Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nutrex Volu GRO

* * * * - 50 głosów nutrex

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: Nutrex Volu GRO - Ocena i opinia (1 użytkowników głosowało)

Opinia o produkcie

 1. Polecam (1 głosów [100.00%])

  Procent głosów: 100.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Ocena dzialania

 1. Masa (1 głosów [100.00%])

  Procent głosów: 100.00%

 2. Sila (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 3. Wytrzymalosc (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 4. Redukcja tkanki tluszczowej (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
Leksykon

Leksykon

  Jestem dumny z KFD

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 1096 postów
VoluGro.JPG

Kreatyna wciąż jest uznawana za najbardziej skuteczny suplement wśród kulturystów i osób uprawiających sporty siłowe - rzeczywiście w bardzo krótkim czasie zwiększa masę ciała, poprawia wyniki siłowe i wytrzymałościowe. Wiemy jednak, że aby kreatyna mogła w pełni zadziałać potrzebuje dobrego systemu transportowego... Większość stacków kreatynowych wykorzystuje jako transporter glukozę lub dextrozę - cukry o bardzo wysokim IG, aby podnieść poziom insuliny w organiźmie, co jest warunkiem do przyswojenia kreatyny. Maltodextryny i dextroza mają jednak wysoką osmolarność, przez co wymagają dodatku dużej ilości wody, i wywołują uczucie zapełnienia i ciężkości żołądka. Inny problem jest taki, że tak naprawdę w niewielkim stopniu usprawniają one wchłanianie kreatyny. Owszem podnoszą poziom insuliny, jdnak na tak krótki okres, że gdy kreatyna trafia do krwi poziom insuliny jest już w zasadzie taki jak był przed podaniem cukrów. Według najnowszych badań, dextrozę powinno się podawać około 10 minut po kreatynie, by obie substancje mogły trafić do krwi w tym samym czasie.

Aby rozwiązać ten problem, firma Nutrex stworzyła specjalną mieszankę VoluGRO zawierającą 60gr specjalnych weglowodanów pobudzających wydzielanie insuliny, a co ciekawsze całkowicie pozbawionych cukru! Waxy Maize Starch, bo tak nazywa się owa substancja jest wchłaniana 80% szybciej niż dextroza i maltodextryny, przy czym nie wywołuje żadnego dyskomfortu w żołądku - w całości wraz z kreatyną trafia do krwi, by wykorzystać potencjał kreatyny w całości. Udowodniono w świetle badań klinicznych, że Waxy Maize Starch ma zdolność do odbudowy zapasów glikogenu o 70% szybszą niż dextroza.

Jeśli szukaliście idealnego stacka potreningowego, VoluGRO to Wasza odpowiedź...

Sposób użycia:

Przez pierwsze 5 dni należy wprowadzić organizm w stan nasycenia, co uzyskuje się przez przyjmowanie dwóch porcji suplementu dziennie. Porcję suplementu (76,5g) należy zmieszać z 500ml zimnej wody, i energicznie potrząsać przez około 30 sekund. Zaraz po przygotowaniu pić małymi łykami. Pierwszą porcję należy przyjąć rano zaraz po przebudzeniu, drugą zaś zaraz po treningu. W dni nietreningowe drugą porcję przyjmować pomiędzy posiłkami.

Od 6-go dnia cyklu suplement przyjmuje się tylko raz dziennie - w dni treningowe zaraz po treningu, w dni bez treningu zaraz po przebudzeniu.

Skład:
w jednej porcji % Dziennego zapotrzebowania

Kalorie 246 0%
Tłuszcz 0g 0%
Tłuszcze nasycone 0g 0%
Cholesterol 0mg 0%
Sód 100mg 5%
Węglowodany 60g 21%
Cukry 0g †
Białko 0g 0%

Magnez 50mg 42%
Fosfor 200mg 40%
Potas 150mg 4%

Creatine Monohydrate 10g †
Waxy Maize 60g †

* w oparciu o dietę 2000kcal
† nie ustalono
Składniki:
Ultra High-Molecular Weight (2,000,000-10,000,000) Long Chain Waxy Maize Starch, Pure Pharmaceutical-Grade Creatine Monohydrate, Natural And Artificial Flavors, Citric Acid, Osmosis Balancing Electrolytes™ (Dipotassium Phosphate, Disodium Phosphate, Dimagnesium Phosphate), Silicon Dioxide, Sucralose, FD&C Red 40.

Edytowany przez Leksykon, 17 sierpień 2008 - 14:37 .

 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko