Skocz do zawartości

Zdjęcie

Olimp Kre-Alkalyn powder

* * - - - 35 głosów kre alkalyn powder olimp

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: Olimp Kre-Alkalyn powder - Ocena i opinia (10 użytkowników głosowało)

Opinia o produkcie

 1. Polecam (10 głosów [100.00%])

  Procent głosów: 100.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Ocena dzialania

 1. Masa (6 głosów [30.00%])

  Procent głosów: 30.00%

 2. Sila (8 głosów [40.00%])

  Procent głosów: 40.00%

 3. Wytrzymalosc (3 głosów [15.00%])

  Procent głosów: 15.00%

 4. Redukcja tkanki tluszczowej (3 głosów [15.00%])

  Procent głosów: 15.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
Leksykon

Leksykon

  Jestem dumny z KFD

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 1096 postów
kre_alkalyn.png

Kreatyna zawiaduje aktem skurczu włókien mieśniowych oraz ok. 10-cioma, kolejnymi etapami syntezy białek tych włókien. W związku z tym, uznawana jest za najskuteczniejszy środek wspomagania wysiłku, ułatwiający rozwój siły i masy.

Od 1992 roku, kiedy kreatyna stała się najpopularniejszym suplementem sportowej diety, żywności nabrał problem jej metabolitu - kreatyniny. To bowiem kreatynina odpowiada głównie za pewne niedogodnoci suplementacji kreatyną, takie jak np. zatrzmanie wody pod skórą. Ponieważ kreatyna w znacznym procencie przemienia się w bezwartościową kreatyninę zaraz po rozpuszczeniu w płynie lub treści żołądkowej, dlatego suplementy zwykłego monohydratu kreatyny dostarczają do mięśni tak naprawdę niewiele aktywnej substancji, zaś efektywność ich działania jest dużo słabsza, aniżeli należałoby oczekiwać po spożytej dawce.

Naukowcy zaobserwowali, że za przemianę kreatyny w kreatyninę odpowiadają jony wodoru (H+). Im więcej tych jonów pozostaje w mieszaninie z cząsteczkami wody (H20), tym większa kwasowość roztworu, czyli niższe jego pH, bo kwasowość środowiska mierzona jest ujemnym logarytmem stężenia wodorów. Ponieważ fundamentalne prawa przyrody nakazują każdemu środowisku dążyć do stanu równowagi, dlatego też roztwory wodne dążą do zrównoważenia proporcji pomiędzy jonami H+ i cząsteczkami H20. I tak, w przypadku wysokiego zakwaszenia, czyli nadmiaru H+, cząsteczki H20 pobierane są przez roztwór ze wszystkich, znajdujących się w nim źródeł.
Takim źódłem może być kreatyna, jeżeli akurat znajdzie się w roztworze. Wtedy, od jednego końca jej cząsteczki odrywa się grupa OH, zaś od drugiego atom H, po czym oba składniki łączą się i budują oddawaną do roztworu cząsteczkę H20. Po oderwaniu obu tych molekuł, końce kreatyny stają się bardzo reaktywne chemicznie, więc reagują same ze sobą i zamykają cząteczkę, czyli przemieniają ją w nieaktywną kreatyninę.

Reakcja ta, prowadząca do dreastycznych strat kreatyny, przebiega szczególnie intensywnie w żołądku, gdyż kwasowoć soku żołądkowego jest szczególnie wysoka. Nie ulega znaczącemu wyhamowaniu nawet po rozpuszczeniu kreatyny w czystej wodzie, bo same cząsteczki H20 też rozpadają się z wytworzeniem jonów H+. Sposoby zabezpieczenia kreatyny przed przemianą do kreatyniny polegają albo na zabezpieczeniu jej końców wiązaniami z innymi sunstancjami, jak np. w jabłczanach albo zmieszaniu jej z alkaliami - związkami usuwającymi ze środowiska jony wodoru. podstawowym mankamentem takich rozwiązań jest to, że - siłą rzeczy - zawartoć kreatyny w gotowym produkcie rynkowym ulega obniżeniu.

Strzeżone tajemnicą patentową, oryginalne rozwiązanie firmy BR&D polega na tym, że już na etapie syntezy cząsteczki kreatyny tworzone są w taki sposób, aby same nabrały zdolności eliminacji jonów wodorowych. Ponieważ cecha ta jest charakterystyczna dla alkaliów, dlatego też zastrzeżona nazwa tej rewolucyjnej formy kreatyny brzmi: Kre-AlkalynR

Krea-AlkalynR pH Correct Creatine to jedyna na świecie, patentowa forma czystej kreatyny, która:

- nie przemienia się w roztworach i żołądku w nieaktywną kreatyninę
- nie gromadzi wody podskórnej
- nie wymaga fazy ładowania
- jest wielokrotnie silniejsza od zwykłego monohydratu kreatyny
- daje niepomiernie większe efekty anaboliczne i ergogeniczne za relatywnie mniejsze pieniądze

Korzyści płynące z zakupu naszego produktu OLIMP KRE-ALKALYN POWDER

- zakup oryginalnego Kre-Alkalynu patent #6,399,661 w bardzo korzystnej cenie (minimalizacja kosztów poprzez bezpośredni zakup Krea-Alkalynu od producenta z USA bez posredników )

Sposób użycia:


Zalecana dzienna porcja: w dni treningowe: 750 mg - 1,5g proszku rano na czczo oraz 750 mg - 1,5g proszku przed treningiem; w dni beztreningowe: 750 mg - 1,5g proszku na czczo. 1,5g proszku odpowiada ilości 1/2 miarki (tj. 2,5 ml). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie należy stosować jako substytut zróżnicowanej diety.

Skład:

Wartość odżywcza na 1,5 g - na 3 g - na 100 g
Wartość energetyczna 68 kJ/16 kcal - 136 kJ/32 kcal - 4460 kJ/1067 kcal
Buforowany monohydrat kreatyny (Kre-Alkalyn ®) 1500 mg - 3000 mg - 100 g

Edytowany przez Leksykon, 17 sierpień 2008 - 17:21 .

 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
Owat

Owat

  Nowy na pokładzie

 • Użytkownicy
 • Pip
 • 47 postów
 • Wiek: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Brzeg
  • Staż [mies.]: 25
  Jestem na tym cyklu i nie narzekam. Masa idzie w normie, ale duży wzrost siły po tym mam.
  • 0

  #3
  kamilftw

  kamilftw

   Chyba zostanę tu na dłużej

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1193 postów
 • Wiek: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 36
  Jestem mezomorfikiem i chciałem kreatyne tego typu, zadnego zalewania, zero skutkow ubocznych, 200gr starcza na ponad miesiac nawet przy zwiekosznych dawkach, siła idzie, masa nie skacze jakos diametralnie, ale widac efekty w lustrze.
  • 0
  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko