Skocz do zawartości

Zdjęcie

SAN Shredded

* * * - - 50 głosów shredded

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: SAN Shredded- Ocena i opinia (2 użytkowników głosowało)

Opinia o produkcie

 1. Polecam (2 głosów [100.00%])

  Procent głosów: 100.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Ocena dzialania

 1. Masa (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Sila (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 3. Wytrzymalosc (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 4. Redukcja tkanki tluszczowej (2 głosów [100.00%])

  Procent głosów: 100.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
Leksykon

Leksykon

  Jestem dumny z KFD

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 1096 postów
shredded.png

Shredded zawiera zestaw związków, które zostały dobrane w ten sposób, aby zagwarantować pozbycie się nadmiaru wody z organizmu w 72 godziny. Jednym z tych związków jest „urtica dioica” (korzeń Pokrzywy Zwyczajnej). Początkowo próbowano stosować ją w leczeniu zaburzeń prostaty. Zawiera ona „lignany”, które bezpośrednio zapobiegają wiązaniu się testosteronu z SHBG (globuliną wiążącą hormony płciowe). Kiedy to nastąpi, więcej naturalnie występującego testosteronu w Twoim organizmie zostanie użyte do tego, co robi on najlepiej, czyli...budowania mięśni i czynienia Cię silniejszym! Oprócz właściwości związanych z testosteronem, pokazano, że "Urtica Dioica" tłumi enzymy aromatazy w tkankach tłuszczowych i w ten sposób uwalnia tłuszcz w szybki i skuteczny sposób.

Drugim związkiem w niedoścignionej formule Shredded jest Mącznica Lekarska (łac.Uva-Ursi). Mącznica Lekarska jest niezwykłym związkiem, ponieważ może pomóc kulturystom na więcej niż jeden sposób. Początkowo, stosowana była w leczeniu infekcji przewodu moczowego u kobiet i środek do „wydalania” z nerek drobnoustrojów odpowiedzialnych za infekcję. I rzeczywiście wypłukiwało... nawet więcej niż drobnoustroje. Farmaceutycznej jakości ekstrakt z Mącznicy Lekarskiej w Shredded zawiera więcej niż 30% Arbutyny, która nie tylko przewyższa wszystko, co jest obecnie dostępne na rynku, ale również przyśpiesza zdolność organizmu do wydalania wody, kiedykolwiek jest to najbardziej potrzebne, jak na przykład przed zawodami lub profesjonalną sesją zdjęciową.

Trzecim i czwartym związkiem w Shredded są farmaceutycznej jakości kofeina i ekstrakt specjalnie zebranej Zielonej Herbaty (60% EGCG). Najnowsze badania dowodzą, że połączenie „kofeiny i zielonej herbaty (zawierającej przynajmniej 60% EGCG)” jest ogromnie termogenne, i wiele cudownych spalaczy tłuszczu propagowanych w szerokich kręgach społeczeństwa zawiera tę potężną kombinację. Mechanizm działania kofeiny, polega na silnym uwalnianiu pokładów tłuszczu przez stymulowanie receptorów adrenalinowych, co powoduje niewielkie wzrosty temperatury ciała, co z kolei wprowadza organizm w proces termogenny. Kofeina znana jest również jako silny diuretyk. Stymuluje ona nerki, zmuszając do częstego odwiedzania toalety... a po każdej wizycie odsłaniając Twój “kaloryfer” na brzuchu.

Ostatnim związkiem w Shredded jest Evodiamina, która działa przez zwiększanie produkcji katecholaminy w nadnerczach. To z kolei, w wyniku ciągu procesów biologicznych, zwiększa tak zwany cykliczny monofosforan adenozyny lub cykliczne AMP, cAMP. Które powoduje ostatecznie aktywacje 300 różnych reakcji enzymatycznych w organizmie. Gdy nastąpi to na wystarczająca skalę, każdy proces w organizmie, włączając produkcję ATP, syntezę białka, metabolizm węglowodanów, utlenianie tłuszczu wchodzi na szybszy poziom i to jest to, czego potrzebujesz...szybszej regeneracji!

Więc wyobraź sobie, że jesteś o 4,5- 9 kilogramów lżejszy zaledwie w kilka dni... i wyobraź sobie i jak bardziej możesz być „pocięty”. Biorąc udział w następnych zawodach lub sesji zdjęciowej nie zapomnij o dołączeniu Shredded do Swojego programu.**

Najważniejsze cechy produktu:
- Natychmiastowe działanie
- Utrata wody
- Wyrzeźbiony brzuch
- Bezpieczny i skuteczny

Informacja żywieniowa

Wielkość 1 porcji:
Ilość porcji w opakowaniu:
7 kapsułek
10
Ilość w 1 porcji
Tlenek magnezu (50% Magnezu)
Pirydoksyna HCL (B6)
Glukonian Potasu (16% Potasu)
200 mg
100 mg
100 mg
Ekstrakt Mniszka Lekarskiego (30% Taraxasterole)
Mącznica Lekarska (30% Arbutyna)
Ekstrakt Zielonej Herbaty (60% EGCG)
Ekstrakt z Korzenia Pokrzywy (pokrzywa zwyczajna 20:1)
Bezwodna Kofeina
Evodia Rutaecarpa (30% Evodiamina)
1500 mg
1500 mg
200 mg
120 mg
100 mg
100 mg

Inne składniki: Mikrokrystaliczna celuloza (sub. wypełniająca), Żelatyna (składnik kapsułki), Dwutlenek Tytanu (E-171), Barwniki: E-127, E-133

Sposób użycia:
Jako dodatek żywieniowy należy przyjmować 7 kapsułek po porannym posiłku i 7 kapsułek po południowym posiłku, z 450-560 ml wody. Codziennie należy pić przynajmniej 3,78 l wody. Shredded może być łączony z Tight i/lub T3 w celu lepszego działania synergistycznego.

Edytowany przez Leksykon, 26 sierpień 2008 - 21:25 .

 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko