercetyna, najbardziej rozpowszechniony bioflawonoid, jest silnym antyoksydantem i obniża poziom cholesterolu we krwi.

Wielokierunkowo działający środek, oparty na najlepszych aktualnie dostępnych składnikach ziołowych:
* wyciągu z zielonej herbaty
* wyciągu z drzewa Citrus Aurantium
* wyciągu z kory wierzby
* kwercetyna
* witamina C

Poszczególne składniki działają w następujący sposób:


Zielona herbata pochodzi z tego samego krzewu, co czarna herbata, ale nie podlega fermentacji. Otrzymywana jest z suszonych liści. Pobudza i ułatwia trawienie. Dzięki obecności aminokwasów skutecznie reguluje przemianę tłuszczów w energię i przyspiesza usuwanie ich z organizmu. Sprzyja odchudzaniu na kilka sposobów: zwiększa metabolizm, wpływa stabilizująco na poziom cukru i insuliny we krwi, tłumi działanie pewnych enzymów, niezbędnych do tworzenia tkanki tłuszczowej oraz obniża poziom „złego” cholesterolu (LDL) i trójglicerydów we krwi. Ponadto, kofeina z zielonej herbaty wspomaga proces koncentracji, a jej ekstrakt zawarty w olejkach eterycznych pomaga się zrelaksować i odprężyć.
Z innych dobrodziejstw, zielona herbata chroni przed zawałem serca, łagodnie stymuluje krążenie, zapobiega zwężaniu się naczyń krwionośnych, obniża poziom cholesterolu,reguluje procesy trawienne.

Citrus aurantium (gorzka pomarańcza) - owoc tego drzewa zawiera kilka substancji czynnych (synefrynę, tyraminę, oktopaminę, alkaloidy), które nasilają termogenezę, czyli spalanie tłuszczów w celu utrzymania stałej temperatury ciała. Osoby o upośledzonej termogenezie często mają kłopoty z nadwagą i otyłością. Niska termogeneza może więc być przyczyną niepowodzeń w odchudzaniu, a jej podwyższenie wpływa korzystnie na pozbycie się zbędnych kilogramów. Kluczowym składnikiem jest tutaj synefryna, która przyspiesza także tempo metabolizmu, nie wywierając jednocześnie niepożądanego działania na układ krążenia i układ nerwowy, tak jak było to przypadku efedryny.

Synefryna działa inaczej niż inne „spalacze” tkanki tłuszczowej, będąc agonistą receptorów adrenergicznych alfa-1. Wiele badań potwierdziło, że związki o działaniu agonistycznym względem receptorów alfa-1 zwiększają lipolizę. Ten efekt potęgowany jest przez pobudzanie receptorów beta-3, nie oddziałując na inne receptory alfa i beta związane z regulacją szybkości pracy serca oraz ciśnienia krwi. Zwiększenie tempa przemiany materii.

Synefryna, będąc naturalną alternatywą dla swojej chemicznej krewniaczki efedryny, daje korzyści związane ze stosowaniem stymulantów, ponieważ - jako względnie selektywny sympatykomimetyk – koncentruje swoje działanie na takich tkankach jak tłuszcz, mniej oddziaływując na inne tkanki i układy, w porównaniu z nie-selektywnie działającą efedryną, która równomiernie stymuluje wszystkie rodzaje tkanek, przez co pojawiają się skutki uboczne typu drżenie, palpitacje serca i inne. Tłumienie apetytu związane z przyjmowaniem synefryny jest także związane działaniem agonistycznym względem receptorów alfa-1, co pomaga w utrzymywaniu niskokalorycznej diety.

Tyramina jest śladową aminą powstającą w wyniku naturalnego rozpadu aminokwasu, tyrozyny. Jej aktywne działanie w kierunku spalania tkanki tłuszczowej wiąż się z cechami podobnymi od efedryny, związanymi z jej przekształcaniem do dopaminy przy obecności pewnych enzymów oraz stymulowaniem wydzielania norepinefryny.

Oktopamina stymuluje receptory beta-3 w podobny sposób jak synefryna, wzmacniając proces spalania tkanki tłuszczowej, jednocześnie zmniejsza łaknienie.

Kofeina jest czynnikiem termogennym, przyczynia się do zwiększenia ciepłoty ciała, co powoduje intensyfikację przemiany materii. Tak jak guarana, zwiększa rozkład kwasów tłuszczowych, powodując ich natychmiastowe wykorzystanie w celach energetycznych. Co ciekawe, przemiana tłuszczu na energię jest o 30% wyższa, gdy kofeina z guaraną przyjmowane są przed treningiem, czy to siłowym, czy to aerobowym. A teraz zła informacja dla zwykłych amatorów kawy: stymulowany przez kofeinę rozkład komórek tłuszczowych i ich spalanie na energię zachodzi tylko podczas wysiłku fizycznego!
I coś dla uczących się: intensywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej na energię powoduje „oszczędzanie” glukozy i glikogenu, dzięki czemu, przez dłuższy okres czasu, utrzymuje się ich podwyższony poziom we krwi Jest to stan bardzo korzystny dla mózgu, który pracuje na glukozie. A więc sprzyja to lepszemu myśleniu.

Wierzba - ziołowy odpowiednik aspiryny. W jej korze znajduje się salicyna, przekształcana w organizmie do kwasu salicylowego, a ten – poza dobrze znanymi właściwościami przeciwbólowymi – przyspiesza metabolizm, powodując wydajniejszy rozkład tłuszczów i węglowodanów. Zwiększa się także termogeneza, wywołując pocenie. Ważniejsze jest jednak to, że zwiększa się udział kwasów tłuszczowych w procesach energetycznych, a przez to łatwiej się odchudzać.

Kwercetyna – związek grupy flawonoidów glikozydowych, znajdujący się w dużych ilościach w cebuli, wpływający na regulację poziomu cholesterolu. Uszczelnia naczynia krwionośne i zapobiega osadzaniu się cholesterolu. Hamuje więc rozwój miażdżycy i choroby niedokrwiennej serca.

Witamina C (kwas askorbinowy) jest antyutleniaczem, zwalcza wolne rodniki, chroni skórę przed działaniem słońca i przed starzeniem, wpływa na wytwarzanie i zachowywanie kolagenu, ułatwia gojenie się ran, poprawia wydolność fizyczną, podnosi odporność na zakażenia, ma działanie antywirusowe, aktywizuje układ immunologiczny. Najbardziej znaną korzyścią przyjmowania witaminy C jest działanie prewencyjne i ulga w czasie przeziębienia. Na podstawie przeprowadzonych badań klinicznych i epidemiologicznych stwierdzono, że 100 mg kwasu askorbinowego przyjmowanego codziennie wpływa na zmniejszenie śmiertelności spowodowanej chorobami serca, zawałami i rakiem. W oparciu o najnowsze raporty naukowe, dzienna dawka kwasu askorbinowego, pokrywająca całkowite zapotrzebowanie organizmu i działająca przeciwko chorobom serca i rakowi, powinna mieścić się w przedziale 100 -120mg. Większe dawki są wydalane z moczem.
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko