Skocz do zawartości

Zdjęcie

PVL Triboxo

* * * - - 45 głosów pvl triboxo triboxo

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: PVL Triboxo (0 użytkowników głosowało)

Opinie o produkcie

 1. Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
finally

finally

  Wczuwa się w forum

 • Użytkownicy
 • PipPip
 • 187 postów
Dodany obrazek
Kup >> PVL Triboxo << Najtaniej w Polsce
Podnosi poziom testosteronu, zwiększając siłę i masę mięśniową!
Obniża poziom estrogenów, wywołując wyjątkową twardość mięśni!
Podwyższa libido!
TRIBOXO to 90% saponin sterydowych

Jesteś w 100% naturalny? Schodzisz akurat z “cyklu” ? Przydałaby się dodatkowa porcja “teścia”?

Triboxo™ jest bez wątpienia bardzo silnym i jednocześnie bezpiecznym suplementem podnoszącym poziom testosteronu. Zawiera najsilniejszy wyciąg z buzdyganka ziemnego (tribulus terrestris) – aż 90% saponin, z czego 30% to najaktywniejsze składniki – protodiscyny. Triboxo™ jest to również pierwszy taki suplement na świecie, połączony z naturalnym antyestrogenem. Zbyt wysoki poziom estrogenów, szczególnie tych powstałych w wyniku aromatyzacji podczas cyklu z użyciem sterydów, może oddziaływać negatywnie na osiągi sportowe – obniża naturalną produkcję testosteronu, powoduje odkładanie się tłuszczu, może powodować ginekomastię. Triboxo™ skutecznie obniża poziom estrogenów, co zwiększa twardość mięśni, zapobiega niektórym negatywnym skutkom brania sterydów, a także zmniejsza spadku masy i siły po skończeniu cyklu!

Jeśli szukasz bezpiecznego i skutecznego sposobu na maksymalne podniesienie produkcji własnego testosteronu, musisz spróbować Triboxo™. Ta niesamowita kombinacja to najsilniejsze istniejące obecnie na świecie połączenie wyciągu z tribulusa i antyestrogenów. Działanie Triboxo™ to fakt. Żadnej pseudonauki, żadnych domysłów. Triboxo™ działa. Tak jak chcesz, jak długo chcesz.

30% protodioscyn – żaden inny suplement nie ma tyle!
Co więcej, Triboxo™ daje Tobie 600mg jedynego w swoim rodzaju, stymulującego testosteron i blokującego estrogeny kompleksu, zwanego EXTEND-HX6™
Jako pierwszy suplement na świecie dostarcza 300mg ANTI-AROMATASE-X450-6TM [(S)-2,3-dihydro-5,7-dihydroxy-2-(3-hydroxy-4- methoxyphenyl)-4-H-1-benzopy-ran-4-one]
Pakowany w opatentowaną kapsułkę Rapid-Cap™ (Patenty 5,536,506; 5,972,382 oraz 0810868)

Kto będzie czerpał największe korzyści ze stosowania TRIBOXO™?
TRIBOXO™ to suplement który podnosi naturalnie poziom testosteronu. Testosteron, to występujący w organizmie każdego mężczyzny hormon, który przynosi wiele efektów – warunkuje powstawanie trzeciorzędowych cech płciowych, od niego zależy prędkość budowania masy mięśniowej oraz wzrost siły. Niestety, wraz z wiekiem poziom testosteronu spada. Jest najwyższy w wieku około 20 lat, zaś od 25 roku życia sukcesywnie maleje. U mężczyzny w wieku 60 lat jest go nawet o 75% mniej, niż u 20 latka. Dlatego, największe korzyści ze stosowania TRIBOXO™ będą czerpali mężczyźni w średnim wieku. Co więcej, osoby po 40 roku życia powinny stale stosować suplementy, które zwiększają produkcję testosteronu. Nie oznacza to jednak, że młodsi mężczyźni nie mogą stosować tego typu suplementów. Dzięki zwiększeniu produkcji testosteronu każdy sportowiec zanotuje większe rezultaty, w postaci przyrostu siły i masy mięśniowej.

Jak należy stosować TRIBOXO™?
Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy stosować porcję TRIBOXO™ na godzinę przed snem
 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko