Skocz do zawartości

Zdjęcie

Śledź w sosie pomidorowym z puszki

- - - - -

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
DejwNN

DejwNN

    Nowy na pokładzie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 27 postów
  • Wiek: 23
    • Płeć:Mężczyzna
    Witam :) Nie ukrywam że krucho u mnie z kasą i lubię kupować promocyjne żarcie, akurat fajny sklepik koło mnie jest, gdzie ciekawe promocje są bardzo. Zauważyłem tam fajnego dość śledzia w sosie pomidorowym tyle, że zapakowany w puszke. Cena to chyba około 3zł. Opłaca się? Nie wiem nawet jakie tam wartości odżywcze są bo nei pisze. Opłaca się?

    Pozdrawiam :)
    • 0

    Doradca KFD

    Doradca KFD
    • KFD pro

    Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




    Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

    #2
    dawidnowak207

    dawidnowak207

      KFD to mój dom ;)

    • Użytkownicy
    • PipPipPipPipPipPip
    • 2382 postów
    Nie,bo to sa same cukry :)
    • 1

    #3
    Yoshimu

    Yoshimu

      KFD Gold

    • KFD pro
    • PipPipPipPipPipPipPipPip
    • 9645 postów
  • Wiek: 28
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Wrocław
    • Staż [mies.]: 2lata+
    jak chcesz kupować, to jak będziesz jadł to sos wylej bo jest syfiasty.
    PS: Zapoznaj się z regulaminem - złe miejsce na taki temat.
    • 1

    #4
    DejwNN

    DejwNN

      Nowy na pokładzie

    • Użytkownicy
    • Pip
    • 27 postów
  • Wiek: 23
    • Płeć:Mężczyzna
    kurde, przepraszam za zły dział, prosiłbym moderatora o przeniesienie.

    A jak za tą cenę opłaca się w ogóle to kupić?
    • 0

    #5
    DuKi

    DuKi

      KFD Gold

    • KFD pro
    • PipPipPipPipPip
    • 1985 postów
  • Wiek: 25
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Tczew
    Kup lepiej tunczyka w wodzie .
    • 1

    #6
    DejwNN

    DejwNN

      Nowy na pokładzie

    • Użytkownicy
    • Pip
    • 27 postów
  • Wiek: 23
    • Płeć:Mężczyzna
    Okej, dzięki wam za odpowiedz :) Pozdrawiam
    • 0

    #7
    W-P

    W-P

      KFD Silver

    • KFD pro
    • PipPipPipPipPipPip
    • 3144 postów
  • Wiek: 24
    • Płeć:Mężczyzna
    • Staż [mies.]: 36
    Za 3zł mam tuńczyka w wodzie lub oleju jak kto woli.
    Osobiście dodam lepiej kupić w wodzie i dodać oliwy z oliwek lub inne źródło tłuszczy.
    • 0

    #8
    Yoshimu

    Yoshimu

      KFD Gold

    • KFD pro
    • PipPipPipPipPipPipPipPip
    • 9645 postów
  • Wiek: 28
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Wrocław
    • Staż [mies.]: 2lata+
    tylko 3 zł? Tanioszka (jeśli w kawałkach).

    Najlepszy jest w sosie własnym (w kawałkach) ale np u mnie 1 pucha kosztuje 4,5zł około.
    Taz była promocja w tesco, że porządnej firmy (2 w cenie 1 , czyli wyszło 3,75zł za sztuke to z 50sztuk kupiłem) :D

    DejwNN pamiętaj aby nie kupować rozdrobnionego
    • 0




    0 użytkowników czyta ten temat

    0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

     Zamknij okienko