Skocz do zawartości

Zdjęcie

SPALACZE TŁUSZCZU

* * * * * 31 głosów Spalacze tłusczu

Najlepsza odpowiedź , --

Idź do pełnego postu »


 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
VenomPOWER

VenomPOWER

  G U R U

 • Aktywny user KFD
 • PipPipPipPipPipPip
 • 3544 postów
 • Płeć:Mężczyzna

*
POPULARNY

SPALACZE TŁUSZCZU
Zastosowanie:
Dużo ludzi myśli, że spalacz – spali nam tłuszcz nawet gdy nie będziemy prowadzić aktywnego życia i zbilansowanej diety. Niestety tak nie jest aby tłuszcz mógł spalić się potrzeba nam teoretycznie ujemnego bilansu kalorycznego.
Bez odpowiedniej diety i treningu aerobowego – nie damy sobie rady.
Co do samej diety radził bym zwiększyć podaż białka a obniżyć węglowodany – nie należy robić tego gwałtownie bo nie zadziła to odpowiednio – wszystko wykonujemy stopniowo.
Dodatkowo możemy kupić sobie preparat witaminowy(np.Olimp Multiple), zdrowe tłuszcze(np.Olimp Omega), BCAA(np.UNS BCAA 8:1:1) i jakiś dobrej jakości białko(np.Optimum 100%Gold)
Kiedy je używać? Radził bym je używać wtedy kiedy z dietą i treningiem aerobowym – waga nie schodzi w dół.
W zależności od zaawanoswania danego konsumenta – trzeba dobierać odpowiednie spalacze tłuszczu.
Nawet gdy osoba spore ma doświadczenia ze spalaczami – nie radził bym jej brać na początku za mocnych – radził bym zacząć np. od Universal Super Cuts 3 – na początek redukcji ze spalaczem sprawdzi się bardzo dobrze, dopiero po zakończeniu brania takiego spalacza można wejść na mocne specyfiki.Jakie substancje powinny się znajdować w spalaczach?:
1.dla początkujących:
Ekstrakt pomarańczy (Citrus aurantium var. dulcis)
Ekstrakt grejpfruta (Citrus grandis)
Ekstrakt czerwonej pomarańczy (Citrus sinensis L. Osbeck)
Ekstrakt guarany (Paulinia cupana L.)
Ekstrakt gorzkiej pomarańczy (6%) (Citrus Aurantium L.)
Ekstrakt zielonej herbaty (55% EGCG) (Camelia sinensis L.)
Ekstrakt kakao (20% teobrominy) (Theobroma cacao L.)
Naturalny ekstrakt ketonów malinowych (98% ketonów) (Rubus ideaus L.)
Ekstrakt pieprzu kajeńskiego (8% kapsaicyny) (Capsicum annuum L.)
Ekstrakt imbiru (5% gingeroli) (Zingiber officinale L.)
Ekstrakt zielonej kawy (50% ACG) (Coffea arabica L.)
Ekstrakt pieprzu czarnego Bioperine (95% piperyny) (Piper nigrum L.)
Kofeina(trimetyloksantyna)
L-Tyrozyna
CLA
L-karnityna

Przykłady spalaczy:Olimp Thermo Speed, Opimp Thermo Stim, Trec Clenburnix, Activlab Machine Man Burner

2.DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH
Kofeina USP
PEA (phenylethylamine)
RK Raspberry Ketones
Evodiamina
Ginger Root SE (5%Gingerols & Shogaols)
Synefryna
Bioperyna
Yerba mate
Beta-sitosterol
CLA
L-karnityna
N-acetylo L-cysteina
Fosfatydylcholina
Teobromina
Żeń-szeń (Panax ginseng)
MCT
L-Tyrozyna

Przykłady spalaczy:FA Thyroburn/Lipoburn, MAN SCORCH, Dorian CRXCUT

3.ZAAWANSOWANI
Phenylethylamine Hydrochloride (PEA)
Caffeine, Rasberry Ketones
L-Tyrosine
Ginger Root Extract
Naringin, Sulbutiamine
N, N-Dimethyl-hydroxy- phenylethylamine
1,3-dimethy- lamylamine
Methyl Synephrine
Evodiamine
Vinpocetine
L-Huperzine
White Willow Bark Extract
Subolotamine
Teobromina
Nicyna
Halostachine
Raspberry Ketone
3,5-Diiodothyronine (T2)
Corosolic acid (from banaba extract)
11-Hydroksy Johimbina
Urydyno-5'-monofosforan
Bauhinia Purpurea L. (Standardized For Bauhnia-Statins 1-4)
Bacopa Monniera (liście)

Przykładowe spalacze:Hyperlean FX7, BPI Roxylean, Nutrex Lipo 6 Black, Ripped Freak, VPX Redline Ultra Hardcore, Oxy Elite

Opisy mocniejszych substancji:

Kofeina Bezwodna - najbardziej znany na całym świecie związek o charakterze termogenicznym. Działa pobudzająco, obniża poziom adenozyny, hamuje rozpad cAMP – tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe).

Trans-Resveratrol - związek występujący w dużych ilościach w czerwonym winie, pomaga w leczeniu przewlekłych chorób płuc, np. astmy czy obturacyjnej choroby płuc, a nawet schorzeń stawów. Jest to związane z silnym przeciwzapalnym działaniem tego związku. Z najnowszych badań wynika, że resveratrol hamuje rozwój procesów zapalnych w nabłonku oddechowym. Zdaniem autorów, wyniki ich badań wskazują, że przeciwzapalne spektrum działania resveratrolu jest na tyle duże, iż może on być wykorzystywany w medycynie do leczenia różnorodnych schorzeń o podłożu zapalnym. Mogą to być np. schorzenia dolnych dróg oddechowych, takie jak astma, czy przewlekła obutracyjna choroba płuc, a także stany zapalne stawów. Przeciwzapalne działanie resveratrolu polega m.in. na blokowaniu uwalniania z komórek nabłonka oddechowego związków sprzyjających zapaleniu - takich jak interleukina-8 (IL-8). IL-8 "przyciąga" komórki odporności, które wywołują stany zapalne.

Gugglosterony E&Z – są to związki pozyskiwane z Balsamowca Mukul. Od setek lat używane w tradycyjnej Indyjskiej medycynie ludowej. Ich główne działanie polega na wywieraniu wpływu na metabolizm tarczycy – stymulują ją do zwiększenia wydzielania tyroksyny, hormonu odpowiedzialnego za kontrole tempa przemiany materii oraz rozpad tkanki tłuszczowej. Dodatkowo Gugglosterony pozytywnie wpływają na profil lipidowy (poziom cholesterolu) co bywa częstą przyczyną chorób w późniejszym okresie życia.

cAMP - cykliczny Adenozynomonofosforan jest wewnątrzkomórkowym przekaźnikiem w sygnalizacji hormonalnej, reguluje rozpad i syntezę glikogenu, przyspiesza proces rozbicia lipidów, zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, aktywuje kinazy białkowe (odpowiedzialne za proces odpowiedzi komórkowej) oraz wpływa na glikogenezę wątrobową.

Urydyno-5'-monofosforan (ATP) - organiczny związek chemiczny, nukleotyd złożony z rybozy, urydyny i dwóch grup fosforanowych. Są to cukry proste czyli naturalny składnik wytwarzany w organizmie. Są efektywnym i bezpiecznym składnikiem do zachowania wysokiego poziomu energii i szczytowej formy fizycznej. Suplementacja nimi jest najefektywniejszą drogą szybkiej zamiany ATP ( adenozynotrifosforanu ) i ADP ( adenozynodifosforanu ), zwiększenia poziomu energii w komórkach mięśni oraz zwiększenia ilości tlenu i energii niezbędnej do pracy serca i mięśni . Odpowiednia ich ilość w organiźmie pomaga w odbudowie energii.

Huperzine A - naturalny alkaloid z Huperzia Serrata, roślin chińskim. Jest ono stosowane od wieków w tradycyjnej medycynie chińskiej do leczenia otępienia starczego.Huperzine A-hamuje enzym acetylocholinesterazy który rozkłada acetylocholinę, neuroprzekaźnik który ma zasadnicze znaczenie dla optymalnych funkcji poznawczych. Ilość dostępna acetylocholiny w mózgu jest więc większa. W przeciwieństwie do leków, Huperzine-A nie powoduje uzależnienia i dlatego nadaje się do długotrwałego użytkowania. Ono także ma już trwałe działania, wchłania się szybciej, przenika przez barierę krew-mózg szybciej, ma niewiele lub nie ma skutków ubocznych i nie powoduje zatrucia wątroby. Biorąc Huperzine-prowadzi do znacznej poprawy pamięci, koncentracji i zdolności uczenia się.

1-3 dimethylamylamine - to substancja otrzymywana piewotnie z oleju Geranium. Swoja chemiczna budowa przypomina adrenaline, przez co wyzwala w organizmie zblizone do niej mechanizmy. Geranamine uwaza sie obecnie za jeden z najsilniejszych stymulantów ukladu nerwowego spalajacych tluszcz. Sadzi sie, ze to jedyna substancja, która dorównuje efedrynie pod wzgledem zwiekszania poziomu energii i przyspieszania tempa przemiany materii. Juz niewielkie ilosci geranaminy powoduja silne stymulowanie ukladu nerwowego, zapoczatkowanie procesów rozpadu i spalania tkanki tluszczowej. Stosowaniu geranaminy towarzyszy przyplyw poteznej energii, zwiekszonej wytrzymalosci i wydolnosci psycho fizycznej. Umozliwia to trenowanie z szalona intensywnoscia przez dluzszy czas bez uczucia zmeczenia czy ospalosci i spalanie wiekszych ilosci tluszczu zapasowego.

Zróznicowane PEA (Phenyletyloamina) - to zwiazek o charakterze neuroprzekaznika wystepujacego naturalnie w naszym ukladzie nerwowym. W pewnych ograniczonych ilosciach wystepuje takze w pozywieniu, np. czekoladzie i kakao. Aktywnosc PEA w obrebie ukladu nerwowego daje sie zaobserwowac jako uczucie zadowolenia, satysfakcji, zwiekszonego poziomu energii i swietnego samopoczucia. To wlasnie ta substancja powoduje uczucie blogostanu po spozyciu nawet niewielkich ilosci czekolady. Syntetyczna, skoncentrowana postac tego alkaloidu zdolna jest stymulowac uklad nerwowy w znacznie wiekszym stopniu, co przeklada sie na gwaltowny, staly przyplyw energii i poprawe samopoczucia. Stosowanie PEA obniza laknienie powodujac jednoczesnie zwiekszenie mobilizacji do treningów czy wszelkich innych czynnosci dnia codziennego. Oprócz wplywu na funkcje ukladu nerwowego wykazuj takze potezne wlasciwosci termogenne. Podobnie jak adrenalina i noradrenalina stymuluje ona procesy rozbijania tluszczu zapasowego, a nastepnie ich utylizacji jako preferowanego zródla energii.W normalnych warunkach jest jednak szybko dezaktywowana przez enzym MAO. Różne wersje PEA zawarte w Tight Xtreme są o wiele bardziej odporne na dzialanie tego enzymu, przez co znacznie dluzej zachowuje swoja aktywnosc biologiczna. Jednoczesnie niweluje to mozliwosc wystapienia naglego zalamania energii i spadkowi sil, gdyz kinetyka zróżnicowanego PEA jest o wiele dłużej odczuwalna.

Johimbina - to zdumiewajacy alkaloid powodujący zwiekszanie wydzielania w organizmie tzw. amin ketocholowych, do których zalicza sie adrenaline i noradrenaline. Po za zwiekszonym poziomem energii, hormony te wplywaja w bezposredni sposób na tempo przemiany materii. Daja one niejako rozkaz do spalania tluszczu zapasowego. Dodatkowo, unikalna cecha johimbiny jest fakt aktywowania receptorów alfa-2 adrenergicznych, co powoduje silne rozszerzenie sie naczyn krwionosnych w obrebie tkanki podskórnej ud, brzucha, bioder. Dzieki temu zjawisku, zbedny zapasowy tluszcz staje sie znacznie bardziej dostepny, jako preferowane zródlo energii. Mozliwym staje sie modelowanie sylwetki w miejscach, które do tej pory zdawaly sie byc bardziej oporne na dzialanie wszelkich diet, cwiczen czy substancji spalajacych tluszcz.

Hordeina - czyli kolejna z substancji o charakterze stymulujacym, stanowiaca doskonale uzupelnienie kofeiny, geranaminy oraz synefryny. Wykazuje specyficzne wlasciwosci przedluzania zywotnosci adrenaliny oraz noradrenaliny uwolnionych uprzednio za sprawa reszty substancji zawartych w Hyperdrine. Dzieki temu synergistycznemu rozwiazaniu uzyskano znaczace przedluzenie dzialania pobudzajacego bez niechcianego efektu naglego „zjazdu” i zmniejszenia sie poziomu energii. Jednoczesnie przedluza to czas nasilonej aktywnosci metabolicznej, przez co tluszcz palony jest przez wieksza czesc dnia. Hordeina stanowi w ten sposób skladnik potegujacy dzialanie formuly Redline.

Olive Leaf Extract - to sposób na uzupełnienie codziennej diety w składniki odżywcze pochodzenia naturalnego, a przede wszystkim w polifenole, które wykazują działanie antyoksydacyjne i wzmacniają ogólną odporność organizmu. Drzewka oliwne są niezwykle wytrzymałe, odporne na choroby oraz szkodniki. Osiągają wiek nawet 3000 lat. Tę odporność zawdzięczają oleuropeinie, gorzkiej substancji znajdującej się głównie w ich liściach. Jest to najsilniejszy składnik aktywny w liściu oliwnym. Oleuropeina i produkty jej hydrolizy takie jak: kwas eleonowy, aglikon oraz eleonoat wapnia – sól wyodrębniona z kwasu eleonowego – wszystkie te elementy działając synergicznie tworzą ogromną siłę w zwalczaniu organizmów patogennych. Oddziaływają one na zewnętrzną błonę komórkową intruzów rozpuszczając ją. Dzięki powstałemu uszkodzeniu, system immunologiczny jest zdolny do unicestwienia patogennego mikroorganizmu.

3,3' Dijodo-L-Tyronina (3,3’ T2), 3,5-Dijodo-L-Tyronina (T2) - są to prekursory tyroksyny podstawowgo hormonu traczycy. W medycynie stosowany w leczeniu niedoczynności tarczycy, otyłości, niektórych dysfunkcji metabolicznych. Przyjęty zwiększa metabolizm organizmu, czego efektem jest znacznie zwiększona aktywność komórkowa (przyśpieszenie utylizacji węglowodanów, białek i tłuszczy). Kulturyści bardzo cenią sobie ten środek, gdyż jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi do walki z tkanką tłuszczową. Szczególne znaczenie ma jego zastosowanie przed zawodami, pozwalające uzyskać bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej, nawet bez drastycznego obcinania kaloryczności diety. Popularne wśród zawodników jest jego łączenie z Yohimbiną HCL która również jest wawarta w składzie Alpha T2, dzieki temu spalanie tkanki tłuszczowej jest ekstremalnie efektywne, co daje wspaniały efekt podczas zawodów.

Edytowany przez VenomPOWER, 30 grudzień 2011 - 19:51 .

 • 57

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
-MAD-

-MAD-

  Get Big or Die Tryin'

 • KFD Mod
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 7592 postów
 • Wiek: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:USA
  • Staż [mies.]: 7lat
  Podwieszam.
  Z moich sugestii - mozesz jeszcze dopisac kilka popularnych spalaczy: Lipo 6 (zwykle), Hydroxycut, Animal Cuts itp.
  Mozesz sie rowniez pokusic o opis spalaczy dzialajacych w inny sposob tzn nie termogeneza tylko regulacja metabolizmu i hormonow np. Lean Xtreme - kontrola kortyzolu, IForce TT-33 - regulacja hormonu tarczycy, 7-keto metabolizm.
  i dodac spalacze nie zawierajace stymulantow np. niektore z powyzszych.
  A i jak Ci sie chce to mozesz edytowac posta, zeby bylo bardziej przejzyscie - pogrubione tytuly czy cos takiego.
  • 0

  #3
  Bassfreak

  Bassfreak

   KFD Silver

  • KFD pro
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6110 postów
 • Wiek: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Gdańsk
  Brawo :-)
  świetnie wszystko opisane :-D
  • 0

  #4
  DIVAWRO

  DIVAWRO

   Się rozkreca

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 410 postów
 • Wiek: 32
  • Płeć:Kobieta
  • Miasto:London
  • Staż [mies.]: 15
  ma ktos doswiadczenie z Lipoburn?
  • 0

  #5
  Bassfreak

  Bassfreak

   KFD Silver

  • KFD pro
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6110 postów
 • Wiek: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Gdańsk
  niska/średnia półka
  za te cenę są leprze rzeczy np ripped freak ale to już mocniejsze
  • 0

  #6
  Skipp3r

  Skipp3r

   KFD Premium

  • KFD pro
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2467 postów
 • Wiek: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:silownia
  • Staż [mies.]: 30
  dobry art , tylko czemu crxcut jest w sredniej polce ? zawiera yohe i 1,3 .... :)
  • 0

  #7
  Bocieq

  Bocieq

   Się rozkreca

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 294 postów
 • Wiek: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 16
  Witam, mam pytanie, jaki spalacz byście wybrali z tych, ktore tu zamieszczam?
  -Lipo 6 black (Nutrex)
  - Hydroxycut hardcore (Muscletech)
  - Scorch (MAN)
  mam dylemat, ponieważ kazdy z nich kosztuje powyzej 100 zł, więc muszę wybrac tylko 1 ;)
  (juz jadlem spalacze, ale takie poczatkowe, Machine man burner i Clen Burexin 2)
  • 0

  #8
  Bassfreak

  Bassfreak

   KFD Silver

  • KFD pro
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6110 postów
 • Wiek: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Gdańsk
  lipo 6 black , składowo najlepszy
  jeden z lepszych spalaczy na dzień dzisiejszy :-)
  • 0

  #9
  Kratos88

  Kratos88

   <img align="absMiddle" src="/img/premium.gif" alt="" /> KFD Premium

  • KFD pro
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2782 postów
 • Wiek: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Tylko Polska
  • Staż [mies.]: 130+SW
  Venom, dobry art. + :ziober:

  Ze spalaczy które stosowałem najlepiej spisał się Oxy Elite.

  Co do Lipoburn, średnio na mnie działał.
  • 0

  #10
  Bassfreak

  Bassfreak

   KFD Silver

  • KFD pro
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6110 postów
 • Wiek: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Gdańsk

  Venom, dobry art. + :ziober:

  Ze spalaczy które stosowałem najlepiej spisał się Oxy Elite.

  Co do Lipoburn, średnio na mnie działał.

  w końcu średnia półka %-)
  • 1

  #11
  Waasyl

  Waasyl

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1401 postów
 • Wiek: 30
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 48
  co sądzicie o starym viperze?
  • 0

  #12
  VenomPOWER

  VenomPOWER

   G U R U

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3544 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  Stary viper był dobry - tylko cena przerażała.
  Lepiej kupić coś innego.
  • 0

  #13
  maro-maro

  maro-maro

   Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 24 postów
 • Wiek: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 17 lat
  Dobry art.
  • 0

  #14
  UNTER-HERO

  UNTER-HERO

  • KFD pro
  • PipPipPipPip
  • 849 postów
 • Wiek: 37
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Siemianowice Śląskie
  • Staż [mies.]: 3

  Witam, mam pytanie, jaki spalacz byście wybrali z tych, ktore tu zamieszczam?
  -Lipo 6 black (Nutrex)


  Na Lipo 6 trzeba zrobić cykl na dwóch puszkach. Nie na jednej.
  • 0

  #15
  ola24

  ola24

   Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 13 postów
 • Wiek: 34
  • Płeć:Kobieta
  Witam!Chcialabym prosic o pomoc w dobraniu spalacza.Mam 24 lata waze 64 kg i mam 173 cm wzrostu.Mam diete i 2 razy w tyg chodze na silownie i 5 razy fitness co polecacie?
  • 0

  #16
  J.G.

  J.G.

   Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 3 postów
  mam sprawę chcę połączyć takie środki http://sklep.kfd.pl/...kaps-p-511.html + http://sklep.kfd.pl/...835g-p-428.html + http://sklep.kfd.pl/...aps-p-1327.html i do tego BCAA i Glutamia Olimpa vitaminy i omega 3 chodzi mi o spalenie tkanki tłuszczowej i zrobienie rzezby
  • 0

  #17
  Skipp3r

  Skipp3r

   KFD Premium

  • KFD pro
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2467 postów
 • Wiek: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:silownia
  • Staż [mies.]: 30
  dieta lowcarb + ripped freak burner .. bcaa i witaminy wedlug uznania i fat ladnie sie pali .. oczywiscie intensywny trening i cardio to podstawa ...
  • 0

  #18
  Cesc04

  Cesc04

   Się rozkreca

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 297 postów
 • Wiek: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Inowrocław
  • Staż [mies.]: 9
  słyszeliście o takim spalaczu jak Innovative Labs Hellfire EF150?
  gdzieś przeczytałem że całkiem niezły, niestety w Polsce bardzo cięzko go dostać :/
  • 0

  #19
  Bassfreak

  Bassfreak

   KFD Silver

  • KFD pro
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6110 postów
 • Wiek: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Gdańsk
  skład wypas , bardzo mocny
  masz na allegro
  • 0

  #20
  styx1

  styx1

  • KFD pro
  • PipPipPip
  • 751 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  na sklepie nie ma Lipo 6 Black

  ten będzie ok ? nutrex-lipo-6-black-120-kaps-wersja-usa-

  są jakieś inne wersje żeby nie pomylić ? wiem że są dla kobiet jeszcze

  Edytowany przez Torres, 19 styczeń 2012 - 21:10 .
  nie wstawiaj linkow do sklepow innych niz kfd.pl

  • 0
  1 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników