Skocz do zawartości

Zdjęcie

VPX Redline Power Rush

- - - - - VPX Redline Power Rush vpx redline power rush

  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
pytan6

pytan6

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 160 postów
Kup >> VPX Redline Power Rush << NAJTANIEJ W POLSCE

Redline Power Rush – to suplement przeznaczony dla osób, które chcą maksymalnie zwiększyć efektywność i intensywność swoich treningów. Dzięki płynnej formie działa bardzo szybko.

W skład Redline Power Rush wchodzą:

Kofeina Bezwodna- najbardziej znany na całym świecie związek o charakterze termogenicznym. Działa pobudzająco, obniża poziom adenozyny, hamuje rozpad cAMP – tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe).

N-Acetyl L-Tyrozyna - acetylowana wersja aminokwasu Tyrozyn, która jest prekursorem dla Adrenaliny, Dopaminy i Noradrenaliny (niezbędne do prawidłowej pracy układu nerwowego), działa pobudzająco, wzmaga czujność i koncentrację. Reszta acetylowa, po odłączeniu od Tyrozyny, może zostać wykorzystana np.: w syntezie Acetylocholiny, ważnego neuroprzekaźnika.

Beta-Alanina – wraz z Histydyna wchodzi w skład Karnozyny, związku odpowiedzialnego za opóźnianie procesu zmęczenia mięśni podczas intensywnych treningów. Tworzy również dipeptydy odpowiedzialne za „odkwaszanie” szybkokurczliwych włókien mięśniowych, dzięki czemu możliwe jest jeszcze większe wydłużenie czasu treningu i zwiększenie jego intensywności, jak również przyspieszenie procesu regeneracji powysiłkowej oraz zmniejszenie ogólnej bolesności mięśni towarzyszącej wyczerpującym treningom. Beta-alanina zapewnia także prawidłową prace ATPazy, enzym biorącego udział w procesie uwalniania energii, co w bezpośrednio sposób przekłada się na zwiększoną zdolność naszego ciała do podejmowania wysiłku.

L-Fenylalanina, DL-Fenylalanina - ulega konwersji do Tyrozyny, hamuje rozkład Endorfin, poprawia wytrzymałość i koncentrację.

Evodiamina – aktywny alkaloid owocu Wu-Chu-Yu, jednego ze składników Chińskiej tradycyjnej medycyny. W naszym organizmie powoduje zwiększenie wydzielania katecholamin (adrenalina i noradrenalina) tym samym nasila proces rozpadu tkanki tłuszczowej i uwalniania kwasów tłuszczowych, przemienianych później w energię, wydalaną w postaci ciepła (termogeneza). Dodatkowe efekty Evodiaminy wynikają ze zwiększenia poziomu cAMP – wzrost produkcji ATP (uniwersalny nośnik energii), szybsze tempo syntezy białek, regulacja metabolizmu węglowodanów.

Składniki aktywne:
Porcja jednorazowa 1/2 buteleczki
Ilość porcji w opakowaniu 2
Opakowanie 12 buteleczek
Zawartość w 1 porcji (1/2 buteleczki) zaw: % DZ
Kalorie 0 kcal
Węglowodany 0 g
Tłuszcze 0 g
Opatentowana Mieszanka:
Kofeina Bezwodna 175 mg
N-Acetyl L-Tyrozyna
Beta Alanina
DL Fenylalanina
L-Fenylalanina
Evodiamina
Potas
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko