Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z odstawieniem Sudafed

* * * * * 1 głosów

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
rbr

rbr

    Się rozkreca

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Wiek: 34
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Wwa

    Witam serdecznie,

    Od 2 tyg mam problem z z Sudafed'em. Od kąd dostałem kataru nie mogę przestać żyć bez tego specyfiku.

     

    Momentalnie jak odstawię preparat nos zapycha mi się oraz zalewa wydzieliną i nie mogę oderwać się od chusteczek.

    Nic nie pomaga tylko ten specyfik do nosa!

     

    Proszę o pomoc w jaki sposób można się wyleczyć z kataru?

    Wiem że dziwnie brzmi ale mam z tym problem

     

     

    Pozdrawiam


    • 0

    Doradca KFD

    Doradca KFD
    • KFD pro

    Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




    Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

    #2
    lMAGO

    lMAGO

      Zbanowany

    • Mod
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
    • 27667 postów
  • Wiek: 99
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Piźdichowo dolne
    może masz na coś uczulenie ;)
    ogólnie dziwna sytuacja, bo to pseudoefedryna, a tolerancja organizmu na nią szybko wzrasta, w sumie po 2 tygodniach przy zalecanych dawkach zazwyczaj już się nie odczuwa żadnych pozytywnych skutków jeśli chodzi o udrażnianie nosa;

    idź z tym problemem do lekarza ;)
    • 0

    #3
    rbr

    rbr

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 236 postów
  • Wiek: 34
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Wwa

    no cóż chyba nie mam wyjścia.

    Dzięki :)


    • 0




    0 użytkowników czyta ten temat

    0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

     Zamknij okienko