Skocz do zawartości

Zdjęcie

Syntrax Super Glu

- - - - - Syntrax Super Glu syntrax super glu

  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
nimfa33

nimfa33

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 144 postów
Kup >> Syntrax Super Glu << NAJTANIEJ W POLSCE

Super Glu
- najczystsza, fermentowana i mikronizowana glutamina na rynku. Charakteryzuje się śnieżnobiałym kolorem, czystym smakiem i doskonałą rozpuszczalnością. Tylko naturalna postać bez jakichkolwiek sztucznych dodatków! Bezpowrotnie minęły dni, w których stosowałeś nierozpuszczalne i źle smakujące produkty glutaminowe. Już czas na zmiany, czas na: Super Glu!

Ogólnie o L-glutaminie:

L-glutamina posiada szalenie ważne znaczenie dla osób uprawiających praktycznie każdą dyscyplinę sportu, związaną z wysiłkiem fizycznym. Jest doskonałym antykatabolikiem, przeciwdziała rozpadowi tkanki mięśniowej w sytuacjach stresowych. Działa anabolicznie, zatrzymując azot w organizmie przez co wspomaga syntezę białka w organizmie ponadto stymuluje wytwarzanie hormonu wzrostu - hGH. Twoje mięśnie składają się z tego aminokwasu aż w 60%! Dzięki glutaminie uodpornisz swój organizm na różnego rodzaju infekcje, dodatkowo usprawnisz pracę oraz perystaltykę jelit. L-glutamina, to najbardziej elementarny składnik Twojej codziennej suplementacji. Aby mieć pewność, iż posiadasz najlepszy produkt - stosuj tylko Super Glu!

Co to jest Super Glu?
To jedyna na rynku, mikronizowana, fermentowana i w 100% naturalna L-glutamina. Posiada przyjemny słodko-słonawy smak, śnieżnobiały kolor oraz najwyższą rozpuszczalność dzięki odpowiedniej mikronizacji jej cząsteczek.

Dlaczego inne produkty glutaminowe nie mogą równać się z Super Glu?

Odpowiedź jest prosta. Większość suplementów tego typu na rynku, produkowana jest w sposób syntetyczny przy użyciu rozpuszczalników (solwentów). Takie rozwiązanie powoduje, iż produkt końcowy nie posiada właściwości takich jak Super Glu.

Cena?
Policz liczbę porcji w opakowaniu, pamiętając, iż kupujesz najwyższą jakość, która nie pochodzi z Chin... Super Glu to w 100% naturalna, ultra-czysta, mikronizowana glutamina. Nigdy nie było i nigdy nie będzie glutaminy, która przewyższy jakością Super glu. Mówiąc prosto - jest perfekcyjna!
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko