Skocz do zawartości

Zdjęcie

Syntrax Super Chain

- - - - - Syntrax Super Chain syntrax super chain

  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
fretka12

fretka12

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 170 postów
Kup >> Syntrax Super Chain << NAJTANIEJ W POLSCE

Ciężko trenujesz, odżywiasz się prawidłowo, jednak wciąż nie jesteś zadowolony z masy Twoich mięśni i ich definicji?
Uzupełnij LEUCYNĘ jest prawie pewne, że to jej brakuje Twoim mięśniom! Leucyna jest aminokwasem obdarzonym aktywnością anaboliczną, wpływającym na rozwój beztłuszczowej masy mięśniowej poprzez wielorakie mechanizmy metaboliczne: Leucyna ściśle współpracuje z najważniejszymi hormonami anabolicznymi: insuliną, GH, IGF i – prawdopodobnie - testosteronem.

Jest bardzo sinym stymulatorem produkcji i uwalniania insuliny, porównywalnym z glukozą, uznawaną do niedawna za najsilniejszy aktywator tego hormonu.

Jako związek o pewnych cechach substancji tłuszczowej zmniejsza barierę pomiędzy fazą tłuszczową a wodną błon komórkowych i ułatwia transport aminokwasów i składników energetycznych do komórek mięśniowych, w którym to procesie współpracuje z insuliną.

Jednocześnie – uwagi na wyżej wymienione cechy – sama łatwo wnika do komórek mięśniowych i pozostaje jednym z trzech – obok izoleucyny i waliny – aminokwasów swobodnie penetrujących komórki mięśniowe.

We wnętrzu tych komórek służy jako składnik do budowy białek mięśniowych oraz struktur biorących udział w stymulacji anabolizmu przez hormony, nazywanych „zamkami leucynowymi”, jak również ogranicza aktywność enzymów katabolicznych, niszczących białka mięśniowe.

Najważniejszy mechanizm jej anabolicznej aktywności opiera się na współpracy z insuliną GH, IGF i – prawdopodobnie - testosteronem. Trzy pierwsze, wymienione hormony nie stymulują bezpośrednio produkcji białek, czyli rozwoju siły i masy, tylko działają na ten proces za pośrednictwem enzymów anabolicznych, nazywanych kinazami. Kinazy kontrolują dwa najważniejsze etapy syntezy białek – transkrypcję i translację. Wprawdzie testosteron – jako hormon steroidowy – bezpośrednio stymuluje produkcję białek mięśniowych na etapie transkrypcji, to jednak kinazy wspomagają ten proces na etapie translacji, jak również stymulują syntezę receptorów androgenowych - białek odpowiedzialnych za anaboliczną aktywność testosteronu.

Uwaga! 1 gram Leucyny zawartej w Super Chain odpowiada 4 gramom zwykłej leucyny!

Wartości odżywcze:
Porcja 2kap.
Ilość porcji w opakowaniu 90
Opakowanie 180kap.
Zawartość jednej porcji zaw:
Leucic acid (HICA) 1000mg
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko