Skocz do zawartości


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
kingpin88

kingpin88

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 133 postów
Witam serdecznie. Od dwóch lat mam niedoczynność tarczycy i nigdy nie mialam mniej niż 67 kilogramów. Zaczęłam tyć po zażywaniu lekow hormonalnych. Policzki mi spuchły i nawet jak caly dzień nie jadłam to wyglądało na to,że jestem pełna! Przez ostatnie kilka miesięcy zaczęłam chudnąć. Pomału wracam do swojej wagi. Pomimo tego,że jem na noc i mam bardzo tłuste menu , nie zmieniłam lekow hormonalnych. Czy te nagłe chudnięcie nie jest niebezpieczne i przypadkiem nie jest związane z tarczycą?
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
lord.farquaad

lord.farquaad

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 165 postów
Zazwyczaj jak zaczyna sie leczenie hormonalne na nieodczynność tarczycy nie chudnie sie tylko tyje. Po jakimś czasie wyniki moga sie poprawić, a nawet wyrownać. Jesli nie chodzisz regularnie do lekarza, nie wiesz co sie dzieje z Twoim organizmem. Może dawki juz są za duże? A moze musisz zmienić leki.
  • 0

#3
polaris99

polaris99

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 133 postów
Niekoniecznie jest to wina, tego,że nie chodzila sprawdzac swoich wyników. Może w tym roku więcej ma stresow i więcej pracuje. Slyszalam, ze TSH może się zmniejszyc lub wyrownac kiedy człowiek dużo ma stresów albo przezył jakies infekcje wirusowe naprawde powazne.
Mogłabyś iść do lekarza w sprawie swojej niedoczynności tarczycy. Możliwe, że coś uległo zmianie :)
Powodzenia. Pa %-)
  • 0




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko