Witam,
Dieta na masę. Od dietetyka, ale nikt nie mówi, że nie mogę 20 gram mąki zamienić, prawda? :) Robiłem zakupy w Tesco, ale dzisiaj chce złożyć zamówienie na pierwsze porządne jedzenie z internetu. Np. orzechy włoskie dużo tańsze niż w tesco itp. W związku z tym komplet pytań z mojej strony, sklepu reklamować nie będę, podam jedynie w przybliżeniu ceny:
Migdały 1kg 43zł
Dynia łuskana 1kg 26zł
Orzechy włoskie 1kg 36zł
Wiórki kokosowe 1kg 12,90zł
Żurawina 0.5kg 10zł
Rodzynki 1kg 11zł
Brzoskwinie 1kg 15zł
Daktyle 200g 2,90zł