Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nutrabolics Hemotropin

* * * * * 45 głosów nutrabolics hemotropin nutrabolics hemotropin

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: Nutrabolics Hemotropin (1 użytkowników głosowało)

Opinie o produkcie

 1. Polecam (1 głosów [100.00%])

  Procent głosów: 100.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
rachel12

rachel12

  Wczuwa się w forum

 • Użytkownicy
 • PipPip
 • 147 postów
Dodany obrazek
Kup >> Nutrabolics Hemotropin << Najtaniej w Polsce
Charakterystyka produktu:
- Zaprojektowany w celu podnoszenie poziomu hormonu wzrostu GH
- Pozwala zwiększac siłę i masę mięśni w bezpieczny sposób
- Stwarza optymalne warunki do przebiegu fazy głębokiego snu REM
- Dostarcza składników regulujących przepływ krwi i procesy troficzne
- Indukuje anabolizm przy jednoczesnym hamowaniu procesów katabolicznych

Strategia HEMOTROPIN:
Bioaktywna, wielokierunkowo dzialajaca formula uwalniajaca hormon wzrostu

Ostatnimi laty swiat mediów został poruszony możliwościa stosowania dopingu za pomocą hormonu wzrostu u sportowców. Jednak dla światowej elity sportowców, którzy znają korzyści płynące ze zwiększonego poziomu tego poteznego hormonu, wiadomość ta nie była niczym nadzwyczajnym. Naukowcy od dawna zajmowali sie możliwoscia stosowania zewnętrznych form hormonu wzrostu, zwanego GH lub somatotropina. Niezwykłe właściwości odmladząjace GH stanowiły prawdziwą pokusę dla pragnacych sukcesu sportowców. Ten silnie anaboliczny hormon posiada wiele cennych właściwości, które mogą okazać się najsilniejszą metodą wspomagania sportowców. Stosujące go osoby odczuwały niesamowitą poprawę samopoczucia, wzrost poziomu energii, regeneracji, zwiększenie się masy mięśni przy jednoczesnym ubytku tkanki tluszczowej i wiele więcej. Jednak jak by na to nie spojrzec, stosowanie syntetycznych form hormonu wzrostu niesie ze sobą spore ryzyko i jak większość podawanych zewnętrznie hormonów posiada szereg skutków ubocznych. Co wiecej jest to metoda absolutnie nielegalna i niedozwolona w sporcie. Dlatego Nutrabolics zainteresowało się alternatywą dla tej metody. Tak powstał HemoTropin, najpotężniejszy suplement, który w absolutnie bezpieczny naturalny sposób powoduje wzrost poziomu GH w Twoim organizmie. Dla zespołu naukowców z naszej ekipy najważniejszym bylo, aby produkt dawał możliwość odkrycia potencjału GH, bez jakiegokolwiek ryzyka i niebezpieczeństw. HemoTropin stanowi zestawienie unikalnych substancji, które powodują, że organizm sam, bez konieczności wstrzykiwania GH z zewnątrz, produkuje maksymalne ilości tego wspaniałego hormonu. Dzięki kompozycji naturalnych i sprawdzonych substancji osiagnięto skuteczny i bezpieczny sposób podnoszenia formy sportowców, jaki nie był możliwy do tej pory.

Taktyka HEMOTROPIN:
Zmusić organizm do zwiększenia ilości wytwarzanego hormonu wzrostu przy wykorzystaniu naturalnego pulsacyjnego cyklu fizjologicznego

Hormon wzrostu to specyficzny peptyd zbudowany ze 191 aminokwasów. Jego produkcja odbywa się w części mózgu zwanej przysadką. Uwalnianie GH odbywa się w charakterystyczny pulsacyjny sposób. To jeden z najważniejszych elementów regulujacych procesy troficzne naszego organizmu. Jego aktywność powoduje natychmiastowe nasilenie procesów anabolicznych przy jednoczesnym hamowaniu procesów katabolicznych. Specyfika działania polega na zwiększeniu wewnątrzkomórkowego wykorzystania aminokwasów i substancji odżywczych. Wzmagane są procesy syntezy białek ustrojowych, prowadzące m. in. do wzrostu masy mięśniowej. Najciekawszym jest jednak fakt, że GH powoduje jednocześnie uwalnianie z tkanki tluszczowej zmagazynowanego tłuszczu, który zostaje spalony na cele energetyczne. Wysoki poziom hormonu wzrostu sprzyja dlatego budowaniu potężnej muskulatury przy jednoczesnym zmniejszaniu poziomu tkanki tluszczowej. Największe natężenie tych procesów notuje się w czasie głębokiego snu, fazy REM. Ponieważ jest to najbardziej sprzyjajacy moment, aby wykorzystać potężne właśiwości tego hormonu, HemoTropin aktywuje swoje działanie właśnie w czasie snu. Jeśli doprowadzisz do zwiększenia produkcji i uwalniania GH w czasie snu, doprowadzisz do istnego spotęgowania procesów przebudowy swójej sylwetki. Maksymalnie przyspieszona regeneracja organizmu, wzrost procesów anabolicznych i zwiększone wykorzystanie tluszczów na cele energetyczne prowadzi w prostej linii do uzyskania większej, silniejszej i lepiej prezentującej się sylwetki.

Składniki HEMOTROPIN
Wielokierunkowo działająca formuła wzbudzająca sekrecje GH, wykorzystująca naturalne prekursory aminokwasowe
GHRP-2 [D-Ala-D-B-Nal-Ala-Trp-D-Phe-Lys-OCH3
Ten tajemniczo brzmiący skladnik, pierwszy na naszej liście, to przełomowy peptyd, o potwierdzonym naukowo działaniu. Ten farmakologicznej jakości ekskluzywny składnik wykazuje zdumiewające zdolności stymulowania procesów odpowiedzialnych za uwalnianie GH. Jego aktywność biologiczna prowadzi do wzrostu cyklicznego AMP w tych rejonach mózgu, które odpowiedzialne są za produkcję hormonu wzrostu. AMP jest swojego rodzaju przekaźnikiem informacji, który zapoczątkowuje procesy tworzenia i uwalniania hormonu wzrostu wykorzystując działanie czynnika GRF.

Piroglutaminian Argininy
Jest to molekula łącząca cząsteczkę argininy z kwasem piroglutaminowym. Zestawienie to odgrywa kluczowa rolę dla prawidłowego funkcjonowania tych obszarów mózgowia, które odpowiedzialne są za produkcję hormonu wzrostu. Odpowiednie stężenie tego czynnika sprzyja wyrzutowi zwiększonych ilości GH. Badania medyczne, niejednokrotnie wykazały, że podawanie tej formy argininy powoduje, u mężczyzn w różnym wieku, zwiększony poziom hormonu wzrostu.

Kwas (2S)-2-aminopentanediowy
Pod względem nasilania produkcji hormonu wzrostu jest to bardzo obiecujący składnik o solidnej podstawie naukowej. Wiele badan sugeruje, że wraz z innymi aminokwasami, takimi jak arginina, stanowi czynnik stymulujący przysadkę do wytężonej pracy, co prowadzi do wzrostu produkcji GH.

Alfa GPC (Alfa Glicerylofosforylocholina)
Jest to rozpuszczalna w wodzie pochodna choliny; ważnego fosfolipidy. Cholina jest metabolizowana w organizmie do acetylocholiny stanowiącej niezwykle ważny przekaźnik sygnalów nerwowych. Badania naukowe dowiodły, że Alfa GPC skutecznie stymuluje funkcjonowanie systemu cholinergicznego, co wiąże się między innymi ze wzrostem poziomu hormonu wzrostu. Działanie tego zwiazku wiąże się bezpośrednio z hamowaniem aktywności somatostatyny, która ogranicza produkcję GH. Zjawisko to umożliwia zatem produkowanie znacznie większych ilości hormonu wzrostu, gdyż wygaszeniu ulegają mechanizmy ograniczające. Dlatego w Alfa GPC upatruje się najskuteczniejszego sposobu na wzbudzanie naturalnej produkcji GH do ponadprzeciętnego poziomu.
 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
Bassfreak

Bassfreak

  KFD Silver

 • KFD pro
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 6109 postów
 • Wiek: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Gdańsk
  stosował ktoś ?
  jakie odczucia bo cena dość wygórowana
  • 0

  #3
  -Steve

  -Steve

   KFD to mój dom ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2558 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Poznań / Ustronie Morskie
  Brak efektów - ta seria z Nutrabolics coś kiepska (wyjątkiem jest ew. Isobolic).
  Zresztą produkty z "Nutry" już dawno straciły na swojej wartości.
  • 0
  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko