Skocz do zawartości

Zdjęcie

Twaróg pomocy

- - - - - twarog pomocy

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
Hncus

Hncus

    Się rozkreca

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 538 postów
  • Wiek: 34
    • Płeć:Mężczyzna
    Witam znawcow:) Sluchajcie moze to sie wydawac dla niektorych z was smieszne ale nigdy nie jadlem twarogu! Zawsze bralem bialko na wieczor z odrzywki i chcial bym zebyscie mi napisali jakie ilosci jecie tego twarogu przed snem. jaki to twargo? i sklad jego? Tluszcz?Wegle i Bialko?

    Pozdrawiam
    • 0

    Doradca KFD

    Doradca KFD
    • KFD pro

    Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




    Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

    #2
    BalloO

    BalloO

      Od nyndzy do piniyndzy

    • Aktywny user KFD
    • PipPipPipPipPipPip
    • 3421 postów
  • Wiek: 33
    • Miasto:Łódź
    • Staż [mies.]: 22
    twarog chudy 165gr [ ok 18-20gr bialka na 100gr]
    reszte znajdizesz w tablicach
    dodajac do tego lyzke oliwi z oliwek masz posilek bardzo podobny do tej odzywki na noc co do tj pory stosowales
    • 0

    #3
    eeetam

    eeetam

      ZJADAM TYNK ZE ŚCIAN

    • Aktywny użytkownik
    • PipPipPipPipPipPip
    • 2452 postów
  • Wiek: 33
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Łódź
    • Staż [mies.]: 120
    Ja jem twarożek ze szczypiorkiem ( z tych w kubku - 200 gramowy):

    W 100 gramach:

    18,6 g białko
    2,7 g węglowodany
    10 g tłuszcz

    Edytowany przez eeetam, 11 luty 2006 - 13:24 .

    • 0

    #4
    Hncus

    Hncus

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 538 postów
  • Wiek: 34
    • Płeć:Mężczyzna
    nie wiem ale jak na 100gr twarogu 10gr tluszczu to chyba jak na noc 20gr tluszczu to nie za duzo?
    • 0

    #5
    xxxmaciek

    xxxmaciek

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 381 postów
  • Wiek: 34
    • Staż [mies.]: 13
    nie 200g twarogu na noc nie spowoduje tego ze Ci opona urosnie(przynajmniej nie powino).3/4 ludzi z forum go je na noc i nikt nie narzeka.a tak na marginesie to chyba pomyliles dzialy :-)
    • 0

    #6
    Goralers

    Goralers

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 350 postów
  • Wiek: 34
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Białystok
    • Staż [mies.]: 40

    nie 200g twarogu na noc nie spowoduje tego ze Ci opona urosnie(przynajmniej nie powino).3/4 ludzi z forum go je na noc i nikt nie narzeka.a tak na marginesie to chyba pomyliles dzialy :-)

    Z tym że nie każdy je taki twaróg jak eeetam który zawiera 10g tłuszczu. Ja np. również zjadam wieczorem 200g twarogu ale chudego, który zawiera w 100g: 3,5ww 19,8 białka 0,5 tłuszczu.
    • 0

    #7
    xxxmaciek

    xxxmaciek

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 381 postów
  • Wiek: 34
    • Staż [mies.]: 13

    Z tym że nie każdy je taki twaróg jak eeetam który zawiera 10g tłuszczu. Ja np. również zjadam wieczorem 200g twarogu ale chudego, który zawiera w 100g: 3,5ww 19,8 białka 0,5 tłuszczu.

    dokladnie.nie zwrocilem na to uwagi :-) .tylko ze do tego chudego twarogu i tak przydalaby sie lyzka zdrowych tluszczy ;) .
    • 0

    #8
    sejtan

    sejtan

      Chyba zostanę tu na dłużej

    • Aktywny user KFD
    • PipPipPipPip
    • 1064 postów
  • Wiek: 38
    • Staż [mies.]: długi
    A ja jem 200g twarogu półtłustego i jeszcze z odrobiną śmietany :-) hehee i żyje ;)
    • 0

    #9
    Hncus

    Hncus

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 538 postów
  • Wiek: 34
    • Płeć:Mężczyzna
    moze to teraz calkiem smieszne i glupie pytanie ile kosztuje 200gr tego twarogu? poprostu nie robie zakupow:) mam od tego ludzi...:-)
    • 0

    #10
    M@rlon

    M@rlon

      Wczuwa się w forum

    • Użytkownicy
    • PipPip
    • 98 postów
  • Wiek: 29
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Zabrze
    • Staż [mies.]: ??
    cos ty w sklepie nigdy nie był. Kilo bialego sera kosztuje ok 9zł :)
    • 0

    #11
    litwin1112

    litwin1112

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 729 postów
  • Wiek: 38
    • Miasto:Gdynia
    • Staż [mies.]: Długo

    moze to teraz calkiem smieszne i glupie pytanie ile kosztuje 200gr tego twarogu? poprostu nie robie zakupow:) mam od tego ludzi...:-)

    Jak masz koło siebei geanta to masz tam chudy twaróg za 1,65 w postaci 200gr. kostki.Lepiej sam rób zakupy,wtedy będziesz wiedział więcej;p
    • 0

    #12
    venomus

    venomus

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 757 postów
  • Wiek: 38
    • Płeć:Mężczyzna
    • Staż [mies.]: ~~
    Cena twarogu w hipermarketach jest dosyc wysoka.Lepiej kupować w dyskontach spożywczych typu Netto.Tam 200g kostka twarogu chudego kosztuje max 1,49zł i wbrew pozorom jest to twaróg wysokiej jakości ;)
    • 0

    #13
    litwin1112

    litwin1112

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 729 postów
  • Wiek: 38
    • Miasto:Gdynia
    • Staż [mies.]: Długo

    Cena twarogu w hipermarketach jest dosyc wysoka.Lepiej kupować w dyskontach spożywczych typu Netto.Tam 200g kostka twarogu chudego kosztuje max 1,49zł i wbrew pozorom jest to twaróg wysokiej jakości ;)

    Cena jest nizsza ale ma na ogół ten twaróg niższa zawartośc białka.Ten który ja opisałem ma 19,8 na 100 gram,ale rekordzistą jest twaróg(nie pamiętam nazwy)który wygląda jak trójkąt albo serce i ma 21 gram białka.Jak wszędzie płaci się za jakośc.
    • 0

    #14
    venomus

    venomus

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 757 postów
  • Wiek: 38
    • Płeć:Mężczyzna
    • Staż [mies.]: ~~

    Cena jest nizsza ale ma na ogół ten twaróg niższa zawartośc białka.Ten który ja opisałem ma 19,8 na 100 gram,ale rekordzistą jest twaróg(nie pamiętam nazwy)który wygląda jak trójkąt albo serce i ma 21 gram białka.Jak wszędzie płaci się za jakośc.


    Ja kupuje twaróg z logo Osowa za 1,49zł/200g kostke.W Geant cena tego twarogu to 1,79zł.Tesco to samo. Jak dla mnie to najlepszy twaróg bo :
    1.NIe rozłazi sie i nie śmierdzi jak co niektóre
    2.Białka ma ponad 19g/100g
    3.Tłuszczu prawie wcale (chudy)

    Jeśli chodzi o jakość to masz racje twaróg twarógowi nie równy dlatego zawsze warto kupić jedną kostke na posmake a nie od razu cały wór.
    • 0

    #15
    Hncus

    Hncus

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 538 postów
  • Wiek: 34
    • Płeć:Mężczyzna
    dzieki wam! Jutro ide do slklepu ale az sie boje;)

    Pozdrawiam!
    • 0

    #16
    eeetam

    eeetam

      ZJADAM TYNK ZE ŚCIAN

    • Aktywny użytkownik
    • PipPipPipPipPipPip
    • 2452 postów
  • Wiek: 33
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Łódź
    • Staż [mies.]: 120

    moze to teraz calkiem smieszne i glupie pytanie ile kosztuje 200gr tego twarogu? poprostu nie robie zakupow:) mam od tego ludzi...;)

    Ten w kubkach u mnie (Łódź) nie przekracza nigdy 2 zł ;)
    • 0

    #17
    BalloO

    BalloO

      Od nyndzy do piniyndzy

    • Aktywny user KFD
    • PipPipPipPipPipPip
    • 3421 postów
  • Wiek: 33
    • Miasto:Łódź
    • Staż [mies.]: 22

    Ten w kubkach u mnie (Łódź) nie przekracza nigdy 2 zł ;)

    ten JOGO z twarożkiem albo tzw luksusowy [czyli bez niczego] znalazlem sklep w ktorym kosztuja one 1,65zł --> tylko ze nie wem czy firma ta rozprowadza to rowniez poza Łódź
    • 0

    #18
    Hncus

    Hncus

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 538 postów
  • Wiek: 34
    • Płeć:Mężczyzna
    kolo 2zl... wiec w miesiacu 60zl nie lepiej troche dolozyc i pic odrzywke? czy nie jecie dzien w dzien?
    • 0

    #19
    litwin1112

    litwin1112

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 729 postów
  • Wiek: 38
    • Miasto:Gdynia
    • Staż [mies.]: Długo

    kolo 2zl... wiec w miesiacu 60zl nie lepiej troche dolozyc i pic odrzywke? czy nie jecie dzien w dzien?

    Ale twaróg bierze się przed snem bo ma wolną wchłanialnosc,a odżyweczka po godzince już jest w krwiobiegu(oczywiście zależy też jaka),no i oczywiscie jest to naturalne,a im mniej w tym przeróbek tym lepiej.
    • 0

    #20
    BalloO

    BalloO

      Od nyndzy do piniyndzy

    • Aktywny user KFD
    • PipPipPipPipPipPip
    • 3421 postów
  • Wiek: 33
    • Miasto:Łódź
    • Staż [mies.]: 22

    kolo 2zl... wiec w miesiacu 60zl nie lepiej troche dolozyc i pic odrzywke? czy nie jecie dzien w dzien?

    a kto ci powiedzial ze dieta jest tania ???? pieniadze na jedzenie musisz kolowac
    choc i tak jeden kubek dziennie nie zalatwi sprawy, ja jem po 2 takie
    • 0




    0 użytkowników czyta ten temat

    0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

     Zamknij okienko