Skocz do zawartości

Zdjęcie

SAN Tight Hardcore

* * * - - 26 głosów tight hardcore

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: SAN Tight Hardcore- Ocena i opinia (6 użytkowników głosowało)

Opinia o produkcie

 1. Polecam (5 głosów [83.33%])

  Procent głosów: 83.33%

 2. Nie Polecam (1 głosów [16.67%])

  Procent głosów: 16.67%

Ocena dzialania

 1. Masa (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Sila (1 głosów [12.50%])

  Procent głosów: 12.50%

 3. Wytrzymalosc (2 głosów [25.00%])

  Procent głosów: 25.00%

 4. Redukcja tkanki tluszczowej (5 głosów [62.50%])

  Procent głosów: 62.50%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
Leksykon

Leksykon

  Jestem dumny z KFD

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 1096 postów
tighthc.png

W składzie Tight Hardcore zawarto 9 ważnych związków, które działają ze sobą synergistycznie w celu maksymalnego spalania tkanki tłuszczowej na kilka różnych sposobów. Ponieważ formuła Tight Hardcore tworzy logicznie uzupełniającą się całość, w grupie tych 9 składników można wyróżnić 3 podgrupy o różnych zadaniach.

Grupa nr 1:
Zacznijmy od przedstawienia Grupy nr 1 (Delta-5-E, Forslean i Jodek Potasu) oraz odpowiedzi na pytanie jak można w naturalny sposób przyśpieszyć przemianę materii, zwiększając naturalna produkcję gruczołu tarczycy.

Delta 5-E sprawia, że tłuszcz jest łatwo uwalniany z komórek tłuszczowych i następnie wykorzystywany jako preferowane źródło energii. Delta 5-E (handlowa nazwa firmy SAN dla wyjątkowej technologii 7-Keto-DHEA Ester) jest metabolitem DHEA zwiększającym naturalną produkcję gruczołu tarczycy przez pobudzanie wydzielania hormonu T3 oraz konwersji T4 w T3, aby w szybki sposób dotrzeć do uwolnionego tłuszczu i zniszczyć go podczas ćwiczeń. Delta 5-E tłumi wydzielanie kortyzolu oraz posiada ponad 300% dłuższy czas rozpadu w osoczu w porównaniu ze zwykłym 7-Keto DHEA, co oznacza, że mniejsze dawki są wymagane do osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów w postaci szybszej przemiany materii i większej ilości spalonego tłuszczu.

Kolejnym składnikiem tej grupy jest Forslean (Forskolin), który również zwiększa tempo metabolizmu stymulując wydzielanie T4 przez tarczycę i konwersję w T3. Jak donoszą badania może również zwiększać produkcję hormonu wzrostu (GH), co z kolei wzmacnia proces spalania tłuszczu. Jak widać, czym sprawniej pracuje tarczyca, tym więcej tłuszczu można spalić.

Forslean powoduje, że tłuszcz jest uwalniany i spalany jako preferowane źródło energii (głównie w mięśniach) dzięki aktywowaniu enzymu w komórkach tłuszczowych znanego Hormonem Wrażliwej Lipazy (HSL). Zazwyczaj, organizm potrzebuje hormonów takich jak epinefryna i NE (norepinefryna), aby połączyć się z receptorami komórek tłuszczowych w celu aktywowania HSL. Forslean naśladuje działanie tych dwóch hormonów przekraczając błonę komórek tłuszczowych, co podnosi poziom Cyklicznego Monofosforanu Adenozyny (cAMP). Wzrost poziomu cAMP z kolei aktywuje HSL, co powoduje uwalnianie większej ilości tkanki tłuszczowej następnie wykorzystywanej jako paliwo dla pracujących mięśni.

Forslean podnosi również poziom T3 w tkance mięśniowej, co korzystnie wpływa na przebieg “cyklu kwasu cytrynowego ” czyli Cyklu Krebsa. Dzięki temu, tłuszcz zmagazynowany w mięśniach spalany jest bez produkcji ATP. Standardowo, ATP musi być obecne jako cześć tego cyklu. Jednakże Forslean aktywuje cykl Krebsa bez ATP jednocześnie sprawiając, że zgromadzony tłuszcz wykorzystywany jest w mięśniach jako źródło energii.

Ostatnim elementem Grupy nr 1 jest Jodek Potasu (Jodek). Jodek jest niezbędnym związkiem umożliwiającym tarczycy produkowanie hormonów.*2 Z tego właśnie względu włączono go do składu Tight Hardcore, aby utrzymywać na prawidłowym poziomie produkcję hormonów tarczycy. Dzięki niemu, nie ważne czy ćwiczysz z maksymalną intensywności czy śpisz… Twój metabolizm jest rozkręcony do granic możliwości, a organizm przypomina piec do wytapiania tłuszczu.

Grupa nr 2:
Groupa 2 (Tyramina, Hordeina i Synefryna) podobnie jak grupa pierwsza zmusza organizm do wykorzystywania tłuszczu jako główne źródło energii. Dodatkowo związki z tej grupy pomagają w kontrolowaniu apetytu oraz w bezpieczny sposób zmniejszają ilość spożywanego pokarmu, jednocześnie dając uczucie sytości nawet przy zmniejszonej ilości dostarczanych kalorii.*3

Tyramina ułatwia odchudzanie i będąc jednocześnie bardziej bezpieczną od efedryny, która skutecznie pomaga spalać tłuszcz przez pobudzanie wydzielania neurotransmitera- norepinefryny (NE).*4 Problem w tym, że NE aby być skuteczne musi pozostawać niezwiązane i krążyć w organizmie. Tyramina zajmuje miejsce NE w receptorach, tym samym NE pozostaje aktywne i pozwala spalać tłuszcz. *5 Efedryna nigdy nie była zdolna do zajmowania miejsca NE w receptorach, dlatego w bardzo krótkim czasie organizm rozwijał tolerancję. Tyramina nie powoduje zmniejszenia wrażliwości receptorów, więc proces spala tłuszczenie nie jest zatrzymywany. Dodatkowo, w odróżnieniu od efedryny poprawia ona nastrój, nawet podczas drakońskich diet.

Drugim związkiem w tej grupie jest Hordenina uwalniająca NE.*6 Hordenina podobnie jak Tyramina pomaga w ograniczania wychwytywania NE. Oznacza to, że razem z Tyraminą mogą jeszcze skuteczniej zapewnić swobodną cyrkulację NE w organizmie i tym samym utrzymać silne działanie tergmogeniczne. Co więcej, jak zostało udokumentowane Hordenina podnosi poziom Dopaminy (neurotansmitera dobrego samopoczucia) dzięki selektywnemu blokowaniu MAO-B.*7 Przekłada się to na jeszcze lepsze samopoczucie.

Hordenina wpływa na pracę przewodu pokarmowego, zmniejszając apetyt pomiędzy posiłkami oraz sprawiając, że zmniejsza ilość pożywienia powoduje uczucie sytości.*8 Dodatkowo, Hordeina pomaga „wykasować” w mózgu informację o dotychczasowo utrzymywanej wadze. Zazwyczaj w przypadku odchudzania po pewnym czasie organizm dąży do przywrócenia poprzedniej wagi. Dzięki Hordeninie nie dochodzi do efektu “jo-jo”, ponieważ działa ona podczas jej stosowania jak również przed długi czas po jej odstawieniu.

Synefryna dopełnia skład drugiej grupy, podobnie jak kofeina i efedryna jest substancją stymulującą, co zapewnia zwiększoną ilość energii przy ograniczonym apetycie , przyśpieszonej przemianie materii i zwiększonym zapotrzebowaniu kalorycznym. *9

Grupa nr 3:
I tak dotarliśmy do ostatniej 3 podgrupy składników TIGHT Hardcore składające się z Afterburn™ (4-(4-hydroxyphenyl)-2-butanone), Evodiaminy oraz bezwodnej kofeiny.

(4-(4-hydroxyphenyl)-2-butanone) jest to związek, do którego będziemy się odnosić jako “Afterburn”, o chemicznej budowie podobnej do Kapsaicyny i Synefryny. Afterburn™, podobnie jak składniki pierwszej grupy, w dalszym stopniu aktywuje metabolizm tłuszczu dzięki uwalnianiu NE (norepinefryny) i translokacji HSL (hormon wrażliwej lipazy). Związek ten ma również podobne działanie jak druga grupa, ponieważ pomaga wykorzystywać tłuszcz jako główne i preferowane źródło energii.

Kolejnym elementem tej grupy jest w 99% czysta Evodiamina, silna substancja pobudzająca, dostarczająca dodatkową energię, posiadająca właściwości moczopędne, jednocześnie podnosząca temperaturę organizmu. Evodiamina powoduje wazolidację, co przy jednoczesnym wzroście temperatury ciała sprawia, że większa ilość ciepła uwalniana jest z organizmu, tym samym przyśpieszony zostaje proces spalania tłuszczu i zwiększa się zapotrzebowanie na kalorie.

Evodiamina, hamuje apetyt przez CCK (Cholecystokininę), neuropeptydowy hormon przewodu pokarmowego i CUN. Wskutek czego, drastycznie zwiększone zostaje tempo spalania tkanki tłuszczowej. Evodiamina działa również przez zwiększanie produkcji katecholamin przez nadnercza. Dodatkowo, Evodiamina zwiększa ilość cAMP i cGMP powodują liczne reakcje enzymatyczne w organizmie, między innymi metabolizm węglowodanów oraz utlenianie kwasów tłuszczowych. Z powodu silnych własności termogenicznych, przy zachowanym dodatnim bilansie kalorycznym bardziej możliwa jest utrata wagi niż jej wzrost.

Trzecim i ostatnim składnikiem tej grupy jest Bezwodna Kofeina. Oprócz znanych właściwości pobudzających, zwiększających poziom energii i działania moczopędnego, Bezwodna Kofeina potęguje działanie Forslean (z Grupy nr 1) oraz Tyraminy (z Grupy nr 2). Kolejną zaletą jest również krótkookresowe tłumienie apetytu.

Wszystkie te silne substancje w formule Tight Hardcore byłyby niczym gdyby nie najnowsze farmaceutyczne rozwiązanie firmy SAN - NDD (Nano-Dissolution Delivery). Ta najnowsza metoda dostarczania wykorzystuje mikroskopijne rozmiary poszczególnych cząsteczek rozpuszczonych w specjalnej substancji żelowej, dzięki czemu aktywne substancje zawarte w Tight Hardcore docierają nienaruszone do dolnych odcinków przewodu pokarmowego, aby tam mogły być wchłonięte i rozpocząć swoje działanie. Dzięki temu zaawansowanemu technologicznie systemowi doświadczysz wszystkich korzyści płynących z połączenia 9 najbardziej termogenicznych składników znanych obecnie nauce.

Informacja Żywieniowa
Wielkość Porcji: 2 Soft Gels
Ilość Porcji w Opakowaniu: 36

Ilość w 1 porcji:
Jodek (jako Jodek Potasu): 112 mcg
Proprietary Nano Dissolution Matrix : 389 mg

Afterburn™ (4-(4-hydroxyphenyl) butan-2-one) (99%)
Delta-5-E™
(1,2,4,11,12,15,16-Septahydro-10,13-dimethyl-3,17-dimethoxycarboxycyclopenta[a]phenanthrene-7-one)
Tyramina (96%)
Hordenina (98%)
Evodiamina (98%)
Forslean™ (96% Forskolin)
Synefryna (98%)

Bezwodna Kofeina (99%): 200 mg.

Sposób użycia:
Zaleca się przyjmować 2 soft gels do 2 razy dziennie z 250-350 ml wody. Pomiędzy porcjami należy zachować conajmniej 6 godzinny odstęp.

Edytowany przez Leksykon, 26 sierpień 2008 - 21:44 .

 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
HTeam

HTeam

  KFD Gold

 • KFD pro
 • PipPipPip
 • 733 postów
 • Wiek: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Warszawa
  • Staż [mies.]: 27
  Kosa pierwszej klasy. Ogromna potliwość, świetne działanie, warte każdych pieniędzy.
  • 0

  #3
  VenomPOWER

  VenomPOWER

   G U R U

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3544 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  Czekam na więcej opini
  • 0
  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko