Jump to content


  • Please log in to reply

#1
kosodrzewina

kosodrzewina

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 155 posts
Siemanko. Jak mogę czynnie stymulować owulację, jeśli przyjmuje tabletki hormonalne antykoncepcyjne. Czasami mam tak, że przez 3 miesiące nie mam w ogóle okresu. A następnie mam cały tydzień bardzo duże upławy krwi.Czy to jest normalne? Zrobiłam badanie TS H, ale wszystko wyszło dobrze. Lekko zawyżone. Co się dzieje z moim organizmem?
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
folololo

folololo

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 144 posts
TSH jest w normie, bo nie masz problemów z tarczycą. Jednak przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych jest ryzykiem. U jednych okres staje sie bardziej regularny. Natomiast u innych zanika w ogóle . Oznacza to, że masz za mocne tabletki, albo bierzesz ich za dużo. Spróbuj je odstawić i skorzystać z prezerwatyw. Jeśli to nie pomoże skonsultuj się z ginekologiem.On ci doradzi jak możesz stymulować swoja owulację.
  • 0

#3
fretka12

fretka12

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 170 posts
Nie da się stymulować owulacji. Miesiączkowanie zwłaszcza przy tabletkach hormonalnych jest znikome, czy tez nieregularne.
Ja stosowałam tabletki na tarczycę i antykoncepcyjne i bardzo szybko uregulowała mi sie miesiączka. Moje TSH się pomału wyrównuje. Ale enodkrynolog mówił, żeby co jakiś czas odkładać antykoncepcję. I pomaga ;-) Pozdrawiam!
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users