Skocz do zawartości

Zdjęcie

PVl High Omega 3-6-9

* * * - - 36 głosów high omega 3 6 9

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: PVl High Omega 3-6-9- Ocena i opinia (0 użytkowników głosowało)

Opinia o produkcie

 1. Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Ocena dzialania

 1. Masa (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Sila (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 3. Wytrzymalosc (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 4. Redukcja tkanki tluszczowej (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
Leksykon

Leksykon

  Jestem dumny z KFD

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 1096 postów
PVL_Omega_EFA.jpg

* 100% naturalne organiczne tłuszcze spożywcze z dyni, siemienia lnianego oraz słonecznika.
* Preferowany stosunek 2:1:1 omega 3-6-9.
* Pełne informacje o produkcie na etykiecie
* Nawet do 22% więcej EFA niż w innych 3-6-9 formułach
* Nawet do 50% więcej Omega-3 niż w innych 3-6-9 formułach
* Nie zawiera żadnych tłuszczów zwierzęcych ani rybnych
* Pakowany w czarne butelki ze specjalnymi kapslami, które uniemożliwiają otwarcie produktu przez dzieci. Butelki nie przepuszczają światła, dzięki czemu produkt zachowuje swoje właściwości.

Organic High Omega 3-6-9 EFA zawierają w składzie EFA – czyli niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Zgodnie z nazwą – są one konieczne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu – potrzebujemy EFA tak samo jak potrzebujemy wody, białek i węglowodanów. Wielu specjalistów i dietetyków zgodnie twierdzi, że przy dzisiejszym stylu życia i panujących nawykach żywieniowych bardzo często występuje niedobór EFA. Organic High Omega 3-6-9 EFA to pierwszy w 100% organiczny suplement na rynku, dlatego może być stosowany przez osoby, które są uczulone na ryby. Obecność niezbędnych kwasów tłuszczowych w codziennej diecie jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, szczególnie dlatego, że ciało człowieka nie jest w stanie samo ich wytwarzać. Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe są elementami wielu ważnych reakcji fizjologicznych – są niezbędne do budowy komórek, biorą udział w metabolizmie i transporcie cholesterolu, są prekursorami do budowy prostaglandyn, biorą udział w transporcie wody i elektrolitów do komórek oraz regulują wydalanie jonów sodu z organizmu.

Czy człowiek powinien unikać tłuszczu w diecie?
Przez ostatnie 20 lat na całym świecie prowadzona była propaganda,która miała uświadomić ludzi,że spożywanie tłuszczu to największy dietetyczny grzech,którego należy za wszelką cenę unikać. Niegdyś sądzono,że tłuszcze są zbędne w diecie człowieka,jednakże ostatnimi czasy coraz więcej jest dowodów na to,że błędem jest eleminowanie tego zródłą energii.Spośród wszystkich tłuszczy istnieje grupa,która określa się mianem NNKT - Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (po angielsku EFA - Essential FAtty Acids).NNKT to kwasy tłuszczowe,które,są niezbędne dla zdrowia dla zdrowia człowieka,chociażby ze względu,że ciało ludzkie nie potrafi samo go wytwarzać.Ponieważ NNKT pełnią wiele ważnych ról w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu człowieka, niezwykle ważne jest, aby spożywać ich odpowiednią ilość w diecie. Niestety niektóre z nich są bardzo niestabilne i rozpadają się pod wpływem światła słonecznego.Dlatego w suplemencie Organic Omega EFA 3-6-9 wykorzystano specjalną butelkę oraz NNKT w specjalnie opracowanej kapsułce żelowej.


Sposób użycia:

1 porcję (2 kapsułki) spożywać 2 do 3 razy dziennie podczas posiłków.

Edytowany przez Leksykon, 26 sierpień 2008 - 20:16 .

 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko