Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tested Nutrition Creatine

- - - - - Tested Nutrition Creatine tested nutrition creatine

  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
Xavier8

Xavier8

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 140 postów
Kup >> Tested Nutrition Creatine << NAJTANIEJ W POLSCE

Creatine HCL - Con Cret to czysty, skoncentrowany chlorowodorek kreatyny opracowany dla prawdziwych sportowców (zarówno zawodowców jak i amatorów) oraz wszelkich osób dbających o formę, pragnących polepszyć kondycję lub uzyskać wymierne korzyści.

70x silniejsza od innych kreatyn,
59x większa rozpuszczalność,
750mg = 5-10G zwykłej kreatyny,
bez wzdęć, bez zatrzymywania wody, bez obciążania nerek.

Tested Nutrition Creatine HCL jest idealnym produktem także dla osób, którym zależy na zwiększeniu produkcji adenozynotrifosforanu (ATP), głównego źródła energii napędzającej czynności komórkowe i mięśniowe - na przykład w przypadku restrykcyjnych diet i nie otrzymywania wystarczającej ilości kreatyny z pożywienia. Ostatnie badania przeprowadzone przez naukowców z dwóch znanych uniwersytetów dostarczyły przekonujących dowodów na to, że Tested Creatine HCL, czyli skoncentrowany chlorowodorek kreatyny, wchłania się znacznie lepiej - nawet do 70% - niż monohydrat kreatyny i inne mieszanki keratynowe.

CON-CRET to najłatwiej przyswajalna postać kreatyny dostępna na rynku i w związku z tym nie wymaga stosowania dużych ilości lub przerw w cyklach. Mikro dozowanie (Micro-Dosing®) produktu Creatine HCL zapewnia fantastyczny wzrost siły, wytrzymałości i przyśpieszenie regeneracji mięśni. Można ją bezpiecznie stosować każdego dnia. Dostępna jest w postaci kapsułek i proszku. Tested Creatine HCL nie zawiera absolutnie żadnych stymulantów, ani jakichkolwiek niedozwolonych środków czy domieszek.

By ocenić siłę działania, musisz wziąć pod uwagę rozpuszczalność, ponieważ kreatyna musi się rozpuścić, by dostać się do twojego krwiobiegu i do komórek - właśnie to zapewnia maksymalną wydajność. ProMera health zleciła firmie Vireo Systems (producent nutriceutyków) przebadanie rozpuszczalności Creatine HCL (Con Cret) w porównaniu z innymi monohydratami kreatyny (najpopularniejsza postać kreatyny). Badania przeprowadzone przez Vireo Systems i pewien znany uniwersytet pokazały, że Tested Con Cret wykazuje znacznie lepszą rozpuszczalność, biodosętpność i siłę działania. W ramach tych badań przeprowadzono serię testów mających na celu porównanie rozpuszczalności monohydratu kreatyny i Tested Nutrition Creatine HCL w czystej wodzie. Przed przeprowadzeniem tej procedury upewniono się, że w danym momencie eksperymentu pod uwagę wzięte zostały wszelkie zmienne, takie jak temperatura wody, objętość, skalowanie, czas rozpuszczania i waga filtra. By wykonać te testy, zapisano ilości każdego ze związków chemicznych i przeznaczono ustaloną ilość czasu na rozpuszczenie w wodzie, a następnie zostały one natychmiast przefiltrowane. Wszelkie wytrącone resztki na 100 ml wody zostały zabezpieczone i wysuszone. Po wysuszeniu zostały zważone, i poprzez oszacowanie różnicy w ilościach obliczono szacunkową rozpuszczalność. Rezultaty pokazały, że w przypadku monohydratu kreatyny z początkowych 5,0 gramów pozostało 3,5 grama nierozpuszczonego związku chemicznego, co daje rozpuszczalność 0,015 g/ml. Dla porównania, w przypadku CON-CRĒT z 90,0 gramów kreatyny odzyskano 1,2 grama, co daje rozpuszczalność 0,888 g/ml. Dowodzi to, że Con Cret rozpuszcza się 59 x lepiej niż monohydrat kreatyny. Z racji tego, że ludzkie ciało składa się w dużej mierze z wody, rezultaty te zapowiadają ogromną różnicę w kwestii dostępności biologicznej pomiędzy różnymi formami doustnego dawkowania kreatyny. Specjaliści z dziedziny zdrowia i medycyny zgodnie twierdzą, że rozpuszczalność jest jednym z głównych czynników wpływających na wchłanianie substancji do organizmu.

W przeciwieństwie do innych kreatyn dostępnych na rynku Tested Creatine HCL nie wymaga zastosowania fazy przyjmowania wzmożonej ilości produktu ani przerw w cyklach. W związku z jej dostępnością biologiczną i zalecanym mikro dozowaniem (Micro-Dosing®) wystarczy tylko 1 kapsułka na 45 kg masy ciała. Prawdziwy naukowy przełom - CON-CRET to jedyna kreatyna na rynku, którą dozujesz zgodnie z wagą ciała, której jedna porcja odpowiada 5-10 gramom monohydratu kreatyny. Ostatnie badania nad przyswajaniem kreatyny prowadzone przez dwa znane uniwersytety wykazały, że chlorowodorek kreatyny jest wyjątkowo łatwo rozpuszczalną kreatyną - 59 x bardziej rozpuszczalną niż monohydrat kreatyny. CON-CRĒT to najłatwiej przyswajalna kreatyna wśród dostępnych na rynku, która w kwestii siły, wytrzymałości i regeneracji mięśni zapewnia rezultaty podobne do działania sterydów, będąc jednocześnie produktem bezpiecznym i naturalnym. Sportowcy mogą stosować tą zaawansowaną formę kreatyny i uzyskać wspaniałe rezultaty jeśli chodzi o wydajność, bez obaw, że nie przejdą testów na obecność nielegalnych lub zabronionych substancji - stosując tested creatine hcl możesz mieć pewność, że nie oblejesz takiego testu.

W przeciwieństwie do innych kreatyn Chlorowodorek Kreatyny nie wywołuje żadnych negatywnych skutków ubocznych, takich jak wzdęcia, zatrzymanie wody czy problemy żołądkowo-jelitowe, których doświadcza większość osób stosujących inne mieszanki kreatynowe. Każdy z trenujących poważnie ludzi stosuje szereg suplementów takich jak odżywki białkowe, węglowodanowe, aminokwasy wolne, bcaa, glutaminę, hmb itp. duże ilości suplementów obciążają nasz układ trawienny, przez co często tracimy ochotę na trening lub nie możemy przeprowadzić go do końca. Jeżeli masz już tego dość sięgnij po Tested Con Cret. Jedynie 750mg wystarczy żebyś odczuł zmiany w czasie treningu i po nim. Przyrost siły, wytrzymałości, niesamowitej energii i szybka regeneracja to tylko niektóre z zalet stosowania Tested Nutrition Creatine HCL.

Skład: 1 kapsułka Tested Nutrition Creatine HCL zawiera 750mg Creatine Hydrochloride (HCL).

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 120
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko