Skocz do zawartości

Zdjęcie

Puchar Polski 2013

* * * * * 1 głosów Puchar Polski 2013

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
..Kamil..

..Kamil..

  Prezes Sezonowiec

 • Mod Ogólny
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 20888 postów
 • Wiek: 31
  • Płeć:Mężczyzna

  *
  POPULARNY

  PUCHAR POLSKI 2013

  Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w kulturystyce i fitness

  Eliminacje do Mistrzostw Świata

   

   

  JUŻ W TEN WEEKEND: PUCHAR POLSKI W KIELCACH

  Tegoroczny „Puchar Polski” będzie już 24 edycją tej imprezy. Inauguracja odbyła się w 1990 r w Świnoujściu. Potem „Puchar” krążył od Nowego Targu po Gdańsk i od Wrocławia po Siedlce. Łącznie odwiedził 16 miast, a najwięcej razy, aż 6, organizowano go w Zabrzu. „Puchar” jest największą imprezą jesiennego sezonu w sportach sylwetkowych, przeznaczoną dla elity naszych sportowców i oferującą największe nagrody. Rywalizacja odbywa się we wszystkich konkurencjach występujących w IFBB:

  • Kulturystyka kobiet: wszechwag
  • Kulturystyka mężczyzn: wszechwag
  • Kobieca sylwetka: wszechkategoria
  • Męska sylwetka: wszechkategoria
  • Fitness kobiet: wszechkategoria
  • Fitness sylwetkowe kobiet: wszechkategoria
  • Fitness mężczyzn: wszechkategoria
  • Bikini fitness kobiet: wszechkategoria
  • Kulturystyka klasyczna mężczyzn: wszechkategoria
  • Kulturystyka osób niepełnosprawnych na wózkach: wszechkategoria

  Wszystkie konkurencje rozgrywane są jako open, bez podziału na grupy wiekowe czy kategorie wzrostowe lub wagowe. Data „Pucharu” jest tak ustalana, aby był on jednocześnie eliminacją do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Mężczyzn w Kulturystyce. Na „Pucharze” startuje też elita polskich sportów kobiecych, która jest już po swoich Mistrzostwach Świata, rozgrywanych na początku jesiennego sezonu startowego.


  Zwycięzcami „Pucharu” byli tak znani sportowcy jak nasz pierwszy mistrz świata w kulturystyce – Mirosław Daszkiewicz (1990-91) i kolejni mistrzowie świata: Bogdan Szczotka, Kamil Majek, Robert Piotrkowicz, Marek Olejniczak, mistrzynie świata w kulturystyce – Ewa Kryńska i Agnieszka Ryk, mistrzynie świata w fitness – Aleksandra Kobielak i Kamila Porczyk, mistrz świata w fitness – Tomasz Pietras, mistrzyni świata w fitness sylwetkowym: Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik, mistrzowie świata w kulturystyce klasycznej: Jerzy Pisulski i Damian Witkowski, żeby wymienić tylko najsłynniejszych.

  Ostatnimi laty „Puchar” łączony jest z Mistrzostwami Polski Juniorów i Weteranów, tworząc cały weekend sportów sylwetkowych, zaczynający się już w piątek, a kończący w niedzielne popołudnie. Przy czym te Mistrzostwa Polski służą też wyłonieniu reprezentacji kraju na Mistrzostwa Świata tych grup wiekowych. Impreza daje więc pełen przegląd zarówno najlepszych seniorów i seniorek, jak i najmłodszych talentów oraz dojrzałych wiekiem weteranów.

  Na Mistrzostwach Polski będą rozgrywane następujące kategorie:

  • Juniorki kulturystki (do lat 23) wszechwag,
  • Juniorki fitness sylwetkowego (do lat 23) wszechkategoria
  • Juniorki bikini fitness (do lat 23) wszechkategoria
  • Weteranki fitness sylwetkowego (powyżej 35 lat) wszechkategoria
  • Juniorki fitness (do lat 23) wszechkategoria
  • Juniorzy fitness (do lat 23) wszechkategoria
  • Juniorzy męska sylwetka (do lat 23) wszechkategoria
  • Juniorzy w kulturystyce klasycznej (do lat 23) wszechkategoria
  • Juniorzy młodsi w kulturystyce (od 16 do 18 lat) wszechwag
  • Juniorzy kulturyści (do lat 23) do 75 kg
  • Juniorzy kulturyści (do lat 23) powyżej 75 kg
  • Weterani kulturyści (40 – 49 lat) do 80 kg
  • Weterani kulturyści (40 – 49 lat) powyżej 80 kg
  • Weterani kulturyści (50 – 59 lat) wszechwag
  • Weterani kulturyści (+60 lat) wszechwag
  • Weterani w kulturystyce klasycznej (+40 lat) wszechwag

  W roku ubiegłym, zwycięzca Pucharu Polski, Marek Olejniczak, został później pierwszym polskim mistrzem świata w wadze superciężkiej, powyżej 100 kg. Czy zwycięzca tegorocznego Pucharu też będzie miał tyle szczęścia? Oby!

  Tegoroczny Puchar Polski organizowany jest przez firmę „Targi Kielce” i będzie połączony z targami fitness. Miejscem rozgrywania imprezy jest okazałe Nowe Centrum Kongresowe w Kielcach przy ul. Zakładowej 1.

  Program weekendu jest następujący:

   

  4 października 2013 r. (piątek)

  • godz. 18:00 – 20:00 - weryfikacja uczestników Mistrzostw Polski Juniorów i Weteranów, Hotel ARKADIA, ul. Urzędnicza 13, Kielce.

  5 października 2013 r. (sobota)

  • godz. 11:00 – Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów – eliminacje i półfinały, Nowe Centrum Kongresowe w Kielcach, ul. Zakładowa 1.
  • 5 października 2013 r. (sobota), godz. 16:00 – oficjalne otwarcie Mistrzostw Polski i finały, Nowe Centrum Kongresowe w Kielcach, ul. Zakładowa 1.

  6 października 2013 r. (niedziela)

  • godz. 10:00 – 11:00 - weryfikacja uczestników Pucharu Polski, Nowe Centrum Kongresowe w Kielcach, ul. Zakładowa 1.
  • 6 października 2013 r. (niedziela) w godz. 11:00 – Puchar Polski – eliminacje i półfinały, Nowe Centrum Kongresowe w Kielcach, ul. Zakładowa 1.
  • 6 października 2013 r. (niedziela) w godz. 16:00 – oficjalne otwarcie Pucharu Polski i finały, Nowe Centrum Kongresowe w Kielcach, ul. Zakładowa 1.

  Gwiazdami tegorocznego Pucharu będą:

  Andrzej Kołodziejczyk
  Andrzej Kołodziejczyk.jpg

  Kategoria superciężka +100 kg, 183 cm wzrostu, waga startowa 113-116 kg.

  Zadebiutował na Mistrzostwach Polski Juniorów 1995 w Ciechanowie, zdobywając brązowy medal. Pierwszy brązowy medal Mistrzostw Polski wywalcza w 2007 r w Białymstoku. Wchodzi w skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w Baku, zajmując 4 miejsce. To miejsce będzie go „prześladować” przez kolejne dwa Mistrzostwa Europy, w Playa de Aro i w Nowym Sadzie. W 2008 r zdobywa srebrny medal Mistrzostw Polski, za Markiem Olejniczakiem. W 2009 r staje na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Polski w Ostrołęce, wygrywając także kategorie open, ale pojawia się także na jesiennym Pucharze Polski w Zabrzu, od razu odnosząc zwycięstwo. W 2010 r z powodzeniem broni tytułu mistrza Polski w Golubiu-Dobrzyniu i sięga po srebrny medal Mistrzostw Europy w Maastricht. W 2011 r zmienia taktykę, opuszcza wiosenny sezon startowy i pojawia się na jesiennym Pucharze Polski, odnosząc błyskotliwe zwycięstwo nad Markiem Olejniczakiem i Tomaszem Lechem. Jedzie na Mistrzostwa Świata do Bombaju, gdzie odnosi swój życiowy sukces, zostając wicemistrzem świata w kategorii superciężkiej, za Rastislavem Solarem ze Słowacji. W 2012 r zajmuje 3 miejsce na Pucharze Polski (za Markiem Olejniczakiem i Karolem Małeckim), ale wchodzi w skład nielicznej reprezentacji Polski na Mistrzostwa świata w Ekwadorze. Tam walczy dzielnie w finale, nie tylko z rywalami, ale także chorobą (grypa żołądkowa), i pomimo tej rujnującej formę startową dolegliwości, zajmuje 4 miejsce. Jego klasa sportowa ustabilizowała się na takim poziomie, że jest w stanie przywozić medale z każdej największej imprezy międzynarodowej IFBB. W jego kolekcji brakuje juz tylko „złota” z Mistrzostw Świata. czy w tym roku ten wyczyn mu się uda?

   


  Marcin Kosel
  Marcin Kosel.jpg

  Kategoria lekka, do 70 kg, 152 cm wzrostu, waga startowa 65-69 kg
  Pojawia się na Mistrzsowtach Polski 2008 w Płońsku, od razy zdobywając srebrny medal, za Grzegorzem Sochackim. Powtarza ten wynik w 2009 r w Ostrołęce, ulegając tym razem doświadczonemu Tomaszowi Błaziakowi. Ale talent i predyspozycje Marcina do kulturystyki od razy były widoczne. Potrzebował czasu na doszlifowanie jakości mięśni i szczegółów. W 2009 r jedzie po raz pierwszy na Mistrzostwa Europy i od razu zdobywa brązowy medal. Rok 2010 zaczyna od tytułu mistrza Polski, a na Mistrzostwach Europy święci wielki tryumf, zdobywając złoty medal!. W 2011 r zmienia cykl startowy na jesienny, zajmując 7 miejsce na Pucharze Polski oraz 5 na swoich pierwszych Mistrzostwach Świata w Bombaju. W 2012 r wraca na cykl wiosenny, wygrywając Mistrzostwa Polski i przywożąc srebrny medal z Mistrzostw Europy. W sezonie 2013 jego wiosennym celem były Mistrzostwa Arnolda w Columbus, na których pokonuje dwóch mistrzów świata, wracając w glorii zwycięzcy. Teraz będzie walczył o miejsce w reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Marrakeszu, a tam o swój pierwszy medal na imprezie tej rangi.

  Karol Małecki
  Karol Małecki.jpg
  Kategoria lekka, do 75 kg
  Swój pierwszy medal Mistrzostw Polski wywalcza w 2010 r w Golubiu-Dobrzyniu, jedzie na Mistrzostwa Europy do Maastricht i od razu staje na podium, zdobywając srebrny medal. To świadczy o jego wielkim talencie do kulturystyki. W 2011 r koncentruje się na wczesnowiosennych imprezach, zdobywając za oceanem 2 miejsce na Mistrzostwach Arnolda w Columbus, za Włochem Alessandro Zuccaro, rewanżując mu się 2 tygodnie później na pierwszej amatorskiej Olympii w Londynie, wygrywając kategorię do 75 kg. W roku 2012 koncentruje się na jesiennym sezonie, zajmując 2 miejsce na Pucharze Polski, za późniejszym mistrzem świata Markiem Olejniczakiem. Potem jedzie na Arnold Europe do Madrytu, gdzie odnosi błyskotliwe zwycięstwo. Na Mistrzostwach Świata w Ekwadorze, wałcząc z chorobą, zajmuje 6 miejsce.

  Mateusz Kołkowski
  Mateusz Kołkowski.jpg
  Kulturystyka klasyczna, kategoria +180 cm, 186 cm wzrostu, 86 kg
  Swój pierwszy tytuł mistrza Polski zdobywa w 2009 r w Ostrołęce. Potem startuje na Pucharze Polski 2011, zajmując 3 miejsce, i jedzie na Mistrzowa Świata do Tallina, na których zostaje sensacyjnym zwycięzcą kategorii najwyższej, powyżej 180 cm wzrostu.

  Mariusz Bałaziński
  Mariusz Bałaziński.jpg
  Kulturystyka klasyczna, kategoria do 175 cm, 172 cm wzrostu, 75 kg
  Jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników. Na Mistrzostwach Polski 2007 w Białymstoku zdobywa srebrny medal. Debiutuje na Mistrzostwach Europy, zajmując 9 miejsce. Ale już w 2008 r zostaje brązowym medalistą Mistrzostw Świata. W 2009 r wygrywa Mistrzostwa Polski, także w kategorii open, i przywozi brązowy medal z Mistrzostw Europy. W lecie broni barw Polski na World Games na Tajwanie, zdobywając brązowy medal w kulturystyce w kategorii do 80 kg. Na jesieni wraca do kulturystyki klasycznej, zostając wicemistrzem świata. Rok 2011 zaczyna od zwycięstwa na Arnold America w Columbus na inaugurację zawodów w kulturystyce klasycznej na tej imprezie. Zaraz potem odnosi zwycięstwo na Amatorskiej Olympii w Londynie. W sezonie jesiennym wywalcza 2 miejsce na Arnold Europe w Madrycie.

  Mariusz Lewandowski
  Mariusz Lewandowski.jpg
  Fitness mężczyzn, kategoria open, 170,5 cm, 72,5 kg
  Jego największe sukcesy krajowe to wicemistrzostwo Polski w 2010 r i tytuł mistrza Polski w 2012 r. Wtedy kwalifikuje się do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w Zagrzebiu, skąd przywozi brązowy medal. Sezon jesienny zaczyna od zwycięstwa na Pucharze Polski w Miński Mazowieckim, a na Mistrzostwach Świata w Białymstoku wchodzi do finału, zajmując 6 miejsce. W 2013 r w Kijowie, poprawia ten wynik, przesuwając się na 5 lokatę w niesłychanie silnej konkurencji, pełnej byłych mistrzów świata i Europy.

  Joanna Ucińska
  Joanna Ucińska.jpg

  Fitness sylwetkowe kobiet, kategoria do 168 cm, 167 cm wzrostu, 54 kg
  Na Mistrzostwach Polski 2011 w Częstochowie zostaje mistrzynią kraju i jedzie na swoje pierwsze Mistrzostwa Europy, gdzie od razu wchodzi do finału i zajmuje 4 miejsce. Rok 2012 zaczyna od tytułu wicemistrzyni Polski, ale na arenie międzynarodowej bez większych sukcesów. W 2013 r odzyskuje tytuł mistrzyni Polski i zajmuje 8 miejsce na Mistrzostwach Europy w Santa Suzanna. W jesiennym sezonie jest jeszcze lepsza, awansując do finału Mistrzostw Świata, gdzie plasuje sięna 6 pozycji.

  Paula Banot
  Paula Banot.jpg

  Bikini fitness, kategoria +168 cm, 175 cm wzrostu, 61 kg
  Rewelacyjne odkrycie tegorocznego sezonu. Po eliminacjach w Strzegomiu awansuje do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Kijowie, gdzie wchodzi do półfinału, zajmując w debiutanckim starcie 10 miejsce na ponad 30 zawodniczek. Ale ma za sobą 8 lat startów w innej konkurencji – disco dance.

  Hanna Garboś
  Hanna Garboś.jpg

  Bikini fitness, kategoria do 163 cm, 163 cm wzrostu, 51 kg
  Rewelacyjna zwyciężczyni tegorocznych Debiutów PZKFiTS oraz Mistrzostw Polski, także w kategorii open. Swoją karierę międzynarodową zaczęła od Mistrzostw Europy, gdzie jeszcze nie weszła do półfinału, ale na Mistrzostwach Świata w Kijowie było już znacznie lepiej (13 miejsce). Młoda, obiecująca zawodniczka, z wielkimi szansami na przyszłość.

  Mariusz Czerniewicz
  Mariusz Czerniewicz.jpg

  Męska sylwetka, kategoria do 178 cm, 177 cm wzrostu, 82,5 kg
  Rewelacyjny talent w nowej kategorii, wprowadzonej przez IFBB z początkiem tego roku – męskiej sylwetce. W marcu wygrał Debiuty PZKFiTS, potem został wicemistrzem Polski, a na Mistrzostwach Świata w Kijowie – wicemistrzem świata!

  Grzegorz Płaczkowski
  Grzegorz Płaczkowski.jpg

  Męska sylwetka, kategoria do 178 cm, 177 cm wzrostu, 83,5 kg
  Kolejny nasz wielki talent w kategorii męska sylwetka, mistrz Polski 2013 oraz
  brązowy medalista Mistrzostw Świata w Kijowie.


  • 7

  Doradca KFD

  Doradca KFD
  • KFD pro

  Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
  Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

  #2
  lMADŁO

  lMADŁO

   Albańskie kakao.Tylko prawdziwe kakao nie podrabiane!

  • KFD pro
  • PipPipPipPip
  • 1271 postów
 • Wiek: 26
  • Płeć:Mężczyzna

  Będzie jakaś transmisja w TV albo w internecie?


  • 0

  #3
  iCola

  iCola

   <img align="absMiddle" src="/img/premium.gif" alt="" /> KFD Premium

  • KFD pro
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2532 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Poznań
  • Staż [mies.]: °

  W necie, w dzienniku SNIZ / Massator na ostatnich stronach znajdziesz link do transmisji :-)


  • 0

  #4
  ..Kamil..

  ..Kamil..

   Prezes Sezonowiec

  • Mod Ogólny
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 20888 postów
 • Wiek: 31
  • Płeć:Mężczyzna

  Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów

  w Kulturystyce i Fitness

  Klasyfikacja końcowa

   

   

  Fitness juniorów - wszechkategoria

   

  1. Kamil Strzelczyk, Nr. 56

  2. Adrian Michoń, Nr. 57

  3. Mateusz Suwała, Nr. 58

   

   

  Fitness sylwetkowe juniorek - wszechkategoria

   

  1. Kaja Wojciechowska, Nr. 1
  2. Ludmiła Zielińska, Nr. 2
  3. Aleksandra Morawska, Nr. 4
  4. Aneta Jaskólska, Nr. 6
  5. Patrycja Światłowska, Nr. 3
  6. Marta Antkiewicz, Nr. 5

   

   

  Bikini fitness juniorek - wszechkategoria

   

  1. Katarzyna Gryko, Nr. 37
  2. Iwona Kowalska, Nr. 34
  3. Joanna Maksymiuk, Nr. 27
  4. Izabela Wieczeryńska, Nr. 38
  5. Katarzyna Kowalska, Nr. 33
  6. Aleksandra Moczek, Nr. 28
  7. Julia Cichaczewska, Nr. 32
  8. Angelika Smoła, Nr. 29
  9. Daria Kowalska, Nr. 36
  10. Roksana Szeliga, Nr. 31

   

   

  Fitness sylwetkowe weteranek - wszechkategoria

   

  1. Małgorzata Śliwińska, Nr. 68
  2. Sylwia Klaczyńska, Nr. 65
  3. Anna Bernady, Nr. 63
  4. Agnieszka Kotowska, Nr. 64
  5. Małgorzata Poluchowicz, Nr. 62
  6. Anna Starościak, Nr. 66

   

   

  Męska sylwetka juniorów - wszechkategoria

   

  1. Łukasz Gnoza, Nr. 103
  2. Mateusz Sowa, Nr. 100
  3. Wojciech Krzeczowski, Nr. 101
  4. Grzegorz Indyka, Nr. 102

   

   

  Kulturystyka klasyczna juniorów - wszechkategoria

   

  1. Konrad Balcerzak, Nr. 44
  2. Michał Kaleta, Nr. 43
  3. Tobiasz Rusek, Nr. 46
  4. Patryk Kościelniak, Nr. 55
  5. Mariusz Maga, Nr. 47
  6. Dawid Halota, Nr. 51
  7. Adam Mamrot, Nr. 52
  8. Krzysztof Ćwiertnia, Nr. 48
  9. Karol Da Costa, Nr. 42
  10. Gracjan Sikora, Nr. 50
  11. Maciej Czeka, Nr. 49
  12. Łukasz Jarczewski, Nr. 54
  13. Roland Kowalczyk, Nr. 53

   

   

  Kulturystyka juniorów młodszych - wszechwag

   

  1. Damian Hening, Nr. 73
  2. Dawid Olejnik, Nr. 71
  3. Paweł Okoniewski, Nr. 74
  4. Ernest Matysek, Nr. 72

   

   

  Kulturystyka juniorów do 75 kg

   

  1. Marcin Piechota, Nr. 7
  2. Przemysław Naczk, Nr. 10
  3. Sylwester Kaczmarek, Nr. 12
  4. Damian Świtała, Nr. 9
  5. Krzysztof Lemke, Nr. 11
  6. Piotr Zalewski, Nr. 8

   

   

  Kulturystyka juniorów powyżej 75 kg

   

  1. Maciej Żochowski, Nr. 20
  2. Zachary Krajniak, Nr. 26
  3. Kamil Tanwic, Nr. 22
  4. Patryk Wolwiak, Nr. 21
  5. Piotr Grużewski, Nr. 23
  6. Rafał Noras, Nr. 25
  7. Paweł Skorliński, Nr. 24
  8. Łukasz Kongiel, Nr. 45

   

   

  Kulturystyka juniorów OPEN

   

  1. Maciej Żochowski, Nr. 20
  2. Marcin Piechota, Nr. 7
  3. Konrad Balcerzak, Nr. 44
  4. Damian Hening, Nr. 73

   

   

  Kulturystyka weteranów 40-49 lat wszechwag

   

  1. Krzysztof Wojtal, Nr. 79
  2. Sebastian Szmyt, Nr. 77
  3. Arkadiusz Siewior, Nr. 78
  4. Wiesław Cisowski, Nr. 76

   

   

  Kulturystyka weteranów 50-59 lat - wszechwag

   

  1. Albert Szczygielski, Nr. 80
  2. Marek Kołecki, Nr. 85
  3. Marek Stefaniak, Nr. 86
  4. Krzysztof Wiśniewski, Nr. 83
  5. Grzegorz Drozd, Nr. 82
  6. Andrzej Kaczmarek, Nr. 84
  7. Lesław Poor, Nr. 69
  8. Andrzej Kaliński, Nr. 81

   

   

  Kulturystyka weteranów 60-65 lat - wszechwag

   

  1. Jan Olejko, Nr. 87
  2. Mirosław Kaźmierczak, Nr. 89
  3. Edmund Lechowicz, Nr. 88
  4. Lechosław Pokropek, Nr. 91

   

   

  Kulturystyka weteranów powyżej 65 lat - wszechwag

   

  1. Gabriel Kunecki, Nr. 93
  2. Zbigniew Bartos, Nr. 90
  3. Stanisław Kruszyński, Nr. 92

   

   

  Kulturystyka klasyczna weteranów - wszechkategoria

   

  1. Marek Boć, Nr. 98
  2. Piotr Zieliński, Nr. 96
  3. Eryk Denko, Nr. 95
  4. Mieczysław Nowacki, Nr. 99
  5. Artur Śliczny, Nr. 97

   

   

  Kulturystyka weteranów OPEN

   

  1. Krzysztof Wojtal, Nr. 79
  2. Albert Szczygielski, Nr. 80
  3. Marek Boć, Nr. 98
  4. Jan Olejko, Nr. 87


  • 1

  #5
  ..Kamil..

  ..Kamil..

   Prezes Sezonowiec

  • Mod Ogólny
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 20888 postów
 • Wiek: 31
  • Płeć:Mężczyzna

  Puchar Polski

  w Kulturystyce i Fitness

  Klasyfikacja końcowa

   

   

  Fitness kobiet - wszechkategoria

   

  1. Aleksandra Kępa, Nr. 45
  2. Magdalena Mroczkowska, Nr. 43
  3. Marta Sawiniec, Nr. 47
  4. Magdalena Maciejewska, Nr. 44
  5. Gabriela Iskra, Nr. 46

   

   

  Fitness mężczyzn - wszechkategoria

   

  1. Mariusz Lewandowski, Nr. 69
  2. Piotr Semkło, Nr. 68
  3. Piotr Bodzioch, Nr. 67
  4. Sebastian Lech, Nr. 64
  5. Mirosław Kaźmierczak, Nr. 65

   

   

  Fitness sylwetkowe kobiet - wszechkategoria

   

  1. Joanna Ucińska, Nr. 56
  2. Joanna Ganske, Nr. 52
  3. Małgorzata Śliwińska, Nr. 48
  4. Natalia Gogol, Nr. 55
  5. Sylwia Klaczyńska, Nr. 54
  6. Maja Dębska, Nr. 51
  7. Weronika Jedlińska, Nr. 49
  8. Agnieszka Iwańska, Nr. 59
  9. Aneta Michalak, Nr. 53
  10. Ludmiła Zielińska, Nr. 50

   

   

  Męska sylwetka - wszechkategoria

   

  1. Mariusz Czerniewicz, Nr. 28
  2. Łukasz Gnoza, Nr. 40
  3. Grzegorz Płaczkowski, Nr. 31
  4. Cezary Blicharz, Nr. 36
  5. Mateusz Sowa, Nr. 39
  6. Jarosław Chyłek, Nr. 42
  7. Mariusz Mróz, Nr. 38
  8. Adam Jankowski, Nr. 37
  9. Bartłomiej Skupień, Nr. 41

   

   

  Bikini fitness kobiet - wszechkategoria

  1. Katarzyna Gryko, Nr. 81
  2. Hanna Garboś, Nr. 76
  3. Paula Banot, Nr. 75
  4. Iwona Kowalska, Nr. 79
  5. Jagienka Kamińska, Nr. 78
  6. Joanna Maksymiuk, Nr. 57
  7. Marta Ceglarska-Wójciak, Nr. 74
  8. Arleta Macierzyńska, Nr. 77
  9. Katarzyna Kowalska, Nr. 70
  10. Kinga Dobrzańska, Nr. 73
  11. Katarzyna Hajduk, Nr. 71
  12. Kinga Grębosz, Nr. 80
  13. Julia Cichaczewska, Nr. 72

   

   

  Kulturystyka mężczyzn - wszechwag

   

  1. Karol Małecki, Nr. 21
  2. Tomasz Lech, Nr. 98
  3. Jakub Potocki, Nr. 16
  4. Andrzej Kołodziejczyk, Nr. 5
  5. Dominik Hałas, Nr. 14
  6. Marcin Kosel, Nr. 15
  7. Michał Koziarski, Nr. 20
  8. Sebastian Szmyt, Nr. 1
  9. Łukasz Dojka, Nr. 8
  10. Sebastian Macek, Nr. 22
  11. Łukasz Nitka, Nr. 17
  12. Damian Brzenska, Nr. 18
  13. Wiesław Cisowski, Nr. 19

   

   

  Kulturystyka klasyczna mężczyzn - wszechkategoria

   

  1. Mariusz Bałazinski, Nr. 95
  2. Tomasz Kornalewski, Nr. 92
  3. Artur Szmidt, Nr. 96
  4. Dawid Sobczyk, Nr. 93
  5. Jacek Patorski, Nr. 94
  6. Piotr Zieliński, Nr. 97
  7. Jan Olejko, Nr. 91

   

   

  Kulturystyka osób niepełnosprawnych na wózkach

   

  1. Michał Kilian, Nr. 121
  2. Dawid Małek, Nr. 110


  • 0

  #6
  zmotywowany

  zmotywowany

   KFD Silver

  • KFD pro
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
 • Wiek: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Bydgoszcz
  • Staż [mies.]: +

  ..Kamil... mozna wiedziec jakie jest zrodlo pierwszego postu?czy to twoj autorski tekst?bo na sojowych jest bardzo podobnie %)


  • 0

  #7
  ..Kamil..

  ..Kamil..

   Prezes Sezonowiec

  • Mod Ogólny
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 20888 postów
 • Wiek: 31
  • Płeć:Mężczyzna

  materiał przekazany przez organizatorów ;)


  • 0

  #8
  Aggressor

  Aggressor

   Entia non sunt multiplicanda praeter necessitatem

  • Aktywny użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 15119 postów
 • Wiek: 38
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Siemianowice
  • Staż [mies.]: 11lat

  KFD dostaje informacje bezposrednio od sędziego głownego/spikera ktory wysyła je pewnie rownoczesnie na inne portale ;)


  • 0

  #9
  zmotywowany

  zmotywowany

   KFD Silver

  • KFD pro
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
 • Wiek: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Bydgoszcz
  • Staż [mies.]: +

  ok dzieki za informacje,nikogo nie oskarżałem tylko po prostu z ciekawości zapytałem,pozdro


  • 0

  #10
  aminokwas

  aminokwas

   KFD Silver

  • KFD pro
  • PipPipPip
  • 283 postów
 • Wiek: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 24+

  mam prośbę. ma ktoś filmik z youtuba gdzie są dogrywki po 1 min z muzyką z mistrzostw polski ? albo wie jaka tam piosenka leciała? ;)


  • 0
  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko