Skocz do zawartości

Zdjęcie

PVL Ripped Freak

- - - - - pvl ripped freak

  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
kocur99

kocur99

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 164 postów
Kup >> PVL Ripped Freak << NAJTANIEJ W POLSCE

Ripped Freak Pre-Workout to najsilniejszy i najmocniej skoncentrowany suplement przedtreningowy w historii! Ripped Freak Pre-Workout jest silniejszy od dowolnego innego suplementu ponieważ zawiera największą dawkę najmocniej skoncentrowanych substancji aktywnych ze wszystkich suplementów przedtreningowych dostępnych na rynku! Ponadto Pre-Workout zawiera też nowe, nie stosowane dotąd składniki, które podkręcą twą intensywność, energię i siłę!

Czemu Ripped Freak Pre-Workout jest lepszy od innych suplementów przedtreningowych?
Ripped Freak Pre-Workout zawiera najpotężniejszą kombinację składników podnoszących poziom adrenaliny w historii! Ripped Freak Pre-Workout to JEDYNY suplement przedtreningowy, który wykorzystuje klinicznie opracowaną dawkę TyroPur Instantized L-Tyrosine, która maksymalnie poprawia skupienie i funkcje kognitywne. TyroPur Instantized L-Tyrosine zawarta w Ripped Freak Pre-Workout drastycznie wzmacnia działanie suplementu, jeśli chodzi o wydzielanie adrenaliny! Przy takim połączeniu składników, zmaksymalizujesz intensywność i energię I doświadczysz lepszego skupienia i jasności umysłu.
Ripped Freak Pre-Workout to jedyny suplement przedtreningowy dostępny na rynku zawierający AstraGin, który udowodnił w testach klinicznych swą skuteczność w poprawianiu wchłaniania. Zawierając AstraGin, RIPPED FREAK PRE-WORKOUT gwarantuje lepszą biodostępność swych składników a co za tym idzie jest w stanie wywołać silniejsze rezultaty niż inne skoncentrowane suplementy przedtreningowe.

Czemu potrzebujesz Ripped Freak Pre-Workout?
Korzyść 1 – maksymalna energia, intensywność i skupienie
Ripped Freak Pre-Workout podniesie twój poziom energii, intensywności i skupienia dając ci większą siłę i wydolność organizmu! Gdy składniki stymulujące produkcję adrenaliny połączy się z TyroPure zawartą w RIPPED FREAK PRE-WORKOUT, efekty staja się niewiarygodne!
Korzyść 2 – maksymalna pompa, siła, wytrzymałość i regeneracja
Ripped Freak Pre-Workout maksymalizuje pompę, siłę, wytrzymałość i regenerację wykorzystując synergiczny efekt połączenia beta-alaniny oraz alfaketoglutaranu argininy. W skrócie, połączenia beta-alaniny oraz alfaketoglutaranu argininy gwarantuje, że twoje mięśnie będą nastawione na maksymalną pompę, wydajność, wzrost i regenerację!
Korzyść 3 – maksymalna biodostępność skoncentrowanych składników
Ripped Freak Pre-Workout zapewnia lepsze wchłanianie i biodostępność swych skłądników niż jakikolwiek inny suplement dostępny na rynku dzięki wykorzystaniu AstraGin - substancji poprawiającej wchłanianie o klinicznie udokumentowanej skuteczności. Mówiąc wprost, AstraGin wzmacnia efekty działania innych składników Ripped Freak Pre-Workout.

Skład w jednej porcji:
Formuła Ripped Freak 5,024 mg
Tyrozyna
Beta-alanina
Kofeina bezwodna
Alfa ketoglutaran argininy
Wyciąg z liści oliwnych (zawierający oleuropeiny)
Traganek błoniasty

Uwaga: NIGDY NIE PRZEKRACZAJ DAWKI 2 MIAREK/PORCJI NA RAZ i 3 MIAREK/PORCJI NA DOBĘ. Ripped Freak Pre-Workout można łączyć z innymi suplementami, o ile nie zawierają one kofeiny lub podobnych stymulantów. Dla osiągnięcia większych przyrostów masy i siły przyjmowanie RIPPED FREAK PRE-WORKOUT warto połączyć ze stosowaniem Creatine Freak i/lub Test Freak.

Ostrzeżenie: Ze względu na silną koncentrację i dużą moc, zaleca się stosowanie Ripped Freak Pre-Workout z najwyższą ostrożnością. Jego unikalna kombinacja składników poprawi energię, intensywność i skupienie jak nic innego. Oto produkt, którego działanie odczujesz natychmiast!

Dodany obrazek
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko