Skocz do zawartości

Zdjęcie

Olimp MASSACRA

* * - - - 34 głosów massacra olimp

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: Olimp MASSACRA - Ocena i opinia (264 użytkowników głosowało)

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
Leksykon

Leksykon

  Jestem dumny z KFD

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 1096 postów
massacra.png

Dodany obrazek
Kup >> Olimp MASSACRA << NAJTANIEJ W POLSCE

Olimp Massacra - czy jest wart swojej ceny i rozgłosu? Jakie są opinie użytkowników?
WSZYSTKO cokolwiek zostało udowodnione naukowo, że posiada wpływ na wzrost i ochronę mięśni zostało umieszczone w tym pudle - SPECJALNIE Z MYŚLĄ O TOBIE !

Nie baw się w różnego rodzaju półśrodki. Odkąd pamiętasz zawsze chciałeś być NAJWIĘKSZY i NAJSILNIEJSZY, aby wszyscy wokół wiedzieli z kim mają do czynienia.

Kiedy ostatni raz brałeś kreatynę myślałeś, że to właśnie TO. Że z każdym kolejnym powtórzeniem będziesz miał więcej siły, a Twoje mięśnie wręcz wyjdą ze skóry. I co ? Rozczarowanie. Efekt był, ale nie ten o jakim do końca marzyłeś.OK ! - pomyślałeś - spróbuję tych nowych 'wynalazków', których reklamy widziałem.
Jedna porcja za drugą, powtórzenie za powtórzeniem, trening za treningiem, a Ty rośniesz w oczach. Zadowolenie ? Ba. Wszystko świetnie, ale do czasu. Gdy myślałeś już, że wzrost będzie stały, że w każdym kolejnym tygodniu odnotujesz podobne wyniki i zero progresu... Znowu zaskoczenie! Co jest??? Przecież było tak pięknie ... Kolejny przereklamowany produkt?? Zaczynasz czytać dokładnie etykietę, a tam ... No właśnie... Co to za porcje? Gdzie konkretna dawka NO-Boosterów? Gdzie najnowsze formy kreatyny? A cała porcja to tylko 10g? Myślisz - znów dałem się nabić w butelkę - DOŚĆ TEGO!!
Mamy w końcu XXI wiek, nauka wie czego potrzebujesz - my również to wiemy i dlatego stworzyliśmy MASSACRA'e.

Czego zatem naprawdę potrzebujesz?

1. Kreatyny

Creatine MagnaPower? is a registered trademark of Albion Laboratories, Inc. and use of it licensed under US Patent 6,114,379 and patents pending.

CREA-MAGNA POWER MATRIX to mieszanina najnowocześniejszych form kreatyny ze szczególnym uwzględnieniem chelatu kreatynowego magnezu - MAGNA POWER? firmy Albion Laboratories. Siedem różnych form kreatyny dostarcza w optymalnej ilości środków, by Twój trening był efektywniejszy, a Twoje rezultaty najllepsze z możliwych.

2. Substancji zwiększających produkcję tlenku azotu - NO

ARG-NOX SHOT - to aż trzy rodzaje najlepszych form argininy połączone z jej prekursorem - cytruliną. Dzięki temu Twoje mięśnie będą odpowiednio ukrwione, odżywione, pobudzone - gotowe do pełnego przyrostu - Przygotuj się na to!

3. Pobudzenia i sił na treningu

Z pewnością często zdarza się, iż nie masz ochoty iść na trening, a jak już dotrzesz na sale to nie dajesz z siebie 100% - nie tylko Tobie się to przytrafia, stąd nasz pomysł, aby zapewnić Ci i chęci i możliwości do idealnych treningów. Prawdziwy zastrzyk energii - ENERGY SHOT - teraz nie będziesz miał już wymówki, że Ci się nie chce. Powiesz - chcę i mogę !!

4. Czynników anabolicznych i antykatabolicznych

Pełne zabezpieczenie przed katabolizmem, a nawet więcej - pobudzenie anabolizmu dzięki formule AMINOBOLIC SHOT. Świat nauki przyjmuje obecnie, iż leucyna ma samodzielnie zdolność pobudzania anabolizmu białek, a jej metabolit HMB w połączeniu z glutaminą tworzą świetną parę antykabolików. Całość dopełnia duża ilość beta-alaniny w formie estru i betainy. Czegoż więcej trzeba?!

5. Energii do pracy mięśni

Nie tylko Ty musisz mieć chęć do ćwiczeń, również Twoje mięśnie muszą być zabezpieczone przed tym aby nie zabrakło im paliwa. Dzięki CREAMINO-SORB ATP MATRIX o odpowiedniej zawartości węglowodanów masz pewność, że podobny scenariusz się nie przydarzy. Jednocześnie węglowodany wspomagają transport kreatyny, argininy i aminokwasów powodując, iż MASSACRA jest produktem typu 1+1,pamiętaj w tym przypadku - to więcej niż 2 !

Nie pozostawiliśmy nic przypadkowi - TU NIE MA MIEJSCA NA POMYŁKĘ - nie pomyl się i TY.
Sięgnij po MASSACRA'e - nie będziesz potrzebował niczego innego !

PRZYGOTUJ SIĘ NA PRAWDZIWĄ MASSACRĘ !!!

Podstawowym zadaniem ćwiczeń siłowych jest rozwój siły i masy, dlatego zastosowane tu suplementy muszą wspomagać zadania treningowe.
CREAFUSION MASSACRA? zaopatrzyliśmy we wszystkie poznane przez współczesną naukę, dozwolone substancje wspomagające rozwój siły i masy, skomponowane w dawkach i proporcjach zapewniających uzyskanie zwielokrotnionych efektów działania.

Najważniejszym mechanizmem rozwijającym siłę i masę jest anabolizm białek zwiększający przekrój włókien mięśniowych.
Anabolizm polega na pobudzaniu genów, czyli fragmentów DNA, do wbudowywania aminokwasów w białka kurczliwe włókienek mięśniowych.
Pobudzenie genów do produkcji białek następuje przede wszystkim na skutek działania na nie hormonów anabolicznych, ale również ATP, argininy, leucyny i kilku innych aminokwasów.
Jednakże siła rozwijana przez mięśnie nie zależy jedynie od masy ich włókien, ale również od ich zdolności skurczowych, kształtowanych przez wysoki poziomu ATP, acetylocholiny i cyklicznych nukleotydów.

Ponieważ poziom ATP w komórkach mięśniowych wzrasta pod wpływem kreatyny i magnezu przy współpracy węglowodanów oraz innych minerałów i witamin z grupy B, dlatego MASSACRA? zawiera bogaty wybór najaktywniejszych kreatyn (bez mało aktywnego monohydratu) zestawionych w formule CREA-MAGNA POWER MATRIX oraz innych stymulatorów ATP zestawionych w formule CREAMINO-SORB ATP MATRIX.
Na szczególną uwagę zasługuje w tym rozwiązaniu kreatynowy chelat magnezu (Magna Power?), który wyjątkowo silnie pobudza przemianę kreatyny w ATP, z uwagi na obecność w strukturze jego cząsteczki przyspieszającego ten proces magnezu. Węglowodany wchodzące w skład kompozycji CREAMINO-SORB ATP MATRIX są jednocześnie efektywnymi transporterami kreatyny, argininy i innych aminokwasów, ułatwiającymi wnikanie tych związków do wnętrza komórek mięśniowych.

Arginina stymuluje geny do produkcji białek zarówno sama, jak też poprzez produkty swych przemian: tlenek azotu (NO), nadtlenoazotyn, agmatynę, poliaminy i kreatynę.
ARG-NOX SHOT to kompozycja najaktywniejszych form argininy w zestawieniu z jej prekursorem ? cytruliną, zapewniająca długotrwałe utrzymanie wysokiego poziomu argininy dostępnej do procesów anabolicznych.

Leucyna silnie stymuluje produkcję białek przez geny, zwiększając aktywność enzymów anabolicznych, nazywanych kinazami, ściśle współpracując w tych mechanizmach z kreatyną, ATP i cyklicznymi nukleotydami.
Produkt jej przemian ? hydroksymetylomaślan (HMB) oraz inne aminokwasy zestawione w formule AMINOBOLIC SHOT zarówno wspomagają leucynę w jej aktywności anabolicznej, jak też same wpływają na rozwój masy mięśniowej poprzez inne mechanizmy anaboliczne i silne właściwości antykataboliczne.

Formuła ENERGY SHOT dostarcza potężnej dawki acetylokarnityny (ALC) zwiększającej produkcję acetylocholiny oraz substancji podnoszących poziom cyklicznych nukleotydów, które wspólnie z acetylocholiną kontrolują kurczliwość włókienek mięśniowych i tym samym potęgują zdolności siłowe mięśni szkieletowych.
Cykliczne nukleotydy wykazują tez aktywność anaboliczną, oddziałując na geny poprzez wspominane enzymy anaboliczne ? kinazy.
Ułatwiają też utrzymanie niskiego poziomu tkanki tłuszczowej, rozbijając molekuły tłuszczu zapasowego w procesie nazywanym lipolizą.
Efekty metaboliczne formuły ENERGY SHOT potęgowane są przez składniki ARG-NOX SHOT, gdyż powstający z argininy tlenek azotu (NO) jest również silnym stymulatorem cyklicznych nukleotydów.
ZASTOSOWANIE

Suplement diety przeznaczony dla dorosłych osób aktywnych fizycznie ? szczególnie sportowców wyczynowych ? jako środek ułatwiający rozwój masy mięśniowej oraz siły, szybkości i wytrzymałości siłowej.

Sposób użycia:
1 porcja (55g proszku rozpuścić w 350ml wody) 1-2 razy dziennie między posiłkami oraz przed treningiem.

Skład:
CREA-FUSSION POWER BLEND [Crea-Magna Power Matrix (jabłczan kreatyny, chelat kreatynowy magnezu CREATINE MAGNA POWER?, alfa ketoglutaran kreatyny, ester etylowy kreatyny HCl, orotan kreatyny, jabłczan estru etylowego kreatyny HCl, pirogronian kreatyny), Creamino-Sorb Atp Matrix (Kompleks poli- i oligosacharydów, dekstroza, fosforan triwapniowy, wodorofosforan dipotasowy, tlenek magnezu, chlorowodorek pirydoksyny (Wit. B6), tiamina (wit. B1))], ANABOLIC-NOx-ENERGY PUMP MATRIX [Aminobolic Shot (ß-hydroksy- ß-metylomaślan wapnia CaHMB, betaina, N-acetyl L-glutamina, leucyna, ester etylowy glutaminy HCl, ester etylowy ?- alaniny HCl), Energy Shot [tauryna, L- tyrozyna, acetyl L-karnityna, kofeina), Arg-NOx Shot (jabłczan argininy, alfa ketoglutaran argininy (AAKG), ester etylowy argininy HCl, jabłczan cytruliny)], aromat, guma arabska, sukraloza, acesulfam K - substancje słodzące, barwnik E142, celuloza mikrokrystaliczna ? substancja wypełniająca, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu ? substancje przeciwzbrylające.
 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, w tym przypadku, mogę polecić Ci takie produkty (dla ułatwienia przygotowałem boks ze zdjęciami):
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
acer1984

acer1984

  Wczuwa się w forum

 • Użytkownicy
 • PipPip
 • 189 postów
 • Wiek: 32
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:City of Warrior
  • Staż [mies.]: 4x
  Pamiętam jakie zainteresowanie budziła ta odżywka... Teraz jest bardzo cicho :| Kto testował i może się wypowiedzieć? Jak to wypada przy porównaniach z Nitrobolonem III, Shotgunem, Xpandem Energized?
  • 0

  #3
  Mainevant

  Mainevant

   Team KFD

  • Partner KFD
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 25799 postów
 • Wiek: 32
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Piła
  średniak-dobrze rozreklamowany

  Edytowany przez Mainevant, 22 maj 2009 - 20:36 .

  • 0

  #4
  aragornLiber

  aragornLiber

   Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 106 postów
 • Wiek: 32
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:lubuskie
  • Staż [mies.]: 25
  używałem stwierdzam ze przereklamowana lepiej mi było po Cell Pumpiee
  • 0

  #5
  Damian1234

  Damian1234

   Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 63 postów
 • Wiek: 31
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:lodz
  • Staż [mies.]: 26
  Ja znam opinie kilkunastu chlopakow ktozy brali ta odrzywke,mozna powiedziec massacra ale w negatywnym slowa tego znaczeniu:(
  • 0

  #6
  Francuz0

  Francuz0

   Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 5 postów
 • Wiek: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 12
  efekty są, ale za tą cene lepiej kupić coś innego :)
  • 0

  #7
  Leatherface

  Leatherface

   Się rozkreca

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 705 postów
 • Wiek: 30
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Łódź
  • Staż [mies.]: rośnie
  Nie brałem, choć kiedyś chciałem spróbować, ale opinie mi znane mówią jedno: ładne opakowanie i nic więcej ;)
  • 0

  #8
  kacper_kac

  kacper_kac

   Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 99 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  To zależy, moj kolega sobie chwalił, na siłe bardzo ładnie im poszło, na cyklu 20kg wiecej na klate :) a jak skonczył to 10kg na klate zostało 10 spadło :) a i niby smak jest dupny :/ Ja sie wypowiem jak zaczne brać od 5 Stycznia 2009 ;D
  • 0

  #9
  Kaczor1003

  Kaczor1003

   Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 3 postów
 • Wiek: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 36
  Moj kolega bral i mowil ze dziale swietnie
  kupil massacre kilkakrotnie cykl po cyklu i sa efekty silowe jak i masa poszla
  wizualnie silny efekt .
  Ja sam kupilem ale zaczne od nitrobolonu II 3 tygodnie a nastepnie massacra 2 tygodnie +aminokwasy i masowka ciekaw jestem jak to zadziala.
  Wy jak myslicie ??
  • 0

  #10
  ED!

  ED!

   KFD Silver

  • KFD pro
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2481 postów
 • Wiek: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Gniezno
  • Staż [mies.]: 30+
  w skali na 10 daje 6-7 mi tak srednio poszlo pompa bardzo mala a sila troche poszla lecz szybko zaczela isc w dol zostalo ok 40 % tego co bylo
  • 0

  #11
  koznoe

  koznoe

   Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 4 postów
 • Wiek: 32
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 60
  MASSACRA TO MAŁO POWIEDZIANE.

  1 SUPLEMENT STRASZNIE INWAZYJNY NA ŻOŁĄDEK CHCE SIĘ SRAĆ ODRAZU PO ZAŻYCIU
  2 BARDZO BRZYDKIE BONKI
  3 ZAWÓD JEŚLI CHODZI O SIŁE
  4 ZAWÓD JEŚLI CHODZI O MASE

  BYŁEM NA 2 CYKLACH W PIERWSZYM KLATA + 7,5 KG TERAZ KOŃCZE DRUGI KLATA 2 KG DO PRZODU
  CHU*** Z GRZYBNIĄ LEPSZE JUŻ JEST ZWYKŁE MONO OD TEGO
  • 1

  #12
  desain

  desain

   Nowy na pokładzie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 39 postów
 • Wiek: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Łódź
  • Staż [mies.]: 24
  Przereklamowane
  Za mniejszą cenę można kupić coś innego lepiej działającego.
  Osobiście nie jestem z Massacry zadowolony.
  • 0

  #13
  kilinger

  kilinger

   Nowy na pokładzie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 26 postów
 • Wiek: 30
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 28
  to w takim razie co lepszego polecacie? pozdrawiam
  • 0

  #14
  ~Gieksiarz

  ~Gieksiarz

   Super spamer

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8142 postów
 • Wiek: 46
  • Płeć:b/d
  dla mnie porażka nie polecam , juz więcej nie kupie.
  • 0

  #15
  MMAniak7

  MMAniak7

   Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 52 postów
 • Wiek: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Wiśniowa
  Efekty są ale za tą cenę lepiej kupić coś innego.
  • 1

  #16
  meager

  meager

   Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 2 postów
 • Wiek: 37
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 36m_cy
  ja testowalem i jest lipa lepiej zakupic nitrobolon,przereklamowana i wysoka cena
  • 0

  #17
  Stiga77

  Stiga77

   Się rozkreca

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 247 postów
 • Wiek: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:....
  • Staż [mies.]: xx
  W Uk reklama zrobiła swoje Polacy,Angole każdy chciał to mieć pomimo wysokiej ceny sam z kumplem sobie kupiliśmy poprostu średniak dobra reklama i tyle ktoś tu pisał o sraczce ku...ja to już po wypiciu latałem do ...Szkoda kasy!
  • 0

  #18
  sebciol

  sebciol

   Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 1 postów
  witam

  jestem tu nowy :) brałem to cudo...
  cóż powiedzieć...żal wydawać $$ smakuje jak wyżygany kac :-D
  szkoda kasy...dziadostwo się nie rozpuszcza całkowicie i pijąc końcówkę
  miałem wrażenie że na dnie jest żwir ...może i pompuje ale flaki
  bąków cały rój patrzy rozerwać ul :str:
  lepiej kupić dobre mono
  • 0

  #19
  N13

  N13

   Na KFD prawie jak w domu ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1414 postów
 • Wiek: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:lubuskie
  • Staż [mies.]: 7lat
  brałem to i niepolecam było oniej głosno ale kto bral ten wie ze szkoda kasy 3 puchy zjedzone efekty mizerne
  • 0

  #20
  ...Marian...

  ...Marian...

   KFD Silver

  • KFD pro
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5683 postów
 • Wiek: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:na wschodzie
  • Staż [mies.]: 24+18
  najgorsze dziadostwo jakie jest w sprzedaży... jedyne czego dostałem po tym to była sraczka...już po pierwszej dawce...nawet nie skończyłem zaplanowanego treningu... :-)
  • 0
  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników


  Najważniejsze działy: Kulturystyka | Dieta | Przepisy | Trening | Doping | Fitness | MMA
   Zamknij okienko