Skocz do zawartości

Zdjęcie

VPX Shotgun

* * * - - 3 głosów shotgun olimp

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: VPX Shotgun - Ocena i opinia (127 użytkowników głosowało)

Opinia o produkcie

 1. Polecam (122 głosów [96.83%])

  Procent głosów: 96.83%

 2. Nie Polecam (4 głosów [3.17%])

  Procent głosów: 3.17%

Ocena dzialania

 1. Masa (64 głosów [30.19%])

  Procent głosów: 30.19%

 2. Sila (78 głosów [36.79%])

  Procent głosów: 36.79%

 3. Wytrzymalosc (54 głosów [25.47%])

  Procent głosów: 25.47%

 4. Redukcja tkanki tluszczowej (16 głosów [7.55%])

  Procent głosów: 7.55%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
Leksykon

Leksykon

  Jestem dumny z KFD

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 1096 postów
VPX_Shotgun.jpg

Dodany obrazek
Kup >> VPX NO Shotgun << NAJTANIEJ W POLSCE

Są trzy sposoby na rozbudowanie Twoich mięśni. Pierwszy z nich, dla wąskiego grona zainteresowanych, zwany jest hipertrofią mięśniową. Polega on na regularnym katowaniu swojego organizmu, podczas sesji treningowych, codziennej walce z genetyką, którą dała nam matka natura, w celu zwiększenia masy mięśniowej. Czy jesteś wybrańcem jednym na tysiące, którego Stwórca obdarzył tak wysoką, procentową zawartością włókien FT (szybkich), które idealnie nadają się pod rozbudowę? Obawiam się, że nie... Możesz więc mieć problemy z przekroczeniem pewnego poziomu przyrostu mięśni. Co gorsza, biały mężczyzna, który latami ostro trenuje, dbając przy tym o właściwą dietę, może okazać się gorzej zbudowany od kolegi, który odwiedza siłownie po raz pierwszy. ?Biali nie potrafią skakać? z prostej przyczyny ? nie mają wystarczająco dużo włókien białych ? szybko-kurczliwych. Z drugiej strony jest też wielu Afro-Amerykanów oraz przedstawicieli innych ras, którzy borykają się z podobnymi (genetycznymi) problemami. Mam jednak dla nich świetną wiadomość! Hiperplazja - zwiększa pole do popisu!

Hiperplazja - to zjawisko powstawania nowych włókien mięśniowych (na bazie istniejących). Mamy dwa różne mechanizmy jej powstawania. # Pierwszy z nich to podział istniejących włókien poprzez rozrywanie lub rozgałęzianie, co powoduje zwiększenie ich liczby ? ten typ to: Hiperplazja X-1 (HX-1). Hiperplazja X-1 (HX-1) ma miejsce podczas uszkodzenia mięśnia na skutek ciężkiego treningu lub treningu o dużej objętości. Redline?, opatentowana i niezrównana technologia zawarta w NO SHOTGUN, to czysta energia niezbędna do zapoczątkowania zjawiska hiperplazji HX-1. Działa, nie atakując bezmyślnie twojej wagi, po prostu daje pozytywnie szokujące efekty! Redline? naładuje Twój psychiczny i fizyczny akumulator!

Hiperplazja (wzrost liczby komórek) X-2 lub HX-2, to nowe włókno mięśniowe formujące się podczas stymulacji komórek satelitarnych (najbardziej zewnętrznych).

Zacznijmy od kilku komponentów NO SHOTGUN: NO2 - tlenek azotu (mowa tu o najprawdziwszym tlenku azotu, a nie o zamiennikach w stylu ?identyczny z naturalnym?) - rozszerzający żyły i naczynia kapilarne, powodujący napływ krwi do mięśni wraz z ?mocodajnymi?, budującymi związkami chemicznymi tj. ?EX? (Etyl Estry HCL). Jeśli przypomnimy sobie badania nad argininą czy glutaminą, dowiemy się, iż te dwa aminokwasy wnikając do krwi stymulują wzrost produkcji tlenku azotu lub hGH (hormonu wzrostu). Dość dużym zaskoczeniem będzie dla Was fakt, iż prosta sól argininy, popularny Alfa-Ketoglutaran Argininy (A-AKG) jest nieskuteczna i mało pomocna we wzroście mięśni, co udowodniono w trzech badaniach laboratoryjnych. Jeśli testowałeś już na sobie którykolwiek produkt typu NO2 zawierający A-AKG, już wiesz, iż w większości przypadków daje słabo odczuwalne rezultaty (potwierdzone naukowo)! Nie załamuj się jednak, jesteś jednym z milionów trenujących, którzy dali się nabrać na marketingowe sztuczki. Wbij sobie do głowy: badania dowiodły, że suplementy typu NO2 z dodatkiem argininy A-AKG po prostu nie działają jak należy. Co więcej, arginina winna być konsumowana z L-cytrulliną co w efekcie skutkuje prawdziwą produkcją tlenku azotu. NO-Shotgun? posiada wszystkie niezbędne komponenty, AEE - Etylowy Ester Argininy HCl (AEX?), który nie wymaga wstrzykiwania z uwagi na swoją biodostępność, L-cytrullinę, która zdecydowanie potęguje efekt spompowania, jest substancję niezbędną do produkcji tlenku azotu.

Teraz aby lepiej zobrazować zasadę rozbudowy włókien satelitarnych w mięśniu, czyli hiperplazję X-2 lub HX-2, rozwińmy bardziej temat działania tlenku azotu:
Im silniejsza pompa tym większe uszkodzenie włókien mięśniowych. Ból towarzyszący ekstremalnej pompie Arnold zwykł określać mianem uczucia lepszego niż sex;) Zjawisko powstające w mięśniach poddanych działaniu tlenku azotu jest zbliżone do reakcji okolic genitaliów po zażyciu Viagry. Uczucie spompowania jest tak wyraźne, że aż bolesne. Dzieje się tak, ponieważ tlenek azotu rozszerza żyły, tętnice oraz naczynia krwionośne, tworząc swoiste ?wrota dla przepływu krwi?. Te warunki, za sprawą tlenku azotu, prowadzą do ?nakarmienia? mięśni składnikami odżywczymi oraz skutkują wręcz ponadnormalną pompą! Arnold w latach swojej świetności uwielbiał ?towarzystwo?; przyjemniejszego niż sex; uczucia niewyobrażalnej pompy! Fizjolodzy twierdzą, iz NO2 powoduje dodatkowe wyniszczenie podczas ?krwiożerczo-intensywnego? treningu z dużymi obciążeniami. Większa kontuzjogenność mięśni jest rezultatem podwyższonego ciśnienia (?krwiożercza pompa?), gdy włókna mięśnia podczas treningu nacierają jedno na drugie z dużą siłą i intensywnością.

Jedna z teorii brzmi następująco: Gdy przez zdewastowane mięśnie przepłynie krew bogata w związki azotu oraz komponenty stymulujące syntezę białek (udowodnione naukowo!) tj. estry etylowe Aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA), ester etylowy Beta-Alaniny, ester etylowy Kreatyny, wtedy następują zmiany fizjologiczne w mięśniach, ich włókna rozszczepiają się, komórki satelitarne mogą się na nowo formować, powodując rozrost mięśnia ? wspomnianą wcześniej hiperplazję.

Tu właśnie mają miejsce oba mechanizmy HX-1 i HX-2, formują się nowe komórki satelitarne, mięśnie rozszczepiają się i rozrywają. Aż do teraz nagromadzenie ?diabelnych? ilości HX-1 i HX-2 w mięśniach zdarzało się tylko po przyjęciu niedozwolonych środków. Oczywiście za pomocą ?zmasowanej pompy? oraz łańcucha prezentowanych, bioaktywnych komponentów, komórki mięśniowe rosną jak na przysłowiowych drożdżach. Można to nazwać superprzyrostem supermięśni, a nawet tworzeniem nowej odmiany tkanki mięśniowej! Pokolenie NO-Shotgun?a będzie generacją wyznaczającą nowe standardy jakości mięśnia, bez stosowania koksu i innych karygodnych lub niedziałających ?wynalazków?.

Pewnie zapytacie dlaczego pomieszano kofeinę z kreatyną, skoro zawsze mówiono, że to nie ma sensu? I bardzo dobrze - już odpowiadam. CEX? - pierwszy w historii ester etylowy kreatyny HCL nic sobie nie robi z obecności kofeiny (obie substancje nie przeszkadzają sobie nawzajem w działaniu), ze względu na swą najwyższej jakości strukturę chemiczną, stabilizowaną cząsteczką HCL. Co więcej, eksplozja energii pochodząca z omawianego produktu, pozwala trenować z wręcz zwariowaną intensywnością, potęgującą efekt pożądanego przyrostu mięśnia! Zapewniam, że po zastosowaniu NO SHOTGUN, będziesz chciał się dzielić swoją własną, pozytywna opinią z osobami podzielającymi Twoją pasję. Czy to na zawodach światowej rangi, czy też w osiedlowej kuźni talentów zwanej - siłownią.

Jeśli chcesz chodzić sflaczały i ospały, kompletnie nie zmotywowany, stojąc z formą w miejscu od dłuższego czasu, znaczy to, że nasz genialny produkt, NIE JEST DLA CIEBIE! NO SHOTGUN, to suplement, o którym do tej pory bałeś się marzyć! Jedyny pomocny w walce z genetycznymi hamulcami Twojego organizmu! Przygotuj się na przyrosty siły nawet o 30%! Upewnij się, czy nie będziesz musiał zmienić swojego studia kulturystycznego ze względu na brak odpowiednich obciążeń! To takie proste... Miarka NO SHOTGUN, a potem jeeedziesz!!! Tak to właśnie widzę, będziesz jak silnik po profesjonalnym tuningu człowieku.

Eksperci nie szczędzili czasu pracy i nieprzespanych nocy w laboratoriach by podać wam na tacy, gotowe dzieło sztuki wśród suplementów. Ten, będący klasą sam dla siebie, klejnot nazywa się GUN... NO SHOTGUN !!!

Sposób użycia:

Jedną miarkę produktu (27gr) wymieszać w 350ml zimnej wody, lub ulubionego napoju. Spożywać około 30 minut przed treningiem.

Nie przekraczać 1,5 porcji dziennie !!!

Skład:

Jedna porcja (27gr) zawiera:
Kalorie: 108
Sód: 125mg
Potas: 50mg
Węglowodany: 9g
Białko: 16g

Proprietary BCAAEX-NV (Branched Chain Ethyl Ester Amino Acid Matrix) 5,350mg
-L-Leucine
-L-2-Aminopentanoic Acid (L-nor-Valine)
-L-Leucine Ethyl Ester HCl
-L-Valine Ethyl Ester HCl
-L-Isoleucine Ethyl Ester HCl

Proprietary Muscle Volumizing, NO2, Insullnotropic and Glutamine Matrix 10,952mg
-Methyl Hydroxy Chaicone Polymer (MHCP 80%)
-CEX (Creatine Ethyl Ester HCl)
-AEX (Arginine Ethyl Ester HCl)
-GEX (L-Glutamine Ethyl Ester HCl)
-Di-L-Arginine Malate
-Citrulline Malate
-BPOV (Bis Picolinato Oxo Vanadium)

Power, Speed, Strength and Endurance Matrix
-KIC (Ketoisocaproic Acid Calcium)
-Guanidiopropionic Acid (GPA)
-Orotic Acid
-Creatine Magnesium Chelate
-BAEX (Beta-Alanine Ethyl Ester HCl)
-Glycine
-Creatine Monohydrate
-Phosphates

RedLine Energy Technology 220mg
-L-TEX (L-Tyrosine Ethyl Ester HCl)
-Evoburn (Pure Evodiamine)
-Vinpocetine
-Caffeine Anhydrous
-Folate (as Folic Acid)~100%

Edytowany przez Yaro, 03 wrzesień 2009 - 09:50 .

 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
Pump

Pump

  ███KFD team███ ٿ

 • Mod
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 15218 postów
 • Wiek: 31
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Jelenia Góra
  • Staż [mies.]: 7 lat
  Jeszcze go nie jadłem ale stoi już na półce wszyscy go chwalą jako jeden z najlepszych busterów NO.
  • 0

  #3
  ~Kamil

  ~Kamil

   ...

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3329 postów
 • Wiek: 30
  • Płeć:Mężczyzna
  U mnie też stoi od poniedziałku rozdziewicze go ;) I jak skończę to napiszę opinię.
  • 0

  #4
  kaper18

  kaper18

   Się rozkreca

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 262 postów
 • Wiek: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:krakov
  • Staż [mies.]: 3X
  to ja napisze opinie ;) bo jadlem... jest naprawde przekozak jak najbardziej warty uwagi kazdego kto potrzebuje mocnego kopa przed treningiem ... wszystko na plus ... jak narazie najmocniesza odzywka jaka jadlem ;)
  • 0

  #5
  bullmania

  bullmania

   Nowy na pokładzie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów
 • Wiek: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:SinCity
  • Staż [mies.]: 48
  tez jadlem wiec tez napisze:)...rzeczywiscie jak dla mnie przekozak wsrod noboosterow niesamowity kop i niezla pompa chociaz niektorym nie odpowiada smak ale dla mnie byl w miare ok :):):) z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ze rozkreca sie okolo godziny po wypiciu ale niezle sie rozkreca...:):):):)
  • 0

  #6
  kaper18

  kaper18

   Się rozkreca

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 262 postów
 • Wiek: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:krakov
  • Staż [mies.]: 3X
  no to bullmania mamy takie same obserwacje u mnie tez rozkrecalo sie najlepiej po godzinie od spozycia ;)
  smak bez przesady wali chemia ale idzie wypic ... jak komus nie pasuje smak niech sprobuje dekastak :D:D

  Edytowany przez kaper18, 28 sierpień 2008 - 20:13 .

  • 0

  #7
  Dr X

  Dr X

   generał

  • Aktywny użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4435 postów
 • Wiek: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:od Ciebie z domu
  • Staż [mies.]: w pyte
  porzeprzeprzekozak najlepszy suplement tego typu jaki w życiu brałem, a troche ich było. Mnie pacał tak po 40 minutach do h, fakt troche trzeba czekac, ale za to pobudzenie jest nieziemskie, żelazo pali się w rękach. Mówie to zupełnie obiektywnie. Smak paskudny ale działanie w pełni go rekompensuje. Pompuje tez nie źle. I ma ester bcaa a nie zwykłe bcaa. Zdecydowanie polecam.
  • 0

  #8
  PACO

  PACO

   Learn From The Pain

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6347 postów
 • Wiek: 31
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:RotterdamTerrorCorps
  • Staż [mies.]: 4 L
  A więc:
  Smak : 2/5 koszmarny gorzki smak
  Rozpuszczalność : 2,5/5 zostaja malutkie grudki i piana powstaje
  Działanie 4/5
  Pompa: 4/5
  Kopniak: 4/5


  Ogólnie polecam !

  Kilka fotek :


  +Proszek w puszcze :
  DSC00024.JPG

  +Miarka :
  DSC00025.JPG

  +Po rozpuszczeniu :
  DSC00026.JPG
  • 0

  #9
  kaper18

  kaper18

   Się rozkreca

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 262 postów
 • Wiek: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:krakov
  • Staż [mies.]: 3X
  PACO dla mnie to on nie jest w ogole gorzki ;)
  • 0

  #10
  PACO

  PACO

   Learn From The Pain

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6347 postów
 • Wiek: 31
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:RotterdamTerrorCorps
  • Staż [mies.]: 4 L
  dlamnie jak i dla kolegi z którym pilismy okropnie gorzki i jakiś dziwny jakby winogronowy smak
  smakował ci ;) ?
  • 0

  #11
  ~Kamil

  ~Kamil

   ...

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3329 postów
 • Wiek: 30
  • Płeć:Mężczyzna
  Na mnie działa tak:
  Smak : 4/5 jakby jabłka z cynamonem szczególnie czuć cynamon
  Rozpuszczalność : 2,5/5 grudki i piana
  Działanie 4/5
  Pompa: 3/5
  Kopniak: 3,8/5 (nie jest to super pobudzenie jak eca z większą dawką efki, ale jest, zwiększona koncetracja i wytrzymałość, na pewno lepiej się trenuje)\

  Ogólnie wydaje mi się dobrym stackiem, pierwszym przedtreningowym jakiego jadłem także nie mogę porównać z innymi. Nigdy też nie spodziewałem sie nie wiadomo czego. Kiedyś byłem trochę senny przed treningiem i akurat była pora wypicia shotguna 5 minut po wypiciu mnie otrzeźwiło, może ten smak ;) albo zaczął powoli działać ale najlepsze działanie czuję jak inni po 30-40min. Raz na ciężkim treningu z krótkimi przerwami parowało ze mnie, a na zewnątrz nie było zimno.

  Edytowany przez ~Kamil, 13 wrzesień 2008 - 07:19 .

  • 0

  #12
  kaper18

  kaper18

   Się rozkreca

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 262 postów
 • Wiek: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:krakov
  • Staż [mies.]: 3X

  dlamnie jak i dla kolegi z którym pilismy okropnie gorzki i jakiś dziwny jakby winogronowy smak
  smakował ci :angry: ?


  Nie smakował ale gorzki tez nie był...
  mało istotne %)
  • 0

  #13
  PACO

  PACO

   Learn From The Pain

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6347 postów
 • Wiek: 31
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:RotterdamTerrorCorps
  • Staż [mies.]: 4 L
  zrobilem to teraz ze sokiem jabłkowym da sie pić już wiec jak coś to z sokami nawet ok
  • 0

  #14
  PawelATM

  PawelATM

   Nowy na pokładzie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 45 postów
 • Wiek: 31
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Mysłowice
  dobra pompa ale smak bleeee nie da sie pic z woda ;/
  • 0

  #15
  ejber

  ejber

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2665 postów
 • Wiek: 30
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Miasto złą sławą owiane
  • Staż [mies.]: xxx
  Jadłem jakiś czas temu, i naprwade dawał kopa! Dwójka już tak na mnie nie działała.
  • 0

  #16
  ~Gieksiarz

  ~Gieksiarz

   Super spamer

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8142 postów
 • Wiek: 49
  • Płeć:b/d
  po tracku mhp najlepszy stack przed treningowy.
  moja ocena 5/6.

  pompa na treningu znakomita.
  • 0

  #17
  Ducati™

  Ducati™

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 370 postów
 • Wiek: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Silesia
  • Staż [mies.]: Hard
  Smak straszny (Exotic Fruit), z wodą ciężko to wypić, ale klepie ładnie, na dupie się nie usiedzi, polecam ;)
  • 0

  #18
  Fuuton

  Fuuton

   Super spamer

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8461 postów
 • Wiek: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  Wie ktoś ile jest g kreatyny w porcji ??
  • 0

  #19
  Torres

  Torres

   * holiday *

  • Aktywny użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 23077 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 10 lat
  To wie tylko sam producent.
  Szacuj ok. 2-3g.
  • 0

  #20
  matek20

  matek20

   Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 56 postów
 • Wiek: 30
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 24
  jeden z najlepszych boosterow, polecam.
  • 0
  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko