Skocz do zawartości

Zdjęcie

TANIA DIETA

* * * * * 26 głosów blender

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#41
Nefcia

Nefcia

    KFD to mój dom ;)

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2201 postów
  • Wiek: 29
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Skawina
    Ten tunczyk zajefajny jest, 25g / 100g w puszcze prawie 35g bialeczka. Fajy twardy, rozowy ;d Kupujcie ile mozecie %-)
    • 0

    #42
    damian357

    damian357

      Nowy na pokładzie

    • Nowi na forum
    • Pip
    • 15 postów
  • Wiek: 30
    • Płeć:Mężczyzna
    Lidl-Serek wiejski 200gr-1,19
    • 0

    #43
    Domixes

    Domixes

      Nowy na pokładzie

    • Użytkownicy
    • Pip
    • 38 postów
    makro tuńczyk sałatkowy w puszce firmy ARO - 1,81
    makro tuńczyk w kawałkach w puszce jw. - 3,62
    • 0

    #44
    BornToFight

    BornToFight

      Struś Pędziwiatr

    • Aktywny użytkownik
    • PipPipPipPipPipPipPipPip
    • 8975 postów
  • Wiek: 36
    • Płeć:Kobieta
    • Miasto:najstarsze
    • Staż [mies.]: 28

    Carrefour oferta ważna od 28.07 do 02.06


    * pomidory 2,68,- za kilogram,

    * ryba sola - filet mrożony 10,98,- / kg,

    * jaja klasa M 10 sztuk za 2,98,-,

    * warzywa mrożone 450g firmy Daucy za 2,88,-,

    * jak ktoś spożywa wafle ryżowe to firmy Sonko, gdzie jeszcze 30% gratis w opakowaniu (130g razem) za 1,98,-,


    Tesco oferta ważna 29.07 do 04.08


    * z serii 2 w cenie 1 - Oliwa z oliwek Sansa Goccia Doro 1l 19,99,- za 2 opakowania,

    * banany 3,33,-,

    * łosoś norweski wędzony firmy Pescado 100g - 2 opakowania za 9,99,-,

    * makrela wędzona 10,99,-,

    * ryż biały Sonko 2 opakowania za 4zł,

    * jaja klasa L, 20 sztuk za 5,99,-,

    * papryka czerwona luz, 4,48,- za kg.
    • 0

    #45
    JMP

    JMP

      Nowy na pokładzie

    • Nowi na forum
    • Pip
    • 21 postów
  • Wiek: 26
    • Płeć:Mężczyzna
    • Staż [mies.]: 14

    W Tesco bez żadnych promocji jest po 13,99/kg.

    Sory za offtop, ale patrzcie panowie, czy filet jest wyczyszczony, czy nie. Bo czasami jak się wytnie tłuszcz, kawałek kości i żył wyjdzie drożej niż czyszczony. Ja ostatnio za ponad kg. zapłaciłem niecałe 12zł, a potem 1/4 z tego musiałem wywalić.
    • 0

    #46
    feomathar24

    feomathar24

      Chyba zostanę tu na dłużej

    • Użytkownicy
    • PipPipPipPip
    • 866 postów
  • Wiek: 29
    • Płeć:Mężczyzna
    • Staż [mies.]: 55
    Carrefour Express Siedlce
    Serek Wiejski Piątnica 4,49 500 g
    Kasza manna 1,89 1 Kg
    Płatki owsiane górskie 2,39 400 g
    Jajka 10 sztuk Augustyniak 3,89
    • 0

    #47
    BOSSY

    BOSSY

      Bóg spamu ;)

    • Aktywny użytkownik
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
    • 19845 postów
    • Płeć:Mężczyzna
    Real 5.08-18.08

    Pstrąg patroszony 12,99 zł/kg
    Panga biała mrożona 7,99 zł/kg
    • 0

    #48
    jawornik

    jawornik

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 641 postów
  • Wiek: 45
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:3citi
    • Staż [mies.]: 7
    Makrela "wędzona metodą tradycyjną" ,pakowana próżniowo-10zł-stała cena Makro hala Gdynia
    • 0

    #49
    Lolcioo

    Lolcioo

      Wczuwa się w forum

    • Użytkownicy
    • PipPip
    • 59 postów
  • Wiek: 23
    • Płeć:Mężczyzna
    • Staż [mies.]: ?
    Iława

    BIEDRONKA
    makaron biały 500g 1,09 zl,
    oliwa z pestek winogron 500ml , oliwa z oliwek 1l 9zł, (chyba jeszcze są tańsze tłuszcze ale nie pamiętam nie sposób od razu wszystkich cen zapamiętać)

    KAUFLAND
    płatki owsiane górskie 500g 1,25zł ,
    bakalie suszone 100g 2zł,
    chleb razowy 500g (16-18 kromek ) 2,30zł.

    LIDL
    ryż biały 1kg 2,50zł,
    twaróg chudy 275g 2,40zł,

    mały sklepik w specyficznym tunelu ;D
    chleb razowy 500g 1,60zł ;D
    Tylko kuraki i ryby są u mnie drogie ;/ Pierś z kurczaka najtaniej 14 zł /kg a tylko w 3-4 sklepach były kuraki oO co to kuraków zabrakło?Jutro jeszcze będę musial dokładniej miasto przechodzić. :D
    Panga/mintaj za kg około 11-12zł
    Mrożonki warzywne od 2,50 - 4 zł w wszystkich sklepach.

    Węgle i tłuszcze to taniocha kupić gorzej z mięchem. Mi bez liczenia mleka i jaj to tylko wychodzi z 100zł miesięcznie nie wiem jak Wy tyle wydajecie? oO.

    Mam dla was radę szukajcie w miejsach najmniej znanych, gdzie ludzie nie chodzą tam zwykle jest najtaniej.
    Podałem ceny stałe

    Edytowany przez BornToFight, 04 sierpień 2010 - 21:50 .
    poprawa czytelności

    • 0

    #50
    przemoo7

    przemoo7

      KFD Premium

    • KFD pro
    • PipPipPipPip
    • 991 postów
  • Wiek: 28
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Siedlce
    Siedlce
    Topaz:
    Platki owsiane melvit 500g 1.99
    Olej lniany 500ml 14.99zl
    Biedronka:
    serek wiejski 200g 1.59
    makaron spaghetti durum 500g 2.29
    oliwa z oliwek 1l 9.99
    Carrefour
    ser biały chudy 7.90 za kg
    ryż biały 1kg 2.59
    • 0

    #51
    ~Maruda

    ~Maruda

      GTFO!!

    • Aktywny użytkownik
    • PipPipPipPipPipPipPipPip
    • 9523 postów
  • Wiek: 31
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:ja mam wiedzieć?!
    • Staż [mies.]: -
    E.Leclerc
    "cena dnia" 12.08.2010


    filet z piersi kurczaka = 12,99zł/kg

    Edytowany przez ~Maruda, 09 sierpień 2010 - 14:22 .

    • 0

    #52
    Agrest11

    Agrest11

      Wczuwa się w forum

    • Użytkownicy
    • PipPip
    • 78 postów
  • Wiek: 45
    • Płeć:Mężczyzna
    • Staż [mies.]: 24+
    Oliwa z oliwek 1L 9PLN.
    Auchan (Piaseczno)
    • 0

    #53
    Zamot

    Zamot

      Nowy na pokładzie

    • Nowi na forum
    • Pip
    • 24 postów
  • Wiek: 32
    • Płeć:Mężczyzna
    • Staż [mies.]: 5
    Carrefour Krosno

    Twaróg chudy - 7,90pln/kg (mało nasączony jak to często bywa)

    Eko Krosno

    Jajka L 10 szt - 2,99pln
    Jajka M 10 szt - 2,39pln
    • 0

    #54
    zozol11

    zozol11

      Nowy na pokładzie

    • Nowi na forum
    • Pip
    • 3 postów
    • Płeć:Mężczyzna
    Sklep TESCO
    Filet z kurczaka 14,49 za kg
    Panga filet bez skóry 9,99 za kg
    Tuńczyk 3 puszki za 6,38 1 opakowanie 185 gram
    Jajka klasy L 5,99 za 20 sztuk
    • 0

    #55
    sepek

    sepek

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 366 postów
  • Wiek: 26
    • Płeć:Mężczyzna
    Biedronka:
    Blender Clarus 49,99
    Sos Aspiro 520g 2,95 (boloński, do spaghetti, chiński , słodko-kwaśny)
    Filety z indyka kostkowane, 450g 5,99 (13,31 zł/kg)
    Sosy sałatkowy Culineo 5x9g 1,99 (koperkowo-ziołowy, paprykowo-ziołowy, aromatyczno-ogrodowo-ziołowy)
    • 0

    #56
    MasaToKlasa

    MasaToKlasa

      Wczuwa się w forum

    • Użytkownicy
    • PipPip
    • 136 postów
  • Wiek: 26
    • Staż [mies.]: 14
    moze to troche spam; ale potrzebna pomoc:
    otóz u mnie w sklepie [ małe miasto] filet z piersi dochodzi do 18zl; jest jakasz szansa kupic hurtem na np. miesiąc taniej i zamrozic w zamrazarce? czy cos sie stanie z takim filetem? straci jakies wartosci odzywcze? nie zepsuje się?
    PS wiem że głupie pytanie
    • 0

    #57
    BOSSY

    BOSSY

      Bóg spamu ;)

    • Aktywny użytkownik
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
    • 19845 postów
    • Płeć:Mężczyzna
    Nie zepsuje się, bez obaw

    Od takich pytań temat: Pogaduchy pod kurakiem
    • 0

    #58
    ~Maruda

    ~Maruda

      GTFO!!

    • Aktywny użytkownik
    • PipPipPipPipPipPipPipPip
    • 9523 postów
  • Wiek: 31
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:ja mam wiedzieć?!
    • Staż [mies.]: -

    straci jakies wartosci odzywcze?

    powolne zamrażanie (w zamrażarce) ma swoje minusy, ale wiele nie straci na wartości, a Tobie zostanie 3-4zł na kg w kieszeni

    jak kogoś interesuje:

    TESCO 20-22.08
    Krewetki królewskie 19,99zł/kg
    • 0

    #59
    przemoo7

    przemoo7

      KFD Premium

    • KFD pro
    • PipPipPipPip
    • 991 postów
  • Wiek: 28
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Siedlce
    chlopaki a gdzie,za ile i jaki kupujecie ryz tak zeby bylo najtaniej jakies duze opakowania kilku kilowe?
    • 0

    #60
    BOSSY

    BOSSY

      Bóg spamu ;)

    • Aktywny użytkownik
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
    • 19845 postów
    • Płeć:Mężczyzna
    Ja w biedronce brązowy, nie pamiętam dokładnie ceny 2-2,5zł/400g stała cena
    • 0




    0 użytkowników czyta ten temat

    0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

     Zamknij okienko