Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ultimate APL (piroglutaminian argininy + lizyna)

* * * * * 27 głosów ultimate

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: Ultimate APL (piroglutaminian argininy + lizyna) - Ocena i opinia (0 użytkowników głosowało)

Opinia o produkcie

 1. Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Ocena dzialania

 1. Masa (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Sila (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 3. Wytrzymalosc (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 4. Redukcja tkanki tluszczowej (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
Leksykon

Leksykon

  Jestem dumny z KFD

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 1096 postów
Ultimate_APL__piroglutaminian_argininy___lizyna_.jpg

Hormon wzrostu odgrywa kluczową rolę w procesie wzrostu i rozwoju podczas okresu dojrzewania aż do wieku dojrzałego. Jego poziom jednakże równomiernie się obniża gdy następuje okres wczesnego wieku dojrzałego miedzy 60-tym a 70-tym rokiem życia. Wówczas hormon wzrostu musi być uzupełniany aby utrzymać dobre zdrowie fizyczne i psychiczne. Jednak nie tylko osoby starsze powinny uzupełniać ilość hormonu wzrostu w organizmie. Jego poziom u regularnie i intensywnie ćwiczących sportowców powinien być podwyższony w celu wzrostu energii, zwiększenia masy ciała, a także w celu utrzymania wytrzymałości kości.

Arginina - Pyroglutamate/Lizyna firmy Ultimate Nutrition to połączenie aminokwasów, które wywołują wydzielanie się hormonu wzrostu. Arginina – pyroglutamate to jedyna forma argininy będącą kombinacją z lizyną, która faktycznie podnosi poziom hormonu wzrostu. Dostępność hormonu wzrostu w obiegu systemowym pomaga również zwiększyć siłę, spalić tłuszcz, zwiększyć libido oraz odporność a także chronić ścięgna i więzadła.
Przy pobudzaniu wydzielania hormonu wzrostu z przysadki, arginina i lizyna stymulują metabolizm mięśni, skutkiem czego dostarczają osobom trenującym wsparcia odżywczego.
Intensywny wysiłek fizyczny przez dłuższy czas może pozbawiać mózg energii potrzebnej do jego prawidłowego funkcjonowania. Przy dawkowaniu doustnym pyroglutamate argininy w prosty sposób przenika przez barierę układu krwionośnego, przenika do mózgu i stymuluje procesy energetyczne oraz poprawia jego funkcje poznawcze.
Arginina - Pyroglutamate/Lizyna jest więc doskonałym połączeniem aminokwasów, które zapewniają odpowiednie odżywianie zarówno ciału jak i umysłowi.
Hormon wzrostu jest absolutnie nieodzowny dla utrzymania optymalnego stanu zdrowia niezależnie od wieku czy stylu życia takiego jak ciągły, intensywny wysiłek fizyczny czy też wysokowydajne ćwiczenia.
Utrzymywanie obszernych zasobów hormonu wzrostu pomaga ciału bronić się przed słabościami organizmu które są następstwem procesu starzenia się. Skutki istnienia odpowiedniego poziomu hormonu wzrostu w ludzkim ciele są niewymiernie korzystne a jego niedobór może spowodować szereg zaburzeń w miarę upływu lat.
Dlatego też Arginina - Pyroglutamate/Lizyna firmy Ultimate Nutrition jest przeznaczona zarówno dla aktywnych sportowców jak również dla każdego kto chce zachować dobre zdrowie i cieszyć się ogólnym dobrym samopoczuciem w jesieni swojego życia.

Sposób użycia:

3 kapsułki przed snem

Skład:

Zawartość w porcji (3 kap.):
- Piroglutaminian Argininy 1500 mg
- L-lizyna 750 mg

Edytowany przez Leksykon, 27 sierpień 2008 - 10:41 .

 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników