Skocz do zawartości

Zdjęcie

POMPA MIĘŚNIOWA ROZRYWAJĄCA KOSZULKĘ!

- - - - -

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
Kamil-Nowakowski

Kamil-Nowakowski

  HI TEC NUTRITION

 • Partner KFD
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 11988 postów
 • Wiek: 38
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Giżycko
  • Staż [mies.]: długo
  Jakie jest najprzyjemniejsze doznanie każdego kulturysty podczas treningu?
  Odpowiedź jest prosta…
  POMPA MIĘŚNIOWA ROZRYWAJĄCA KOSZULKĘ!
  Pracujące mięśnie stają się większe i obrzmiałe a unaczynienie bardziej widoczne pod skórą. Kto nie chciałby spotęgować tego efektu, który niestety jest przemijający. Dzisiejsze boostery tlenku azotu pozwalają przygotować mięśnie tuż przed treningiem na dużo większą pompę, gdyż dostarczają surowce i stymulanty do produkcji tlenku azotu. Co więcej niektóre z nich nasilają efekt działania tlenku azotu, dzięki czemu znacznie dłużej odczuwany jest obrzęk mięśni po treningu. Poza efektem wizualnym jest też element praktyczny, korzystny dla szybszej regeneracji po-treningowej i wzrostu masy mięśniowej. To co pozwala nam lepiej wyglądać w czasie treningu, ułatwia także naszym mięśniom pozyskać składniki odżywcze niezbędne do szybkiego wzrostu. Jeśli do tego wszystkiego dodamy składnik redukujący zakwaszenie podczas wysiłku to cały nasz trening stanie się super-wydajny i w końcu przekroczymy barierę wzrostu lub ciężaru, które były do tej pory nie do przekroczenia.
  Teraz krótko o składnikach preparatu VasoFusion
  Beta-alanina jest prekursorem karnozyny, która pełni istotną funkcje buforującą zakwaszenie mięśni. Innymi słowy jesteś w stanie dłużej i intensywniej trenować, odczuwasz mniejszy ból w trakcie wykonywania serii a mniejszy ból to więcej powtórzeń i większa pompa mięśniowa. Ponadto beta-alanina wzmacnia działanie kreatyny, powodując większe przyrostu siły i beztłuszczowej masy mięśniowej w porównaniu do suplementacji samą kreatyną.
  Nasz wysoce skomplikowany organizm ma jedna prosta zasadę, jeśli dostarczysz w nadmiarze jakiegoś surowca to komórki szybciej i silniej będą prowadzić reakcje biochemiczne. Właśnie ten efekt wykorzystywany jest w syntezie tlenku azotu. Związek ten powoduje rozluźnienie mięśni gładkich naczyń krwionośnych dzięki temu tkanka mięśniowa ulega większemu przekrwieniu, czego efektem jest pompa mięśniowa. Istnieją pewne związki, które bezpośrednio stymulują proces syntezy tlenku azotu a są nimi: OPC z pestek winogron i witamina B3. Bezpośrednim prekursorem w syntezie tlenku azotu jest arginina a w reakcji uczestniczą także witaminy z grypy B, głównie kwas foliowy. Witaminami sprzężonymi z kwasem foliowym są witaminy: B12 i B6
  Doświadczeni sportowcy potwierdzili, że lepszym rozwiązaniem od łykania samej argininy jest jednoczesne zastosowanie argininy z całym pakietem nowoczesnych cząstek – ornityny i cytruliny - uczestniczących w jej metabolizmie. Ponadto substancje te można połączyć wiązaniami chemicznymi z bardzo skutecznymi anabolikami lub antykatabolikami takimi jak: jabłczan cytruliny, alfaketoglutaran argininy AAKG, alfaketoglutaran ornityny OKG, jabłczan argininy, piroglutargina, ketoizokapronian argininy AKIC.
  Bardzo skutecznymi boosterami poziomu argininy, a tym samym tlenku azotu, są wszystkie pochodne cytruliny i ornityny. Substancje te:
  • stymulują pompę mięśniową skuteczniej niż zażywanie samej argininy,
  • podobnie jak beta-alanina redukują poziom kwasu mlekowego w mięśniach,
  • przyspieszają regenerację puli ATP i fosfokreatyny w mięśniach
  Na szczególną uwagę zasługuje α-ketoglutaran ornityny (OKG) charakteryzujący się bardzo silnym działaniem antykatabolicznym. OKG w komórkach mięśniowych podnosi poziom glutaminy, argininy, leucyny, izoleucyny, tyrozyny oraz proliny.
  KIC czyli α-ketoizokapronian jako pierwszy produkt degradacji leucyny hamuje enzymy uczestniczące w utlenieniu aminokwasów BCAA. Oznacza to, że więcej leucyny będzie zużywanej do rozpoczęcia syntezy białek mięśniowych a nie spalanej podczas treningu. Leucyna pełni kluczową rolę w budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej.
  W produkcie zastosowano także naturalne substancje przedłużające działanie tlenku azotu takie jak katechiny zielonej herbaty i rutyna z gryki. ZACHOWAJ EFEKT POMPY MIĘŚNIOWEJ NA DŁUŻEJ!
  Analizując składy dostępnych na rynku boosterów tlenku azotu najlepszy produkt powinien być naszpikowany argininą, jabłczanem cytruliny, α-ketoglutaranem ornityny oraz różnymi ko-faktorami syntezy tlenku azotu.
  VasoFusion to najbardziej kompleksowy produkt gdyż zawiera:
  1. substancje stymulujące reakcje syntezy tlenku azotu,
  2. nowoczesne formy chemiczne surowców i ko-substratów niezbędnych do efektywnego przeprowadzenia reakcji biochemicznej i uwolnienia tlenku azotu,
  3. substancje wydłużające efekt działania tlenku azotu,
  4. bufor zakwaszenia mięśni,
  5. mnóstwo silnych anabolików, ułatwiających wzrost masy mięśniowej.

  POLECAMY!
  Tomasz Woźniak
  biochemik, dietetyk sportowy
  • 1

  Doradca KFD

  Doradca KFD
  • KFD pro

  Siemka, sprawdź ofertę specjalną:  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko