Skocz do zawartości

Zdjęcie

T-100

- - - - -

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
nero91

nero91

    Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 2 postów
więc tak jak w temacie kupiłem t-100 po 2 dniach odczuwam dyskomfort w jądrach i penis wydaje sie mniejszy, tak chyba nie powinno być, iść do lekarze czy odstawić odzywke i wszystko wróci do normy ?
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
Mainevant

Mainevant

    Team KFD

  • Partner KFD
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 26420 postów
  • Wiek: 33
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Piła
    Uzupełnij profil/
    W jakim celu kupiłeś ten produkt?
    Ile masz lat?
    Penis raczej nie mógł się skurczyć a przy tych związkach które tam są raczej ciężko o spadek libido.
    • 0




    0 użytkowników czyta ten temat

    0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

     Zamknij okienko