Skocz do zawartości

Zdjęcie

TWJKD Polska, treningi sztuki walki Bruce'a Lee w Brodnicy

- - - - -

 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
TWJKDPolska

TWJKDPolska

  Nowy na pokładzie

 • Nowi na forum
 • Pip
 • 8 postów
 • Wiek: 35
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Brodnica

  Dla wszystkich zainteresowanych i chcących poznać sztukę walki Bruce'a Lee. Zapraszamy na treningi TWJKD w wtorki i czwartki od 20:00-22:00 w Ws Sport Fitness Club na ulicy Mazurskiej 19 w Brodnicy.

  Zapisy całym rokiem wystarczy przyjść na trening bez względu na poziom zaawansowania w innych sztukach walki lub jego brak. Brodnica to jedyne miejsce w Polsce, gdzie można trenować i poznać autentyczne Jeet Kune Do z autoryzowanej linii przekazu Sifu Ted'a Wonga (najbliższego ucznia Bruce'a Lee). Koszt treningów to składka 80 zł na miesiąc. (cały sprzęt potrzebny do treningu tzn. kaski, rękawice, tarcze, worki, ochraniacze znajdują się na sali i są dostępne dla trenujących w grupie, innymi słowy można ale nie trzeba mieć własnego sprzętu do treningu).

  Prowadzącym treningi grupy jest Michał Czapla, uczeń Joaquina Marcelo, certyfikowany w Jeet Kune Do osobiście przez Joaquina Marcelo, a także prywatny uczeń Stefana Nikandera. Michał Czapla, ma ogromny zaszczyt być jedyną osobą z Polski, która poznała i uczyła się od Sifu Ted’a Wonga, ostatniego prywatnego i najbliższego ucznia Bruce’a Lee. Michał Czapla jest jedynym Polakiem autoryzowanym do nauczania Jeet Kune Do przez Sifu Ted’a Wonga i Stefana Nikandera, naucza również za zgodą i autoryzacją Joaquina Marcelo. Michał Czapla jest jedyną osobą w Polsce mogącą nauczać JKD z przekazu Sifu Ted’a Wonga to on sprowadził tę linię przekazu do Polski. Jest on szanowanym i cenionym w Europie jak i na świecie przedstawicielem TWJKD .

  Grupa JKD w Brodnicy obecnie rozwija się pod patronatem Joaquina Marcelo i jest jedyną w Polsce autoryzowaną grupą Jeet Kune Do nauczanego z linii przekazu Sifu Ted’a Wonga.


  Jeet Kune Do czyli Droga Przechwytującej Pięści to naukowa sztuka walki opracowana przez Bruce'a Lee ze swoją własną unikalną strukturą, technikami i metodyką nauczania nastawiona na prostotę i bezpośredniość oraz przede wszystkim skuteczność w walce.

  Więcej czy jest Jeet Kune Do w linku: http://jkdbrodnica.b...l/jeet-kune-do/


  Czym jest TWJKD?

  "Ted Wong Jeet Kune Do (TWJKD) jest to sztuka walki Jeet Kune Do i jej nauka, w taki sposób w jaki Ted Wong został nauczony przez Bruce’a Lee, oraz to jak ją rozumiał i w jaki sposób się w niej rozwinął. Sifu Ted Wong nie dodał nic do JKD, poza czasem i oddaniu poświęconemu na lepsze poznanie i zrozumienie sztuki walki Jeet Kune Do, poprzez lata ćwiczeń materiału którego został nauczony osobiście przez Bruce’a Lee, i poprzez nauczanie Jeet Kune Do. Przez wielu, np. Linde Lee (żonę Bruce’a Lee) ta linia przekazu jest uznawana za najbliższą Bruce’owi Lee. "

  http://jkdbrodnica.blogx.pl/twjkd/


  Zapraszamy również na stronę internetową grupy JKD Brodnica.

  www.jkdbrodnica.blogx.pl

  Informacje i kontakt na stronie:

  http://jkdbrodnica.b....pl/informacje/

  lub email:

  jkd15@o2.pl  Przyjdź na treningi do Brodnicy i pod okiem Michała Czapli poznaj jak naprawdę wygląda naukowe podejście do walki wręcz opracowane przez Bruce'a Lee i dlaczego JKD jest tak rewolucyjną sztuką walki nawet w dzisiejszych czasach.

  Artykuł Johna Little(którego chyba nie trzeba przedstawiać, jako że to on zebrał notatki Bruce'a Lee i opublikował je w 5 tomach, a także nakręcił dokument "Bruce Lee: Warrior's Journey" )

  JKD is a Science

  https://pl.scribd.co...3/JKD-a-Science


  (Autentyczna sztuka walki Bruce'a Lee to nie trening wybranych elementów czy technik z różnych sztuk walki, ani też machanie kijami, czy nożami, lub wykonywanie ustalonej choreografii, gdzie przeciwnik musi zaatakować tak, a wtedy druga osoba robi tak i tak i tak....., często jest to błędnie nauczane jako JKD przez ludzi nie znających sztuki walki Bruce'a Lee, w szkołach tzw "JKD koncepcji").

   

  Załączone miniaturki

  • Bez tytułu.jpg

  • 0

  Doradca KFD

  Doradca KFD
  • KFD pro

  Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
  Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:
  Jakim treningiem dalej ćwiczyć? | Czym dalej ćwiczyć ? , Jakie odżywki przy sztukach walki? | wspomóc się na treningach , Siłownia + sztuki walki | pomoc , Jaki trening na koordynacje w sztukach walki? , DT mapcel | Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko