Skocz do zawartości

Zdjęcie

sterydy a powiekszenie penisa???

- - - - -

  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
lapeno

lapeno

    Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 1 postów
wassap %)
ciekawi mnie jedna rzecz- temat TABU :->
mianowicie. jak sie koksuje, to rosna te partie, ktore cwiczymy, co nie???
a jakby do cwiczen silowych dolaczyc cwiczenia na powiekszanie penisa???
czytalem na paru forach, ze sterydy powoduja wzrost agresji, owlosienia, obnizenie tonu glosu, uwydatnienie zapachu potu, no i oczywiscie powiekszenie meskiego przyrodzenia :)

czy wy koksiarze zauwazyliscie,ze wasze wacki costam urosly, czy tez moze nie zwaracaliscie zbytnio na to uwagi???

co wy na taka informacje??? :)
  • 0

#2
naja

naja

    NAJA KFD

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5212 postów
  • Wiek: 40
    • Płeć:Mężczyzna
    Aby uczestniczyć w dyskusjach musisz mieć ukończone 18 LAT!

    NALEŻY MIEĆ WYPEŁNIONY PROFIL (wiek, staż, wymiary) - w przeciwnym wypadku - BAN lub czasowa blokada konta
    • 0

    #3
    _despero_

    _despero_

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 248 postów
  • Wiek: 33
    • Płeć:Mężczyzna
    • Staż [mies.]: 4 lata
    Mi sie poprawila waskularyzacja fiu.ta, to chyba tez sie liczy nie ? ;]
    • 0

    #4
    swpnwip21

    swpnwip21

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 663 postów
  • Wiek: 36
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Małopolska
    • Staż [mies.]: 7lat
    nie pytaj nawet tych koksiazy bo juz maja ponad 0,5 meta i jak ida na zadyme to uzywaja jako paly;D
    • 0

    #5
    Hefaisto

    Hefaisto

      Wczuwa się w forum

    • Użytkownicy
    • PipPip
    • 132 postów
  • Wiek: 33
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Elbląg
    • Staż [mies.]: 29
    hah zebys sie nie zdziwil , jak zacznie ci ginac w gaciach ; )
    • 0

    #6
    Harry83

    Harry83

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 218 postów
  • Wiek: 36
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:England
    • Staż [mies.]: 70
    Ja mam wrazenie ze mi marnieje chyba ze na poczatku brania tescia, w polowie juz ch**ia ale po odblokowaniu wraca do normy:D

    Edytowany przez Electrohunter, 13 sierpień 2009 - 17:50 .
    zakaz używania wulgaryzmów

    • 0

    #7
    Electrohunter

    Electrohunter

      Ryjówkarz Kokardo-Aksamitny

    • Mod Ogólny
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
    • 18027 postów
  • Wiek: 44
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Czarnobyl
    • Staż [mies.]:
    A mnie dziwi że autor tematu wytrwał do tej pory z tak debilnym tematem i bez daty urodzenia. Ban.

    Kolega Harry83 niech uważa na wulgaryzmy. Zamykam.
    • 0




    0 użytkowników czyta ten temat

    0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników