Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ultimate Post Combat Powder

* * * * - 34 głosów ultimate post combat powder ultimate post combat powder

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: Ultimate Post Combat Powder (1 użytkowników głosowało)

Opinie o produkcie

 1. Polecam (1 głosów [100.00%])

  Procent głosów: 100.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
kar4

kar4

  Wczuwa się w forum

 • Użytkownicy
 • PipPip
 • 146 postów
Dodany obrazek

Kup >> Ultimate Post Combat Powder << Najtaniej w Polsce

192 dni. Tyle dokładnie czasu potrzebowali naukowcy Ultimate Nutrition, by przekonać sportowy świat o nowym wyjątkowym odkryciu. Przez ponad sześć miesięcy, najlepsi gracze futbollu amerykańskiego pod okiem fizjologów i lekarzy sportowych testowali nowatorskie rozwiązania w zakresie wspomagania budowy masy, siły i szybkości mięśniowej. Wyniki okazały się zdumiewające. Jeszcze żadne dotychczasowe badanie środków ergogenicznych nie pozwoliło postawić tak spektakularnych wniosków.

Celem badania było sprawdzenie najnowszej generacji preparatów wspomagających wzrost siły i masy mięśniowej. Po raz pierwszy w ściśle kontrolowanych testach zastosowano zupełnie nowatorski, kompleksowy zestaw preparatów o nazwie Full Combat. Ta wyjątkowa linia ergogeników, wyprodukowana w unikalnej technologii pozwoliła wyznaczyć zupełnie nowy kierunek wspomagania żywieniowego w sporcie i przełamać wszelkie blokady organizmu. To co osiągnięto w ramach sześciomiesięcznego cyklu suplementacyjnego można porównać jedynie z działaniem najsilniejszych leków sterydowych i nie ma w tym odrobiny przesady. W ciągu pół roku 23 zawodników z czołowych zespołów amerykańskiej ligi zanotowało średnio 18,4kg wzrost czystej masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji 6,7kg tkanki tłuszczowej. Jednocześnie w grupie zawodników zaobserwowano istotny statystycznie wzrost mocy beztlenowej czyli zdolności organizmu do znoszenia intensywnych obciążeń o charakterze siłowym i szybkościowym


Jak działa Full Combat?

Ten ogromny sukces jest bez wątpienia zasługą wzajemnego i kompatybilnego współdziałania ze sobą wszystkich czterech preparatów linii Full Combat. Każdy z nich pobudza odmienne mechanizmy fizjologiczne, jednak wspólnie wyzwalają coś, co można nazwać wyjątkową eksplozją mocy.

Post Combat to trzecie, nierozerwalne ogniwo systemu wspomagającego Full Combat. Prawdopodobnie to właśnie ten preparat odgrywa kluczową rolę w procesie potęgowania syntezy białek. Środek przeznaczony jest do bezposredniej regeneracji powysiłkowej. Dzięki unikalnej kompozycji najbardziej aktywnych form kreatyn, alfaketoglutaranu glutaminy oraz specjalnie dobranych składników mineralnych, proces redukcji zakwaszenia i regeneracji mieśnia przebiega dwukrotnie szybciej niż normalnie, co warunkuje wyzwolenie poteżnego bodźcca anabolicznego

Jak zapewniają eksperci Ultimate działanie preparatów Pre i Post Combat jest ściśle ze sobą powiązane, stąd najlepsze efekty uzyskuje się stosując je razem: przed (Pre) i po treningu (Post). Można powiedzeć że oba preparaty działają na siebie jak swoiste katalizatory. Jeden przyspiesza działania drugiego, a podwojona dynamika ich działania anabolicznego utrzymuje się jeszcze przynajmniej przez 8-10 godzin po zakonczeniu treningu. Takiego wyniku nie gwarantuje obecnie żaden ze znanych dotąd preparatów wspomagajacych.

Zawartość w porcji (20 g):
Kalorie 30
Sód 30 mg
Węglowodany 7 g
Wapń 335 mg
Fosfor 220 mg
Potas 70 mg

Muscle Volumizing Blend 8 g
Monohydrat Kreatyny, Beta Alanina, Etylowy Ester Kreatyny, Alfaketoglutaran Kreatyny

Alfaketoglutaran Glutaminy 2000 mg

Muscle Uptake Blend 950 mg
Fosforan Dwuwapniowy, Wyciąg z Kory Cynamonowca, Fosforan Dwupotasowy, Fosforan dwusodowy

Sposób użycia:
Porcję (20 g) zmiksuj z 500 ml wody. Spożyć bezpośrednio po treningu. W dni beztreningowe spożyć porcję rano na pusty żołądek.
 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, w tym przypadku, mogę polecić Ci takie produkty (dla ułatwienia przygotowałem boks ze zdjęciami):
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników


Najważniejsze działy: Kulturystyka | Dieta | Przepisy | Trening | Doping | Fitness | MMA
 Zamknij okienko