Skocz do zawartości


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
blekit2

blekit2

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 168 postów
Heja. Wczoraj lekarz rodzinny przepisał mi Memotropil i wcale nie mówił dokładnie o co chodzi.. Wyczytałam w ulotce, że trzeba powiadomić lekarza jeżeli przyjmuje się m.in. hormony tarczycy .a ja od kilku lat przyjmuje leki na niedoczynność tarczycy. Lekarz o tym zapomniał? Bo mówiłam z dwa razy. Teraz bo spozywaniu leków na doelgliwości tarczycowe i Memotropil miewam zaburzenia wzroku. Oczy mnie bolą i czasami widze jakby za mgłaa,czy to normalne?
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
carl99

carl99

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 158 postów
Połączenie leków hormonalnych na niedoczynność tarczycy i leku Memotropilu mogło wywołać takie zaburzenia wzroku. Na Twoim miejscu poszłabym z tym do lekarza, który przypisał ci ten lek. Twoj wzrok może być zagrożony. Chyba nie chcesz go stracic? Później zmiany moga być nieodwracalne.
  • 0

#3
wifon

wifon

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 127 postów
W skutkach ubocznych Memotropilu nie przeczytałam żadnych zaburzeń wzroku. Jednak jest to silny lek działający na cały układ krwionośny i na zmysły. W tym przypadku widocznie juz go nie potrzebujesz. Leki na niedoczynność tarczycynie kolidują z tymi. Myślę,że przyda ci sie również wizyta u lekarza okulisty. Powodzenia i mam nadzieje,że nie doznałaś trwałych szkód wzroku.
  • 0




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko