Skocz do zawartości

Zdjęcie

PVL Ester Cell Maxx

* * * * * 37 głosów ester cell maxx

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: PVL Ester Cell Maxx- Ocena i opinia (2 użytkowników głosowało)

Opinia o produkcie

 1. Polecam (2 głosów [100.00%])

  Procent głosów: 100.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Ocena dzialania

 1. Masa (2 głosów [66.67%])

  Procent głosów: 66.67%

 2. Sila (1 głosów [33.33%])

  Procent głosów: 33.33%

 3. Wytrzymalosc (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 4. Redukcja tkanki tluszczowej (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
Leksykon

Leksykon

  Jestem dumny z KFD

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 1096 postów
PVL_Ester_Cell_Max.jpg

* Totalna siła – czysta masa
* Szybkie wypełnienie ciała kreatyną
* Środki transportujące kreatynę
* Poprawiona regeneracja
* Zwiększony poziom energii
* Zmniejsza bolesność mięśni
* Większa objętość komórek!
* Działanie antykataboliczne
* Dodano taurynę w celu lepszego wchłaniania aminokwasów i glukozy
* ALA oraz chrom – zabezpieczają przed wolnymi rodnikami

Ester Cell Maxx to suplement dostarczający Tobie najnowszą formę kreatyny – Ester Etylowy Jabłczanu Kreatyny (CEEM). Jest to forma, która wchłania się znacznie lepiej i skuteczniej niż tradycyjny monohydrat kreatyny. Co więcej – nie powoduje skutków ubocznych, których doświadczają niektórzy użytkownicy kreatyny – nie zalewa wodą, nie występują kurcze mięśni czy bóle brzucha. Dodatkowo – nie potrzeba stosować tak dużych dawek węglowodanów do transportu, ani tzw. fazy nasycenia. Wzbogacony w mikronizowaną glutaminę i taurynę, kwas alfa liponowy oraz chelat chromu.

Ester Cell Maxx miesza się łatwo i smakuje znacznie lepiej niż inne suplementy kreatynowe, ponadto dodane 9,8 grama węglowodanów (farmakologicznie czystej dekstrozy) zapewnia lepszy transport kreatyny – cała ta formuła jest już o 3 stopnie wyżej na drabinie rozwoju suplementacji niż reszta konkurencji!

Ester Etylowy Jabłczanu Kreatyny
Zapomnij o monohydracie, mamy nową kreatynę w mieście. Dostarcza takich samych, o ile nie lepszych rezultatów szybciej, jednak bez nieprzyjemnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Ponadto, jest wchłaniana do mięśni znacznie łatwiej niż tradycyjny monohydrat. Mniejsze straty, żadnej fazy nasycenia, tylko większe, silniejsze i pełniejsze mięśnie. A to wszystko dlatego, że estry etylowe kreatyny nie rozpadają się do kreatyniny po kontakcie z kwasami żołądkowymi. Efekt? Mniej kreatyny jest potrzebne by uzyskać taki sam efekt – większe, pełniejsze mięśnie. W przeciwieństwie do innych estrów etylowych kreatyn, nasza jest dodatkowo sprzęgnięta z cząsteczką jabłczanu (co poprawia regeneracje oraz zwiększa poziom energii, jednocześnie zapobiegając bolesności mięśni) a nie HCL (chlorowodoru). Jedynie estry etylowe jabłczanu oferują lepszą absorpcję – wchłaniają się w 100%, bez żadnych strat. Z kolei estry etylowe HCL nie przynoszą żadnych korzyści, jeśli chodzi o lepsze wchłanianie.

L-Glutamina
Glutamina jest jednym z najpowszechniej stosowanych środków w praktycznie każdym sporcie począwszy od kulturystyki i sportów siłowych, przez sporty wytrzymałościowe po żeglarstwo. Glutamina znacząco poprawia regenerację komórek, oraz poprawia wykorzystanie białek i odbudowę glikogenu (cukru mięśniowego, głównego źródła energii dla organizmu).Glutamina jest najbardziej obficie występującym aminokwasem w ciele człowieka. Podczas wysiłku organizm rozbija mięśnie, by uwolnić z nich glutaminę. Jednak zwiększenie jej ilości przed treningiem zmniejsza ten proces, jednocześnie pozwalając na zachowanie większej ilości masy mięśniowej. Glutamina jest również antyoksydantem – zmniejsza ilość wolnych rodników.

Mikronizowana tauryna
Tauryna posiada właściwości rozpraszania tlenku azotu, co zwiększa przepływ krwi przez naczynia do komórek mięśniowych dając w rezultacie lepsze wchłanianie do komórek aminokwasów i glukozy, usprawnioną regenerację, zwiększoną syntezę białek i lepszą pompę na treningu.

ALA
Używany w sporcie od 1992 roku, kwas alfa liponowy pomaga w transporcie substancji odżywczych do mięśni. Sprawia że ester etylowy jabłczany kreatyny trafia dokładnie tam, gdzie powinien trafić. ALA jest również wyjątkowo silnym antyoksydantem – pomaga usuwać wolne rodniki, a także ma znaczący wpływ na regenerację.

Chrom
Chrom jest ostatnim dodatkiem do tego suplementu. Chrom pomaga w manipulowaniu stężeniem glukozy w krwiobiegu w odpowiedzi na przyspieszenie przemian anabolicznych. Słowem – pomaga kreatynie dostać się do komórki. Chrom zawarty w Ester Cell Maxx jest w formie chelatu, co poprawia jego wchłanianie w przewodzie pokarmowym.
Dlaczego estry etylowe kreatyny są skuteczniejsze, niż monohydrat kreatyny?
Cała tajemnica estrów etylowych kreatyny tkwi w ich stabilności. Okazało się, że tradycyjny monohydrat jest bardzo niestabilny w płynach – po kontakcie z cieczą rozpada się do nieaktywnego metabolitu – kreatyniny. Estry etylowe są stabilne, ponieważ po kontakcie z wodą lub kwasami żołądkowymi zachowują swoją aktywność, dzięki czemu cała spożyta dawka kreatyny może trafić do mięśni i spowodować ich wzrost.

Z czym najlepiej łączyć Ester Cell Maxx?
Aby uzyskać maksymalne rezultaty, możesz połączyć go z Extendavol, który poprawia regenerację oraz hamuje rozpad mięśni na treningu oraz z Monster Maxx, który dostarcza do organizmu białek, węglowodanów oraz tłuszczy, co zapewnia składniki niezbędne do budowy masy mięśniowej.Sposób użycia:

1 porcję (16 gram) zmieszaj z 300ml zimnej wody. Bierz dwie porcje dziennie.

Edytowany przez Leksykon, 26 sierpień 2008 - 20:16 .

 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko