Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nutrend Compress B.I.G

- - - - - Nutrend Compress B.I.G nutrend compress big

  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
panini

panini

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 137 postów
Kup >> Nutrend Compress B.I.G << NAJTANIEJ W POLSCE

COMPRESS BODYBUILDING INSTANT GAINER (COMPRESS B.I.G.) jest odżywką masową nowej generacji o wyjątkowej recepturze, w której specjalna kompozycja NitroPeptide Protein Blend łączy się z izomaltulozą (Palatinose™).

Dodany obrazek

COMPRESS BODYBUILDING INSTANT GAINER jest odżywką masową nowej generacji o wyjątkowej recepturze, w której specjalna kompozycja NitroPeptide Protein Blend łączy się z izomaltulozą (Palatinose™). Wartość odżywczą podnosi ekstremalnie wysoka zawartość aminokwasów w każdej dawce: 6000 mg BCAA i 3000 mg L-Glutaminy.

COMPRESS B.I.G. możesz stosować jako skuteczny i silny w działaniu napój przedtreningowy, umożliwiający zwiększenie obciążeń podczas wysiłku, bez ryzyka wystąpienia ujemnego bilansu białkowego. Spożycie odżywki po treningu gwarantuje szybkie rozpoczęcie procesów regeneracyjnych, niezbędnych dla przyrostów mięśni.

COMPRESS B.I.G. jest przeznaczony dla sportowców pracujących nad przyrostem masy i siły mięśni, zwłaszcza, gdy wszystkie inne odżywki zawiodły.

Podstawą składu jest specjalna mieszanka NitroPeptide Protein Blend (NPPB), opracowana przez frmę Nutrend. Zawiera ona optymalną proporcję i połączenie frakcji wysokiej jakości białek, które uzyskano w wyniku zastosowania nowoczesnych technologii zachowujących ich naturalne własności (CFM). NPPB gwarantuje maksymalne i długotrwałe zaopatrywanie mięśni w aminokwasy, gdyż poszczególne jej elementy są przetwarzane w przewodzie pokarmowym i wykorzystywane przez organizm stopniowo.

NitroPeptide Protein Blend jest multisynergiczną kombinacją trzech elementów dobranych w szczególnej proporcji:

PeptoPro® - di- i tripeptydowe hydrolizowane frakcje kazeiny, które bezproblemowo i szybko wchłaniają się w jelicie, zaopatrując mięśnie w potrzebne do rozwoju masy mięśniowej aminokwasy,

białka serwatkowe WPC i WPI, których przyswajalnie przebiega wolniej, a do krwiobiegu są absorbowane w chwili, gdy PeptoPro® jest już wykorzystywane przez komórki mięśni.

Spektrum białek jest wzbogacone o kolostrum, pierwsze mleko ssaków, zawierające faktory wzrostu, które stymulują procesy anaboliczne w organizmie.

Węglowodany w COMPRESS B.I.G. reprezentuje izomaltuloza (Palatinose™), cukier nowej generacji, którego wyjątkowość polega na połączeniu dwóch cech:
* wysokiego potencjału energetycznego,
* niskiego indeksu glikemicznego.

Stosowanie COMPRESS B.I.G. w celu usprawnienia regeneracji możesz rozpocząć w fazie rozciągającej, gdy zaczyna się tzw. okno węglowodanowe, w którym organizm optymalnie uzupełnia zasoby energetyczne.

Węglowodany aktywizują układ pokarmowy, podniesiony zostaje poziom glukozy we krwi. Komórki mięśniowe, wyczerpane po intensywnym wysiłku siłowym, potrzebują wartościowych cukrów, by rozpocząć regenerację. Bez nich procesy te rozpoczynają się później, przebiegają gorzej i trwają dłużej. Dostarczenie organizmowi węglowodanów prostych i złożonych zapewnia odpowiednią glikemię i wiążący z nią poziom insuliny, która stymuluje syntezę białek.
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko