Skocz do zawartości


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
frukty

frukty

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 146 postów
Brałam do niedawna Euthyrox. Jest to lek dość często przypisywany osobom chorym na niedoczynność tarczycy. Miesiac temu moje wyniki były praktycznie w normie i moja lekarz apytała mnie, czy zmienic lek i zobaczymy, co będzie się dzialo ,jak bede brała mniejszą dake hormonów. W tym momencie źle się czuje i nie wiem czy aby napewno podjałem dobra decyję. Co teraz mam zrobić, bo troche nie za dobrze wyszło z tym lekiem ,a dopiero minęlo 2 tygodnie od stosowania tego nowego leku:-(
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
simon12

simon12

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 158 postów
W takim przypadku możesz poczytać ulotke i sprawdzić czy nie koliduje ten lek z tym co przyjmujesz,np leki od grypy, syropy czy tabletki antykoncepcyjne. Skutki uboczne moga wystapić same z siebie, nie musisz miec uczulenia. W schorzeniu niedoczynności tarczycy bardzo często można spotkac się z wahaniami TSH. Raz będa wyglądały w normie, a raz beda mniejsze i niepokojące. Idź do lekarza i zmień leki na ten sam , powiedz jej co sie dzieje.
  • 0

#3
platon32

platon32

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 130 postów
Najlepiej to iść do lekarza i zmienic leki, jeśli Tobie te szkodza to napewno nie pomoga na niedoczynność tarczycy. W tamtym tygodniu zmieniłam swoje tabletki antykoncepcyjne, bo po 3 tygodniach stosowania juz mam dość tych skutkow ubocznych - bole głowy, ciagłe uczucie ciepła, bole brzucha. Teraz mam o wiele lepsze i łagodniesze ;-)
  • 0




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko