Skocz do zawartości

Zdjęcie

Universal EAA Nitro

* * * * - 40 głosów universal eaa nitro universal nitro

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: Universal EAA Nitro (0 użytkowników głosowało)

Opinie o produkcie

 1. Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
electro89

electro89

  Wczuwa się w forum

 • Użytkownicy
 • PipPip
 • 140 postów
Dodany obrazek
Kup >> Universal EAA Nitro << Najtaniej w Polsce
Aminokwasy niezbędne, czyli egzogenne (EAA). Potrzebujesz ich, ponieważ ciało nie może ich produkować samodzielnie – można otrzymać je wyłącznie z diety lub suplementów. Potrzebujesz ich, gdyż wiesz, jak ważne są EAA po wysiłku – tylko EAA są potrzebne do rozpoczęcia syntezy białek, co z kolei daje efekt anaboliczny. Aminokwasy endogenne nie są niezbędne – można je utracić bez żadnej szkody. To, co jest naprawdę potrzebne, to właściwe formy aminokwasów niezbędnych w odpowiednich proporcjach i ilościach. Dzięki EAA Nitro™ nie trzeba odkrywać tego samemu. My to już zrobiliśmy. EAA Nitro™ ma dokładnie taki sam kompleks białek jaki znajduje się w białkach organizmów ludzkich. Wystarczy tylko otworzyć opakowanie.

Dzięki EAA Nitro™ otrzymujemy taką samą formułę pojedynczych niezbędnych aminokwasów, która znajduje się w białku budującym włókna mięśni szkieletowych, ale otrzymujemy dodatkowo 35 gram glukozy. Ta dodana glukoza spełnia funkcję swoistego doładowania. Ten ważny węglowodan pobudza niezbędne aminokwasy, jakich potrzebują Twoje mięśnie. Ponadto jest sproszkowanym miksem o doskonałym, winogronowym smaku – dzięki czemu daje gwarancję zawartości 6g kluczowych aminokwasów oraz 35g glukozy.

A dlaczego dodaliśmy glukozę? Odpowiedź jest prosta. Proste węglowodany przyjmowane po treningu mogą pozytywnie wpływać na działanie EAA a tym samym na syntezę białek. W przeprowadzonym niedawno badaniu naukowcy przeanalizowali wpływ anaboliczny na ciężarowców 6g niezbędnych aminokwasów zmieszanych z 35g prostych węglowodanów. Udowodnili, że napój z mieszanki EAA/węglowodany zwiększał anabolizm mięśniowy. W istocie synteza białka wzrosła o ~400% powyżej wartości, jakie występowały przed wypiciem napoju, jeżeli napój został wypity na krótko po treningu. Naukowcy wysnuli teorię, że taki wynik może być odbiciem „efektu interaktywności” pomiędzy dostępnością aminokwasów, insuliną i wysiłkiem.
 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko