Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nutrabolics SuperFats

* * - - - 46 głosów superfats nutrabolic

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: Nutrabolics SuperFats- Ocena i opinia (1 użytkowników głosowało)

Opinia o produkcie

 1. Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Nie Polecam (1 głosów [100.00%])

  Procent głosów: 100.00%

Ocena dzialania

 1. Masa (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Sila (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 3. Wytrzymalosc (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 4. Redukcja tkanki tluszczowej (1 głosów [100.00%])

  Procent głosów: 100.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
Leksykon

Leksykon

  Jestem dumny z KFD

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 1096 postów
superfats.png

Suplement przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej

Krótka charakterystyka

* Superfats to “tłuszcze spalające tłuszcze”.
* Poprawia oksydację wolnych kwasów tłuszczowych
* Hamuje rozrost komórek tłuszczowych

W jakim celu jest stosowany?
Superfats to suplement zawierający w składzie CLA oraz sezaminę.
Stosowanie CLA przynosi wiele korzyści dla zdrowia człowieka: przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, zapobiega jego gromadzeniu się, zapobiega wchłanianiu tłuszczów do komórek tłuszczowych, poprawia wygląd skóry, włosów i paznokci, obniża poziom złego cholesterolu (LDL) oraz podwyższa poziom dobrego (HDL), obniża poziom trójglicerydów i cukrów we krwi oraz poprawia samopoczucie. Ponadto, CLA zwiększa aktywność układu immunologicznego, podnosi odporność organizmu na zakażenie bakteriami i wirusami. Co więcej, stanowi obiecujący środek, który może być pomocny w walce z nowotworami.
CLA ogranicza aktywność enzymu, który powoduje gromadzenie się tłuszczów pod postacią tkanki tłuszczowej. Dzięki temu spożyty tłuszcz nie może zostać odłożony, w związku z czym jest spalany i zamieniany na energię. CLA jest doskonałym środkiem, który zapobiega efektowi jojo, czyli tyciu po skończeniu etapu odchudzania, gdyż uniemożliwia zwiększenie wagi poprzez gromadzenie tkanki tłuszczowej.
Superfats zawiera w swoim składzie również sezaminę – naturalnie występujący lignan, pozyskiwany z oleju sezamowego. Lignany są związkami zaliczanymi, obok m.in.: izoflawonów i kumestanów, do grupy fitoestrogenów. Środki z tej grupy wykazują zdolność naśladowania hormonów naturalnie występujących w ludzkim organizmie, co sprawia, że suplementacja nimi, od pewnego już czasu, wykorzystywana jest np.: do zwalczania uciążliwych skutków menopauzy. Sezamina wpływa na wydzielanie prostaglandyn – związków wpływających na zachodzące w naszym organizmie procesy termogeniczne (przekształcanie kwasów tłuszczowych w energię uwalnianą w postaci ciepła), kontrolujących metabolizm tkanek oraz proces krzepnięcia krwi. Zwiększa również wrażliwość mięśni na insulinę, dzięki czemu dostaje się do nich więcej składników odżywczych a to owocuje szybszym wzrostem i lepsza regeneracją. Sezamina podnosi poziom leptyny – tym samym pomaga ograniczyć łaknienie, ogranicza syntezę lipidów, wpływa na transport glukozy z krwi do komórek (obniża jej stężenie we krwi). Dzięki temu można powiedzieć, że Superfats to skuteczny sposób na zmniejszenie wagi ciała, bez stosowania środków podnoszących termogenezę.

Skład:

Designer Superfats Complex
CLA
Sezamina
Kwas pinolenowy

Edytowany przez Leksykon, 17 sierpień 2008 - 10:48 .

 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko