Witam wszystkich, piszę z prośbą o pomoc w sprawie suplementów, tytuł zawiera dla osoby starszej... przejdę do rzeczy:
Poszukuje produktów z sklepu KDF dla Kobiety w wieku 55lat która ma problem ze stawami, ból ramion, łokci, okolic mięśnia dwugłowego, bóle pleców, szyji oraz ud , brak jakichkolwiek przeciwskazań jak uczelenia, problemy z sercem.
Patrzałem w kategoriach Witamin i minerałów oraz ochrona stawów jednak.. z braku wiedzy nie wiem który produkt byłby najlepszy i na czym się skupić, czy to maść czy tabletki, cena nie gra roli tu chodzi o zdrowie bliskiej osoby a nie mam w co wierzyć tanim promowanym w TV tabletkom..
Dodatkowe dane:
-164 cm wzrostu
-94KG
Bóle i problemy wystąpiły przez opieke nad synem synem niepełnosprawnym i ciężką pracę w życiu.
Wiem i mam świadomość że nic z tego może nie zniknąc w ciągu paru dni czy w ogóle. Ale nigdy nie jest za późno i o zdrowie warto zadbać,
Z góry dziękuje za pomoc.
Mateusz

Suplementy dla starszej osoby
Rozpoczęte przez
uzytkownik_668203
, maj 23 2013 17:20 (
6 odpowiedzi na ten temat
)
#1
Napisany 23 maj 2013 - 17:20

#2
Napisany 23 maj 2013 - 18:52

#3
Napisany 23 maj 2013 - 20:00

Dodatkowo porcja Wit C rzedu 1g dziennie : http://sklep.kfd.pl/...aps-p-1498.html
#4
Napisany 24 maj 2013 - 10:12

Jednka z wit C w tym wieku bym nie przesadzał.
#5
Napisany 24 maj 2013 - 13:09

Lub zamiast Joint Fix/Flexit można zainwestować w coś jakościowo lepszego, ale i droższego:
http://sklep.kfd.pl/...sasz-p-226.html
Dobrze by było też zrzucić parę kilo, co na pewno odciąży stawy, bo spora waga również przyczyniła się pewnie do problemów z nimi.
#6
Napisany 24 maj 2013 - 14:11

Na początek nie ma sensu od razu inwestować w drogiego flexa,owszem wiedzie prym wsród suplementów na stawy,ale na początek wystarczy coś kompleksowego
#7
Napisany 24 maj 2013 - 14:15

Dziękuje za odpowiedzi : )