Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tarczyca a serce

- - - - - tarczyca anatomia tarczyca ft3 tarczyca bajkalska tarczyca badania krwi guzek tarczycy

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
wojenka1983

wojenka1983

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 143 postów
Cześć wszystkim. Zażywam leki na nadczynność tarczycy juz 2 rok. Czuje sie lepiej tylko czasami mam zawroty głowy. Stosuje się do zaleceń lekarz i odwiedzam go co miesiąc. Badania przed wykupieniem recepty powtorzyłem u innego lekarza, ponieważ wiem, że nie zawsze lekarz ma racje i może mylić się. Dodatkowo czasami czuje bol w klatce piersiowej. Ale to juz naprawde pojedyńcze sytuacje i zalezy od tego czy duży wysilek fizyczny podjąłem. Ostatnio mnie bolało jakby serce kiedy wnosiłem szafe przy przeprowadzce. Możliwe, że to skutek uboczny leków, czy to problemy z sercem?
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
ropczyce16

ropczyce16

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 160 postów
Hello. Ja osobiscie jak po lekach mam kołatanie serca i przyśpieszone tetno to odrazu je odkladam i ide do lekarza mówie co sie stało, każę mu przypisac jakies nowe, które mi nie szkodza. Serce to istotna sprawa, jak ci wysiądzie to bedzie gorsze niz problemy z ta tarczycą.
  • 0

#3
wojenka1983

wojenka1983

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 143 postów
Jednak nie każdy lek na tarczycę szkodzi. Może ten objaw to nie wina lekow, a po prostu moze masz wade serca? Kiedys mnie serce bolalo to lekarz mówił,ze to z nerwow, ale ojciec mi opowiadał, że niektórzy sie rodza z wadami serca, czy tez w wieku późniejszym przez szkodliwy tryb zycia można dostać choroby serca- a tych chorób i ich rodzajow jest mnóstwo. Najlepiej idź to lekarza i poproś żeby zrobił odpowiednie badanie na serce będziesz czuł sie pewniej, że to nie chodziło o coś powaznego związanego z sercem.
  • 0

#4
karma88

karma88

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 136 postów
Przy wysokim steżeniu TSH hormonu tarczycy moga wystąpić duszności, kołatanie serca i inne objawy. Niekoniecznie leki musza dzialać natychmiastowo, moze wziąłeś je za późno, albo w nieodpowiedniej dawce? Choroby serca sa dziedziczne i nie wiem, czy takie pojedyńczy sytuacje oznaczaja jedna z nich...Pozdro.
  • 0




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko