Skocz do zawartości

Zdjęcie

SUPLOPHARM BCAA GLUTAMINA

- - - - - glutamina

  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
fidako

fidako

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 146 postów
Kup >> Suplopharm BCAA Glutamina << NAJTANIEJ W POLSCE

Suplopharm BCAA Anticatabolic
Tania odżywka o działaniu regenerującym tkankę mięśniową. BCAA stosuje się w celu zmniejszenia bądź też likwidacji uczucia zmęczenia, co pozwala na dłuższy trening i w konsekwencji na większy przyrost masy mięśniowej oraz bardziej zadowalające efekty. Rozgałęzione aminokwasy BCAA, które są składnikiem suplementu diety pozytywnie wpływają na procesy energetyczne oraz chronią mięśnie przed katabolizmem i uszkodzeniami.
Wysokiej jakości formuła regeneracyjna skutecznej i taniej odżywki BCAA Anticatabolic

Aminokwasy BCAA stanowią ponad 40% suchej tkanki mięśniowej. Dzięki suplementacji BCAA Anticatabolic mięśnie szybko się odbudowują i regenerują po wysiłku. Powoduje to przyrost wysokiej jakości, beztłuszczowej tkanki mięśniowej. Aminokwasy BCAA zawarte w produkcie Anticatabolic należą do grupy aminokwasów wolnych. Oznacza to, że nie muszą podlegać procesom trawienia, dlatego przyczyniają się do szybkiej regeneracji potreningowej poprzez bezpośrednie wchłanianie do krwiobiegu. Stanowi to najlepsze rozwiązanie dla ochrony mięśni poddawanych wysokim obciążeniom treningowym, narażonych na procesy kataboliczne.

Tani i skuteczny suplement diety Suplopharm zażywany przed treningiem zabezpiecza mięśnie przez rozpadem białek mięśniowych podczas wysiłku. Aminokwasy BCAA poprzez przekształcenie się w wątrobie w glukozę służą, jako źródło energii. Wysokie stężenie BCAA w organizmie skutkuje hamowaniem wytwarzania serotoniny, dlatego treningi mogą być dłuższe i intensywniejsze. Zastosowanie w preparacie L-Glutaminy zmniejsza katabolizm mięśni, czas regeneracji mięśni, zwiększa wytrzymałość przez uzupełnienie poziomu spadającego glikogenu, zapobiega przetrenowaniu, zwiększa poziom hormonów anabolicznych (HGH), wzmacnia układ odpornościowy. BCAA Anticatabolic to niezastąpiony suplement w budowie czystej masy mięśniowej, doskonale zbilansowany pod względem proporcji aminokwasów BCAA (L-Leucyna, L-Walina, L-Izoleucyna 2:1:1) oraz glutaminy co wprowadza organizm w stan anabolizmu.

Leucyna wpływa na syntezę mięśni szkieletowych na kilka sposobów: zwiększa wydzielanie insuliny, potężnego anabolika obecnego w naszym ciele, wpływa na aktywność kinazy proteinowej S6, przyspiesza fosforylację białka wiążącego eIf4E oraz wpływa na stopień powiązania pomiędzy białkami (eIF) 4E i eIF4G. Wszystko to, pomimo skomplikowanego brzmienia i nazewnictwa sprowadza się do bardzo prostego twierdzenia – Leucyna zwiększa stopień, i szybkość, wykorzystania białek do budowy mięśni.

Leucyna, rozgałęziony aminokwas wykorzystywany jako źródło energii:

- pomaga zmniejszyć rozpad białek mięśniowych,
- pomaga w leczeniu skory i złamań kości,
- zmienia pobór prekursorów neurotransmiterów przez mózg oraz uwalnianie enkafalin, które hamują przepływ sygnałów bólowych do układu nerwowego.

Izoleucyna dostarczanie dużych ilości leucyny powoduje obniżenie pozostałych dwóch aminokwasów leucyny i Waliny. Bardzo ważnym czynnikiem jest dostarczanie tych 3 aminokwasów razem. Izoleucyna jest zalicza do aminokwasów glukogennych są one przekształcane w łatwy sposób w energię. Oznacza to że będziemy mogli trenować dłużej i intensywniej oraz szybciej się regenerować.

Walina pozytywnie wpływa na ograniczenie zmęczenia centralnego układu nerwowego. Tak samo jak w przypadku dwóch pozostałych aminokwasów również szybko jest przekształcany w energie dla twoich pracujących mięśni. Pozwala to zaoszczędzić zapasy glikogenu zgromadzonego w wątrobie.

Glutamina - charakterystyka substancji

Aminokwas zwany Glutaminą potrzebny jest do zwykłej syntezy białek w mięśniach. Aminokwas ten jest budulcem jak każdy inny aminokwas dla tkanki mięśniowej bez wysokiego poziomu Glutaminy w organizmie przyrost masy mięśniowej będzie w dużym stopniu utrudniony. Najsilniejsze działanie L- Glutaminy polega na uwodnieniu i zwiększeniu objętości poszczególnych komórek mięśniowych. Najnowsze badania dowodzą że na wpływ syntezy białek nie ma wpływu bilans azotowy, lecz stan uwodnienia komórki. Większe uwodnienie komórek wpływa na zwiększony anabolizm, oraz stymuluje syntezę białek i glikogenu. Mniejsze uwodnienie komórek uruchamia procesy kataboliczne.

Skład najtańszej odżywki antykatabolicznej:
Wartość odżywcza w porcji 11g w 100g produktu
Białko 10g 90,9g
Węglowodany 0 0
Tłuszcz 0 0
Energia 40 kcal / 167 kJ 364 kcal / 1523 kJ
L-Leucyna 2,50g 22,73g
L-Walina 1,25g 11,36g
L-Izoleucyna 1,25g 11,36g
L-Glutamina 5g 45,45g
witamina B6 2mg 18,2mg

Inne substancje: aromaty, sukraloza, kwas cytrynowy, guma guar.
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko