Skocz do zawartości

Zdjęcie

Revolutions Super Protein

* * - - - 50 głosów revolutions super protein revolutions super protein

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: Revolutions Super Protein (0 użytkowników głosowało)

Opinie o produkcie

 1. Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
diapapa

diapapa

  Wczuwa się w forum

 • Użytkownicy
 • PipPip
 • 156 postów
Dodany obrazek

Kup >> Revolutions Super Protein << Najtaniej w Polsce

Główne informacje na temat produktu Super Protein:

Buduje mięśnie przez całą dobę
Doskonale czysta Micelarna Kazeina
Tak silny, że można to poczuć
Macierz Wpływająca na Procesy Anaboliczne (Anabolic Trigger Matrix)
Bez dodatku tłuszczy i cukru
Obniża katabolizm
Wzmaga anabolizm
Gęsty i kremowy
Zapas białka na 7 godzin

Super Protein zawiera 23 gramy Anabolicznej Plazmy Białkowej, specjalnie wygenerowanej macierzy białkowej która składa się z niezwykle czystych, niezmodyfikowanych cząstek Micelarnej Kazeiny. Micelarna Kazeina jest najczystszym i najbardziej antykatabolicznym i anabolicznym białkiem znanym człowiekowi. Bioaktywne cząstki białka Super Protein zapewnią miarowe uwalnianie aminokwasów do układu krwionośnego co gwarantuje stały poziom aminokwasów aż do 7 godzin. Unikalny proces produkcji Anabolicznej Plazmy Białkowej pozwolił na stworzenie cząstek białkowych które można z łatwością zobaczyć kiedy zmieszamy Super Protein z wodą.

Super Protein zawiera Macierz Wpływającą na Procesy Anaboliczne (Anabolic Trigger Matrix) dla zmaksymalizowania anabolizmu. Macierz Wpływająca na Procesy Anaboliczne (Anabolic Trigger Matrix) składa się z wysokich dawek Leucyny, Beta-ananiny, Tauryny oraz Estru Etylowego Argininy. Macierz ta stworzona została by zmaksymalizować szybkość budowania masy mięśniowej oraz ich odnawiania, poprzez zwiększenie przepływu krwi oraz poboru białka do komórek mięśni.

Super Protein nie zawiera cukru i tłuszczy. Zatem Super Protein w rzeczywistości nie zawiera tłuszczu, laktozy i cukru. Doskonały dla budowania masy mięśniowej oraz spalania tłuszczu.

Super Protein jest gęsty i kremowy, a jego delikatny smak sprawia, ze pije się go z przyjemnością.

Super Protein pozwala doświadczyć siłę białka polepszającego wydajność organizmu, nieporównywalnie lepiej niż inne środki dostępne na rynku. Super Protein jest tak silny że można to dosłownie zobaczyć i poczuć w przeciągu kilku dni treningu. Super Protein jest Najlepszym Białkiem Anabolicznym.

Ostrzeżenie: Zanim użyjesz tego produktu, poradź się lekarza jeżeli nie jesteś pewny co do swojego obecnego stanu zdrowia lub miałeś jakiekolwiek występujące wcześniej schorzenia. Nie używaj jeżeli jesteś w ciąży bądź karmisz piersią. Zmniejsz dawkę bądź zaprzestań używania produktu jeżeli wystąpią jakiekolwiek efekty uboczne.

Powyższe informacje nie zostały zweryfikowane przez FDA (Food and Drug Administration - Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków). Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozy, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

Sugerowane użycie: Stosować jako suplement diety, zmieszaj 1-2 miarki z 6-10 uncji (180-300ml) zimnej wody lub jakiegokolwiek napoju który wybierzesz. Dostosuj ilość płynu by osiągnąć pożądaną gęstość napoju. Pij 2-4 porcji dziennie, lub ilość która zaspokoi twoje zapotrzebowanie na białko lub przyrost masy mięśniowej. W celu zwiększenia ilości białka lub osiągnięcia niezwykłego smaku mlecznego shake'a, użyj mleka beztłuszczowej lub o niskiej zawartości tłuszczu.

Super Protein działa najlepiej jeżeli spożyjesz go przy śniadaniu, po wysiłku fizycznym lub tuż przed pójściem spać.
 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko