Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy z iniekcją Enanthana

- - - - -

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
19Tomek83

19Tomek83

    Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 14 postów
  • Wiek: 38
    • Płeć:Mężczyzna
    • Staż [mies.]: 5 lat

    Witam

    jestem na cyklu, choć nietypowym. Zdiagnozowano u mnie zespół niskiego testosteronu, i dawkuję, zgodnie z zaleceniem lekarza, jedną ampułke (100mg) Enanthanu z Jelfy (produkt na recepte, z apteki) (igły 0,7, spirytus przed i po iniekcji) e5d

    Pierwsze dwie iniekcje były w udo i nie było zadnych komplikacji. Trzeci strzał zdecydowałem się aplikować w prawy pośladek. Bylo to w ostatnią niedzielę. Nastepnego dnia, cąły pośladek był zaczerwieniony, i paskudnie swędział. Dodatkowo zaniepokoił mnie ból pachwiny. We wtorek w trakcie kąpieli zauwazyłem między udem a brzuchem wybrzuszenie. Z początku myslalem ze to przepuklina. Do tego cały czas zwiekszał się ból pachwiny, do tego stopnia, że nie mogłem podnieść w bok nogi.

    Pośladek paskudnie swędział, noga bolała, i niezbyt dobrze sie czułem. Niie mialem gorączki, ciśnienie bylo w normie. W środe rano bylem w NFZ u lekarza rodzinnego, zapisali mnie na czwartek rano. W czwartek lekarz zerknął i wykluczył przepukline. nie przepisał mi zadnych leków przeciwzapalnych. dal skierownaie na morfologie alat aspat, rozmaz. 

    Pisze to w piąty dzień po pamiętnej iniekcji, obrzęk z pośladka zniknął, ale bół pachwiny sie utrzymuje choć juz o wiele mniejszy. Mialem też dzisiaj rano kolejną iniekcje enanthanu, tym razem w udo i póki co nie ma zadnych niepokojących objawów.

     

    Zalozylem temat, bo nigdzie nie znalazlem objawów takich jakie pojawiły się u mnie czyli:

     

    -czerwonego obrzęku po iniekcji który objął cały pośladek (brak bólu, ciągłe swędzenie od którego mozna bylo zwariować, utrzymujące sie 3 dni)

    -ból pachwiny (brak mozliwosci uniesienia nogi w bok i do przodu)

    -powiększenie węzłów chłonnych pachwinowych

     

     

    Pytanie czy komuś sie przytrafily takie komplikacje i jak sobie z nimi radził

     

    Naprawde sie wystraszylem i mam nadzieje że to nie jest uczulenie na Enanthan, tym bardizej że dawka w porównaniu do tego co czytuje na forum, jest malutka (100ml)

     

    I na koniec, czy przy takiej dawce można liczyć na jakieś przyrosty? (trenuje 4-6 razy w tygodniu na silowni SPLIT + 30 cardio po kazdym treningu)

     

     

    pozdrawiam


    • 0

    #2
    aider94

    aider94

      KFD Premium

    • KFD pro
    • PipPipPip
    • 472 postów
  • Wiek: 27
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Płock
    • Staż [mies.]: 5 lat

    pierwsza rzecz uzupełnij profil


    • 0

    #3
    glowian

    glowian

    • KFD pro
    • Pip
    • 18 postów
  • Wiek: 41
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Huthwaite

    100ml ?? a jakie stezenie tego testosteronu ?? po 100ml tez by mnie bolalo mam nadzieje ze chodzi o 100mg (miligramow) 

     
    • 0

    #4
    19Tomek83

    19Tomek83

      Nowy na pokładzie

    • Nowi na forum
    • Pip
    • 14 postów
  • Wiek: 38
    • Płeć:Mężczyzna
    • Staż [mies.]: 5 lat

    Testosteron Prolongatum Jelfa (opakowanie 5 ampułek po 1 ml). Jedna ampułka zawiera 100mg testosteronu enantanu.

    Na forach widze że ludzie na cyklach biorą 250-500mb, czyli 250-500mg zgadza sie?


    • 0

    #5
    19Tomek83

    19Tomek83

      Nowy na pokładzie

    • Nowi na forum
    • Pip
    • 14 postów
  • Wiek: 38
    • Płeć:Mężczyzna
    • Staż [mies.]: 5 lat

    Jestem w tej chwili po szóstej iniekcji Testosteru Enanthan z firmy Jelfa (zakup recepta z apteki).

     

    Jak pisalem powyzej, przy trzeciej iniekcji pojawil sie obrzęk i zaczerwienienie na posladku połóczone z powiekszeniem węzłów chłonnych pachwinowych. Uznalem ze to mogl być tzw wypadek przy pracy. W ubiegłą sobotę iniekcję strzału nr 6 wykonałem w lewe udo i pojawiła sie dokładnie ta sama dolegliwość - obrzęk, spuchnięcie (obwód uda o 3cm wiekszy od drugiego), i ciągłe swędzenie

     

    Zamieszczam zdjęcie jak moja noga wygląda 72 godziny po iniekcji. OBRZĘk lekko sie zmniejszył, natomiast nadal swędzi i jest jeszcze w niektorych okolicach zaczerwienione.

     

    http://ifotos.pl/z/ssaeper

     

     

     

    Pytanie do Was, doświadczonych i znających się na rzeczy - czy to uczulenie? Ja osobiście już nie wiem co o tym myśleć. Na 6 iniekcji, dwie skonczyly sie czymś w rodzaju reakcji alergicznej...

     

     

     

     

    prosba o pomoc. 


    • 0

    #6
    TytiX

    TytiX

      KFD Silver

    • KFD pro
    • PipPipPip
    • 296 postów
  • Wiek: 26
    • Płeć:Mężczyzna
    • Staż [mies.]: 40

    Ten ból pośladka wywołany był na 100% źle przeprowadzoną iniekcją. Pamiętam początki jak sam sobie strzelałem w dupsko, tyle że 500mg(2ml), ręce się trzęsły, więc sobie wyobrażam jaki ta igła zrobiła rozpier.ol w pośladku. Na drugi dzień czerwony poślad, ból taki że nawet buta nie mogłem sobie zawiązać. Na pewno w dobre miejsce w tyłku bijesz ? Jeśli w uda bijesz i nie ma problemu z niczym to nie kombinuj tylko wal w uda, będziesz się martwić jak już będziesz odczuwać dyskomfort przy iniekcji, chociaż ja będąc ok. 8 miesięcy na bombie cały czas walę tylko w poślady


    • 0

    #7
    p9000

    p9000

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 381 postów
  • Wiek: 36
    • Płeć:Mężczyzna
    • Staż [mies.]: 96

    moj pierwszy strzal pamietam jak dzis poszlo w dupsko i zadna reka sie nie trzesla i strzal bezbolesny i tak jest do dzis gdzie bym nie celowal nie wiem moze odstawcie alko jak juz łapa lata  %%)


    • 0




    0 użytkowników czyta ten temat

    0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

     Zamknij okienko