Skocz do zawartości

Zdjęcie

po dece i teściu dziwne zwędzenie i krosty na du...

- - - - - dece tesciu dziwne zwedzenie krosty

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
lukasz25

lukasz25

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 17 postów
  • Wiek: 38
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Pomiechówek
    • Staż [mies.]: 60
    Witam,

    leci 4 tydzień na cyklu deca 200mg e7d i testosteron enanthate 250mg e5d,

    zatrzyki robie w tyłek, ogólnie wszystko przebiega ok. , ALE od kilku (7 dni) w miejscach po inniekcji pojawiają sie małe krostki, które to bardzo swędzą,

    czy wie ktos o co chodzi, może dzieje sie cos złego w moim organiźmie i jest to tego objaw,

    proszę o informacje na ten temat

    dziekuje i pozdrawiam
    • 0

    #2
    Helberstam

    Helberstam

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 576 postów
  • Wiek: 39
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Z katowni
    • Staż [mies.]: 200
    a higiena? przecierasz wacikiem ze spirytusem dupe po zastrzyku?

    mi tez sie pojawialy al enie ktostki tylko krew wyplywala troche i robil sie mini strupek
    • 0

    #3
    SLIN

    SLIN

      bejbik on dzjus

    • Aktywny user KFD
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
    • 24236 postów
  • Wiek: 27
    • Płeć:b/d
    • Miasto:nad jeziorem
    • Staż [mies.]: 3 mies
    swedzenie czy zwezenie ? jak zwezenie to nic nie zrobisz a jak swedzenie to zacznij sie myc a jak Cie to trapi to idz do dermatologa , jeszcze troche to tu fotki tylkow bedziecie dawac :crazysex:
    • 0

    #4
    dmx

    dmx

      Wczuwa się w forum

    • Użytkownicy
    • PipPip
    • 167 postów
  • Wiek: 32
    • Płeć:Mężczyzna
    • Staż [mies.]: 52
    jak ci idzie na tej dece?duzo ci juz przyszlo widizsz efekty jakies?
    • 0




    0 użytkowników czyta ten temat

    0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

     Zamknij okienko