Skocz do zawartości

Zdjęcie

PVL Ultra Tribest

* * * * - 28 głosów ultra tribest

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: PVL Ultra Tribest- Ocena i opinia (0 użytkowników głosowało)

Opinia o produkcie

 1. Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Ocena dzialania

 1. Masa (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Sila (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 3. Wytrzymalosc (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 4. Redukcja tkanki tluszczowej (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
Leksykon

Leksykon

  Jestem dumny z KFD

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 1096 postów
PVL_Ultra_Tribest.jpg

* 1500mg oryginalnego, czystego Bułgarskiego wyciągu z Tribulus Terrestris, naturalnie zwiększa produkcję testosteronu i LH (hormon lutenizujący)
* W pełni standaryzowane nie tylko dla saponin i furansteroli, ale również i dla protodioscyn, znacznie ważniejszych i silniejszych składników
* Wzmocniony wyciągiem z Avena Sativa, co zwiększa siłę działania suplementu
* Dodana opatentowana Bioperine, dla jak najlepszego możliwego wchłaniania formuły suplementu

Wyciąg z Tribulus Terrestris (buzdyganka ziemnego) to bardzo popularny i zarazem skuteczny preparat, podwyższający naturalnie poziom męskiego hormonu anaboliczno – androgennego – testosteronu. Ponadto, Ultra Tribestis 1500 zawiera wyciąg z Avena sativa (owies zwyczajny), który stabilizuje poziom androgenów. Dodana bioperyna pozwala na maksymalne wchłanianie wyciągu Tribulusa!

Dlaczego testosteron jest taki ważny dla sportowców?
Testosteron to męski hormon anaboliczno – androgenny który warunkuje wiele typowo męskich cech. To od poziomu testosteronu zależy budowa ciała mężczyzny - ilość tłuszczu i masy mięśniowej, ma wpływ na ton głosu oraz poziom owłosienia a także zwiększa libido. Tak naprawdę, to od poziomu testosteronu zależy, jakie wyniki będzie osiągał sportowiec po treningu. Testosteron ma bezpośredni wpływ na wzrost masy i siły mięśniowej, to od niego zależy jak szybko organizm będzie tworzył nowe białka i rozwijał komórki mięśniowe. Faktycznie, im większy poziom testosteronu, tym szybciej organizm regeneruje się, naprawiając powstałe w czasie treningu uszkodzenia. Większy poziom testosteronu umożliwia szybszy wzrost masy mięśniowej i siły.

Jaki realny wzrost poziomu testosteronu jest możliwy podczas stosowania Ultra Tribestis 1500?
Młody mężczyzna, w wieku około 20 lat wytwarza dziennie około 7mg testosteronu. Niezależne badania prowadzone z użyciem wyciągów z buzdyganka ziemnego, wykazały wzrost wydzielania testosteronu od 40 do 250%! Oznacza to, że podczas suplementacji, poziom testosteronu może zwiększyć się z 7mg aż do 17,5mg dziennie! Co ciekawe, im starszy jest mężczyzna stosujący wyciągi z buzdyganka, tym wyższy wzrost poziomu testosteronu jest notowany w stosunku do aktualnej dziennej produkcji tego hormonu.
Suplementacja Ultra Tribestis 1500 jest szczególnie ważna u mężczyzn po 40 roku życia, ponieważ po 25 roku życia poziom testosteronu sukcesywnie spada, co daje w efekcie wiele niekorzystnych efektów, określanych mianem andropauzy (między innymi znaczny spadek masy mięśniowej, wzrost poziomu tłuszczu, zmniejszenie masy kostnej, dysfunkcje seksualne, spadek energii i libido).

Sposób użycia:

Aby uzyskać dobry efekt, należy stosować 1 porcję Ultra Tribestis 1500 dziennie, braną przed treningiem siłowym, lub przed snem. W dni nietreningowe, należy przyjmować jedną porcję przed snem.

Edytowany przez Leksykon, 26 sierpień 2008 - 20:59 .

 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko