Skocz do zawartości

Zdjęcie

Universal Animal Omega

* * * - - 48 głosów universal animal omega universal animal omega

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: Universal Animal Omega (2 użytkowników głosowało)

Opinie o produkcie

 1. Polecam (2 głosów [100.00%])

  Procent głosów: 100.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
iceman00

iceman00

  Wczuwa się w forum

 • Użytkownicy
 • PipPip
 • 147 postów
Dodany obrazek
Kup >> Universal Animal Omega << Najtaniej w Polsce
Kompletny, wszechstronny i wygodny. Animal Omega to produkt zawierający niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT, ang. EFA). Jeśli ćwiczysz okazjonalnie, kup sobie dowolny produkt z NNKT. Jeśli jednak jesteś Animalem, wybór jest tylko jeden. Animal Omega, ostatnie słowo w kwestii NNKT.

„Moją uwagę zwróciła wszechstronność Animal Omega. Ten produkt ma w sobie wszystko, czego mi trzeba. Stosując Animal Omega wiem, że mój organizm dostaje tyle niezbędnych kwasów tłuszczowych, ile mu trzeba.”
Evan “Ox” Centopani, IFBB Pro

Niezbędne. Niezbędne czyli najważniejsze, niezastąpione. To, co niezbędne jest potrzebne dzień i noc, na okrągło. Jest przydatne w regularnych odstępach czasu, wymagane, by osiągnąć optymalną wydolność. To, co niezbędne jest fundamentem. Ciężary są niezbędne, twoja żądza jest niezbędna, właściwa dieta jest niezbędna. Animal też dostarcza rzeczy niezbędnych, suplementów, które można stosować przez okrągły rok. Suplementów niezbędnych do osiągnięcia przyrostów i postępów... Produkty te to Pak, Flex, Nitro i Pump. Teraz do ich grona dołącza jeszcze jeden: Animal Omega, zestaw niezbędnych kwasów tłuszczowych. Animal Omega to idealny suplement dostarczający ci kwasów tłuszczowych.
Jeśli pragniesz czystej masy mięśniowej, chcesz poprawić jej jakość czy nawet przeprowadzić redukcję, po pierwsze musisz przyjrzeć się swojej diecie. Niezależnie od tego jakie cele przed sobą stawiasz, dieta to podstawa. Dieta - innymi słowy to, co jesz. Właściwy dobór posiłków zapewni ci sukces na siłowni. Jedzenie… Gdy zagłębisz się w ten temat i dojdziesz do samego dna zrozumiesz, że sprawa tak naprawdę jest prosta. Robisz masę –przyjmujesz dużo kalorii z właściwych źródeł. Robisz redukcję – jesz mniej, ale też tylko rzeczy najwyższej jakości. No i oczywiście robisz treningi siłowe i kardio. Budowanie masywnego ciała nie kończy się, gdy wychodzisz z siłowni. To robota na okrągło.

Przeznaczony dla
- Kulturystów i zawodników sportów siłowych zarówno w trakcie jak i poza sezonem.
- Osób chcących pozbyć się tłuszczu.
- Osób chcących zoptymalizować poziom hormonów.
- Osób chcących poprawić pracę układu sercowo naczyniowego.
- Sportowców chcących poprawić swe zdrowie.

Dzienna dawka
Animal Omega przyjmuje się tak, jak inne suplementy tego typu – razem z posiłkiem. Można brać jedną lub dwie paczki dziennie. Większości ludzi jedna paczka zupełnie wystarczy, dwie zaleca się zawodnikom zaawansowanym lub chcącym wspomóc konkretne cele „terapeutyczne”.

Informacje o wybranych składnikach
Oleje rybne i roślinne
Łosoś
Tran
Śledź
Sardela
Makrela
Sardynka
Ogórecznik
Siemię lniane
Wiesiołek
Słonecznik
Sezamina
 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko